В Україні пропонують запровадити обов'язкове медстрахування

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #123>
Повідомлення Додано: Чет 18 жов, 2018 21:23

В Україні пропонують запровадити обов'язкове медстрахування

Пропонуємо до обговорення:
Всіх українців хочуть застрахувати - забезпечити медичними полісами.

Дивися повний текст В Україні пропонують запровадити обов'язкове медстрахування.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 99901
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 150 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 жов, 2018 21:23

А мне нравится, еще много нужных и важных налогов можно придумать
papazina
 
Повідомлень: 705
З нами з: 19.12.10
Подякував: 7 раз.
Подякували: 39 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 жов, 2018 21:36

Ох я чуйствую тот терапевт с Бахмута теперь зажывет!
vitali_kalinin
Аватар користувача
 
Повідомлень: 397
З нами з: 24.11.16
Подякував: 13 раз.
Подякували: 78 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 жов, 2018 23:05

что-то я не увидел в статье как предлагают поступить с пенсионерами, инвалидами и ВИЧ инфицированными. Сейчас мед. страховки (если не ошибаюсь) доступны только для людей младше 60 лет, не имеющих инвалидности и ряда заболеваний (к примеру ВИЧ инфицированных не страхуют).
RomanTik
 
Повідомлень: 3386
З нами з: 06.01.16
Подякував: 10097 раз.
Подякували: 773 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 жов, 2018 23:36

А давайте, бандюки-"законодавці", я буду кожного року всю ту "страховку" у _повному_обсязі_, цілком і з урахуваням інфляції, щороку отримувати назад (якщо її не витрачено на лікування, і дійсно на лікування а не на збагачення різної "страхової" мафії, як це здебільшого із "обов'язковою автоцивілкою"), чи то хоча б кожні два роки?
Давайте так, що хто що накопичив (за рік два чи більший час, якщо захоче), за ті гроші його і лікують у разі потреби? А інакше - "застрахований" отримує ВСЮ суму назад після того часу (якщо не хоче і далі накопичувати для "кращого страхування")? А то вийде як із "автоцивілкою", що 9/10 коштів уходить "страховій" мафії. Добре відомо, як те "медичне страхування" "застраховує" фінансову (й іншу "державну") мафію у "розвинених демократіях", у тих самих штатах і германіях.
П0кидьки, нема цензурних слів...
verano_porteno
 
Повідомлень: 273
З нами з: 23.04.16
Подякував: 33 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 жов, 2018 00:51

Re: В Україні пропонують запровадити обов'язкове медстрахува

Ці кошти будуть спрямовані виключно на оплату безкоштовної медичної допомоги (медичних послуг), що надаються громадянам


Это жесть :twisted:

Я плачу чуть больше сумму, но моя страховка позволяет пользоваться клиниками любого уровня (иногда с доплатой). Мне страховая сама оплачивает лекарства и бесплатно доставляют прямо в квартиру в течении несколько часов после визита к специалисту, который меня принимает в точно назначенное время.

Это такое обдиралово за свои деньги потом пользоватся бесплатной медициной и стоять день в очереди и жрать совковые лекарства (если ещё дадут), жесть..
Zerg
 
Повідомлень: 5
З нами з: 19.10.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 жов, 2018 10:18

"Эти средства будут направлены исключительно на оплату бесплатной медицинской помощи" - Принудительно платить за бесплатное??? А НДС - это видимо теперь просто на "карманные расходы" для властьимущих???
olegpm16
Аватар користувача
 
Повідомлень: 521
З нами з: 02.06.15
Подякував: 4 раз.
Подякували: 108 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 жов, 2018 10:50

  Zerg написав:
Ці кошти будуть спрямовані виключно на оплату безкоштовної медичної допомоги (медичних послуг), що надаються громадянам


Это такое обдиралово за свои деньги потом пользоватся бесплатной медициной и стоять день в очереди и жрать совковые лекарства (если ещё дадут), жесть..

:?:
Вибач, але я трохи не зрозумів цинізму. Сам користуюсь страховою медициною і давно забув, як це вислуховувати від лікарів, що я звернувся до лікарні не за пропискою, або що тут треба доплатити.
Я вважаю подібну ініціативу вірною. Це дозволить всі 100% коштів, які виділяються на медицину - розподілити між іншими бюджетами. Наприклад частину на дороги, частину на покриття вартості страхових полісів пенсіонерів та людей з вадами й важкими хворобами. Адже в безкоштовній медицині - препарати, все-одно необхідно оплачевати з карману. А в страховій медицині - препарати сплачуються згідно з умов полісу. В моєму випадку - я сплачую 10% від вартості медикаментів і в Аптеці більше 50грн ще не залишав.
jeugen
Аватар користувача
 
Повідомлень: 944
З нами з: 08.08.18
Подякував: 45 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 жов, 2018 11:21

  RomanTik написав:что-то я не увидел в статье как предлагают поступить с пенсионерами, инвалидами и ВИЧ инфицированными. Сейчас мед. страховки (если не ошибаюсь) доступны только для людей младше 60 лет, не имеющих инвалидности и ряда заболеваний (к примеру ВИЧ инфицированных не страхуют).

Это типа как в игральных залах. Играть могут все, но особо везучим вход запрещен.
Так и здесь страхуют всех, но если заболел, то пшел вон холоп.

И возникает новый вопрос. На что снимают с нас налоги? Для распила?
p_a_l
 
Повідомлень: 4090
З нами з: 15.02.11
Подякував: 48 раз.
Подякували: 801 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 жов, 2018 11:25

Re: В Україні пропонують запровадити обов'язкове медстрахува

  jeugen написав:Вибач, але я трохи не зрозумів цинізму.

это мне вас реально сложно понять, судя по тексту - вы будете платить ощутимые деньги и получать(а скорее не получать) за это тот же галимый бесплатный сервис от государства.

А потом ещё отдельно за свою страховку. Зачем вам оплачивать 2 страховки?

Когда у меня знакомый, со страховкой, попал в болницу (с апендицитом), даже его ободрали. Врач сказал - да знаю я, что у вас страховка, но мне от этого ни холодно и ни жарко ))
Будете платить даже не дважды, а трижды, что тут можно ещё добавить.

Если вы переживаете за бюджеты, то вы можете свои деньги им переводить ))
Zerg
 
Повідомлень: 5
З нами з: 19.10.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 1070
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 кві, 2024 18:14
Moneta
4 657
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 кві, 2024 17:21
Moneta
2 747
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 12:35
vitaliiangel
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама