Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 56725673567456755676 ... 5874>
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 18:09

Yuri_61 написав:Вы приготовились к Апокалипсису?
Паника есть в продуктовых магазинах?
Отпишитесть

я ничего сообщить не могу, к сожалению....
ещё позавчера запенил изнутри двери, окна полотно закрыты, на стыках скотчем ещё прошёлся.
в холодильнике пару кило сала, столько же сыра фасованного,два лотка яиц, в морозилке кила 3 мяса. несколько кг круп.
шоб не слишком скучать - 20бут водяры, бутылок 12 вина.
фрукты, овощи.
не знаю, надолго ли меня хватит.....
19yuriy91

Подякував: 239 раз.
Подякували: 370 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 18:23

lapay написав:
  Козак-характерник написав:Але вільний, козацький дух в мені колобродить

В районі пупка?

В районе пяток. :)
Не разговаривать с budivelnik"ом , somilitark"ом, Sommer"ом, bub-har"ом :!:, mephala, К-х.
Yuri_T, Вася - бан.
ЛАД
2

Подякував: 4400 раз.
Подякували: 4088 раз.

Профіль
2
2
5
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 18:28

Renee
Вы мало того, что ... не шибко грамотная, так ещё и антисептика?
"Патриоты" регулярно доказывают, что "у нас нет ксенофобии". А те, кто пишет, что она всё же есть, - путинские наймиты.
ЛАД
2

Подякував: 4400 раз.
Подякували: 4088 раз.

Профіль
2
2
5
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 19:54

ЛАД написав:Renee
Вы мало того, что ... не шибко грамотная, так ещё и антисептика?
"Патриоты" регулярно доказывают, что "у нас нет ксенофобии". А те, кто пишет, что она всё же есть, - путинские наймиты.

Знову диявол маніпулює. Я писав, що не вважаю себе патріотом. Я люблю свою країну і свій народ. Взагалі до усіляких високопарних слів ставлюся обережно. Справжній християнин повинен бути смиренним.

Христос - герой? Ні. Він є Любов. Себе в жертву Він приніс, щоб прославити себе, із за геройства? Ні. Лише, щоб врятувати людей від гріха, бо любив їх.

Тобто самопожертва, це не акт героїзму, а природній спосіб життя християнина. Жертвувати - не означає лише вмирати, а різні прояви: приділити увагу ближньому, посміхнутися йому і привітатися! :) Ми багато чим жертвуємо: своїм часом, силами, грошимаі т.п.

Жертва фізичною смертю - це лише найвищий прояв самопожертви. І така жертва є певною аномалією в мирний час. Лише під час війни, що є Злом, такі жертви частішають.

Що потрібно для Спасіння? Полюби себе і досить з тебе! А через Любов до себе зможеш полюбити ближнього, краще його зрозуміти. Чому люди злі на інших людей? Бо не можуть полюбити себе. Як можна любити ближнього, якщо себе не любити? Але любити себе, це не означає бути егоїстом. Любити себе, це плекати в собі той образ, який в нас заклав наш Творець, Небесний батько. І почитати Його заповіді. Всі ми створені за образом і подобою Божою.

Тому треба почати з малого. Краще робити маленьку справу, але з Любов'ю. :)
Нову заповідь Я вам даю: Любіть один одного! Як Я вас полюбив, так любіть один одного й ви! По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою.
Козак-характерник
2

Подякував: 1909 раз.
Подякували: 2086 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 20:08

shapo написав:Старо и бездарно как и ваша религия построенная на мифах и крови

А твоя религия построена на чём ?
Или ты отрицаешь ветхий завет ?
"Я вам ничего не должен" (с) Зеленский
""Зраду", по любому незначительному или придуманному поводу, разгоняют специально обученные люди. А "полезные идиоты" подхватывают и распространяют" (с) не мой
pesikot

Подякував: 307 раз.
Подякували: 946 раз.

Профіль
2
1
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 20:11

Козак-характерник
Прочитав одним оком вашу простинь про Сталіна. Більш-менш правдиво. Але хто читав Суворова це не буде для нього відкриттям.

Зауваження:
Написано все уже пафосно(як люблять писати в жовтій пресі) і з демонізацією Сталіна.
Наприклад - Сталін вліз в громадянську війну в Іспанії і це "дуже погано". Ну США вже 70 ровів "влізають" в різні конфлікти - і це нормально :D . Зрозуміло що в США дещо інші цілі, але дволикість тут очевидна.
Ще - війна виграна завдяки заградотрядам - це явна нісенітниця.
Заградотряди зіграли велику роль, але явно не ключову.
Багато і інших неточностей(натяжок).
Від себе хотів сказати таке: Сталін знищував не СВІЙ народ. Тому Станін не є якоюсь унікально особистістю. Знищення чужого народу для власних вигод(власної величі) не є унікальним явищем в людській історії.
Востаннє редагувалось andrijk777 в Суб 29 лют, 2020 20:19, всього редагувалось 1 раз.
andrijk777

Подякував: 162 раз.
Подякували: 238 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 20:20

shapo написав:
  freeze написав:Осталось разобраться, что делает Эрдоган с янычарами в другой стране.

1) пытается расширить новую Османскую империи вообразив себя султаном
2) не дает курдам создать свое государство

Путин
1) Пытается воссоздать СССР
2) Мешает украинцам существовать в своем государстве
""Зраду", по любому незначительному или придуманному поводу, разгоняют специально обученные люди. А "полезные идиоты" подхватывают и распространяют" (с) не мой
pesikot

Профіль
2
1
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 20:21

andrijk777 написав: Сталін знищував не СВІЙ народ.

Який свій? Грузинів? :) Сталін - це диявол во плоті. Йому все одно, яку людини погубити: будь то грузин, українець, росіянин, поляк. Диявол багатолікий. Зараз, головним чином, цей диявол кайфує в Кремлі. Але й на цій гілці, деякі інфіковані тим вірусом Зла.
Нову заповідь Я вам даю: Любіть один одного! Як Я вас полюбив, так любіть один одного й ви! По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою.
Козак-характерник
2

Подякував: 1909 раз.
Подякували: 2086 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 20:32

shapo написав:Когда россияне начали вводить войска 28 февраля уже неделю с 22.02.2014 в ВР сидели майдановцы и никаких перечисленных особ не было в Украине.
Российские спецслужбы хорошо работали. Почему майдановцы совсем не работали по сохранению территориальной целостности Украины?

Ты сейчас врёшь, никаких майдановцев с 22.02.2014 в ВР не сидело, там сидело всё тоже большинство Партии Регионов.
Перевыборы в ВР состоялись только осенью 2014 года
Но тебе же всё равно, о чём брехать

PS. Что это тебя в шабат так прёт ? :)
Востаннє редагувалось pesikot в Суб 29 лют, 2020 20:36, всього редагувалось 1 раз.
pesikot

Профіль
2
1
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 20:42

pesikot написав:
  shapo написав:Когда россияне начали вводить войска 28 февраля уже неделю с 22.02.2014 в ВР сидели майдановцы и никаких перечисленных особ не было в Украине.
Российские спецслужбы хорошо работали. Почему майдановцы совсем не работали по сохранению территориальной целостности Украины?

Ты сейчас врёшь, никаких майдановцев с 22.02.2014 в ВР не сидело, там сидело всё тоже большинство Партии Регионов.
Перевыборы в ВР состоялись только осенью 2014 года
Но тебе же всё равно, о чём брехать

PS. Что это тебя в шабат так прёт ? :)

Нет, убогий, я не вру - это элементарно проверить по любой хронологии событий февраля 2014г любых новостных агентств. 22.02.2014 ВР, кабмин, МВД перешли к майдановцам, а 23.02.14 Турчинов стал и. о. президента. И именно он и остальная майдановская братия несут ответственность за сдачу Крыма
https://www.unian.net/politics/888618-v ... edele.html - это твоя любимая УНИАН за 23.02.2014г откуда ты строчишь свою политинформацию
Востаннє редагувалось shapo в Суб 29 лют, 2020 21:34, всього редагувалось 1 раз.
Мы рождены чтоб Кафку сделать былью
shapo

Подякував: 93 раз.
Подякували: 600 раз.

Профіль
  #<1 ... 56725673567456755676 ... 5874>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей