Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 962963964965966 ... 7852>
Повідомлення Додано: Нед 17 бер, 2019 15:20

  budivelnik написав:
  BIGor написав:
  airmax78 написав:Спасибо, я слышал. Я хочу чтобы Украину в контактах с внешним миром представлял Порох, а не Зеленский. Это же нормальное желание?
Т.е. ты хочешь оставить Гладковского и его малого в оборон-проме, Луценка - "плокулором", Матиоса - военным прокурором, Семочка - главой контрразведки и остальных кумовьев/друзей Порошенка?
Давайте порівняємо
Всіх кого Ви назвали з Коломойським-головою НБУ
І яке зло гірше ?
Правда знаю ще гірше
Лялькова маріонетка натягнута на рукавичку темного кардинала , якого ніхто не бачить , але всі знають його любов до кави....


А кардинал збереже вплив на ляльку, коли та буде на посаді?
vovikhan1991
Аватар користувача
 
Повідомлень: 200
З нами з: 27.06.16
Подякував: 221 раз.
Подякували: 26 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 17 бер, 2019 15:29

  budivelnik написав:
  BIGor написав:
  airmax78 написав:Спасибо, я слышал. Я хочу чтобы Украину в контактах с внешним миром представлял Порох, а не Зеленский. Это же нормальное желание?
Т.е. ты хочешь оставить Гладковского и его малого в оборон-проме, Луценка - "плокулором", Матиоса - военным прокурором, Семочка - главой контрразведки и остальных кумовьев/друзей Порошенка?
Давайте порівняємо
Всіх кого Ви назвали з Коломойським-головою НБУ
І яке зло гірше ?
Правда знаю ще гірше
Лялькова маріонетка натягнута на рукавичку темного кардинала , якого ніхто не бачить , але всі знають його любов до кави....

Коломойский когда уже стал Главой НБУ? :shock:
Вообще не понимаю вашей логики! Давайте оставим этих воров, что бы гипотетически новые люди не пришли? Это бред. Уже были голосовавшие за Яныка, они говорили:"Ну и что что вор, зато наш!". Вы повторяете ошибку донецких.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8891
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1331 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 17 бер, 2019 15:32

  vovikhan1991 написав:
  budivelnik написав:
  BIGor написав:Т.е. ты хочешь оставить Гладковского и его малого в оборон-проме, Луценка - "плокулором", Матиоса - военным прокурором, Семочка - главой контрразведки и остальных кумовьев/друзей Порошенка?
Давайте порівняємо
Всіх кого Ви назвали з Коломойським-головою НБУ
І яке зло гірше ?
Правда знаю ще гірше
Лялькова маріонетка натягнута на рукавичку темного кардинала , якого ніхто не бачить , але всі знають його любов до кави....
А кардинал збереже вплив на ляльку, коли та буде на посаді?
Доки в ляльки не зявляться
а - своя партія
б - своя вертикаль влади
в - свій набір експертів в різних галузях , якому можна довіряти
г - своя(персональна) підтримка в політичних колах Заходу
То лялька буде користуватись послугами всіх пунктів які є в ляльковода...
А враховуючи інтелектуальну обмеженість ляльки - то вона просто буде ширмою за якою будуть творитись темні справи , а потім на цю ширму все й спишуть(лялька ж сама по собі коштує мізер)
Інша справа людина з топ-10 бізнесу України , з повагою в Європі-США_МВФ , з своєю політичною силою в Парламенті , з своїм баченням розвитку Держави...

Як бачите порівняння не на користь корисних маріонеток Ко...
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 17 бер, 2019 15:37

  airmax78 написав: Для условного доллярчика в дебатах всегда победит тот, кто будет говорить громче, увернее, наглее, безапелляционнее, ну и по-больше популизма.

Тот, кто обеспечит ему бизнес, приносящий ежемесячно 1000 баксов без какого-либо участия хозяина - по-моему, именно такая была мечта.
Starikan
2
 
Повідомлень: 19769
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2608 раз.
Подякували: 3156 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 17 бер, 2019 15:39

budivelnikнапевно можна сказати, що якщо так станеться і українці оберуть Зе своїм президентом, рано чи пізно все закінчиться революцією Україна без Зе )))
vovikhan1991
Аватар користувача
 
Повідомлень: 200
З нами з: 27.06.16
Подякував: 221 раз.
Подякували: 26 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 17 бер, 2019 15:41

  vovikhan1991 написав:
  zzzzzz написав: У нас вообще-то ПАРЛАМЕНТСКО-президентская республика, а не наоборот.
Тільки от так виходить, що наш парламент завжди швиденько переформатовується під нового президента. Цікаво буде поспостерігати за подальшими подіями.

Если я не ошибаюсь, коалиция де-факто развалилась где-то после отставки Яценюка.
Юля уже давно выступает как оппозиционер.
Starikan
2
 
Повідомлень: 19769
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2608 раз.
Подякували: 3156 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 17 бер, 2019 15:41

Re: Політичні дискусії

vovikhan1991 написав:budivelnikнапевно можна сказати, що якщо так станеться і українці оберуть Зе своїм президентом, рано чи пізно все закінчиться революцією Україна без Зе )))


и где потом будет проходить граница с московией?
kingkongovets
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11157
З нами з: 05.06.16
Подякував: 1316 раз.
Подякували: 2619 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 17 бер, 2019 15:42

  BIGor написав:
  budivelnik написав:
  BIGor написав:Т.е. ты хочешь оставить Гладковского и его малого в оборон-проме, Луценка - "плокулором", Матиоса - военным прокурором, Семочка - главой контрразведки и остальных кумовьев/друзей Порошенка?
Давайте порівняємо
Всіх кого Ви назвали з Коломойським-головою НБУ
І яке зло гірше ?
Правда знаю ще гірше
Лялькова маріонетка натягнута на рукавичку темного кардинала , якого ніхто не бачить , але всі знають його любов до кави....
Коломойский когда уже стал Главой НБУ? :shock:
Вообще не понимаю вашей логики! Давайте оставим этих воров, что бы гипотетически новые люди не пришли? Это бред. Уже были голосовавшие за Яныка, они говорили:"Ну и что что вор, зато наш!". Вы повторяете ошибку донецких.
Логіка проста як двері
1 Я з власного досвіду знаю що все зробити не можливо
2 Виходячи з п1 , я знаю що на світ можна дивитись як з сторони зробленого , так і з сторони не зробленого
Однобокий погляд що з одного боку , що з другого не дасть розуміння всієї картини
3 Таким чином я для себе порівнюю плюси і мінуси(плюси - це вже зроблене), мінуси - ще не зроблена
Плюси
Тарифи на газ в звязці з ЄСВ - + 170 млрд грн в рік для офіційно працюючих
Безвіз - плюс для тих хто не зміг реалізуватись в Україні
Томос - плюс для психологічно-моральної безпеки України
Приват - на 50 млрд в рік зменшились витрати України від неадекватної фінансової політики Коломойського
фінансування армії- 5% ВВП
підняття зарплати вчителям середньої школи
підняттям зарплати сімейним лікарям
Мінуси
Судова система - поки що мрак
МВС - поки що проблеми
Прокуратура+НАБУ+САП - зїли більше ніж повернули
ОборонПром і подібне
Ротердам+ - не прозора система , або не пояснено чому скільки і як
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 17 бер, 2019 15:44

  vovikhan1991 написав:budivelnikнапевно можна сказати, що якщо так станеться і українці оберуть Зе своїм президентом, рано чи пізно все закінчиться революцією Україна без Зе )))

К сожалению, многим еще не надоели революции.
Мне - надоели.
Starikan
2
 
Повідомлень: 19769
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2608 раз.
Подякували: 3156 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 17 бер, 2019 15:49

  Starikan написав:
  vovikhan1991 написав:budivelnikнапевно можна сказати, що якщо так станеться і українці оберуть Зе своїм президентом, рано чи пізно все закінчиться революцією Україна без Зе )))
К сожалению, многим еще не надоели революции.
Мне - надоели.
1Для того щоб відбулась революція - повинен бути й контреволюціонер потрібного масштабу
Зеленський настільки мізерна величина - що ввязуватись в драку заради його порятунку не буде навіть ляльковод.
2 Єдина проблема полягає у
а - втраченому часі
б - як далеко за цей час пройде путін
в - як багато за цей час вкраде коломойський
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 962963964965966 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама