Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве? - 2018

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 8990919293 ... 3168>
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2018 00:32

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

...давайте, я з Вами, шановні форумчани, РАЗ І НАЗАВЖДИ виясню з тим "склінням балконів!!!
1)....ну, розумію - утеплення фасадів - не естетично, виділяється і не зовсім гарно(хоч колір можна підібрати) - але, Я ЦЕ РОЗУМІЮ!
2)....ну, розумію, що кондюків прикручувати на фасад не можна - теж див. пунк 1-й!
3)....ну, розумію, що ВИНОСИТИ(пару сантиметрів на зовні) балкони, чи замуровувати їх частково блоками - це теж зло і теж див. пунк 1-й!
4)...АЛЕ, Я - НЕ РОЗУМІЮ, чому мені мають забороняти засклити балкон?!! - ЦЕ Ж МОЄ!- Я ЗА НЬОГО ПЛАТИВ БАБКИ! - це ж навіть, потрібно зробити ВІД СНІГУ І ДОЩУ! - для збереження тепла! -...... і навіщо мені балкон НЕ засклений у 5-ть м2???!- для куріння?(я навіть, і не палю!)
...ТО ЧОМУ ТУТ БІЛЬШІСТЬ ДУМАЄ, ЩО СКЛІННЯ БАЛКОНІВ - ЦЕ ЗЛО??????? :shock:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2018 00:52

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  Tribeca написав:Реус, вы же адекватный человек.

Скольво в ФК1 квартир? 1000шт? А сколько в среднем машин у одной семьи? Думаю что 1.5.

А сколько паркомест? 500?

Ну вот раскупили все 500 мест, а машин на комплекс 1500. Куда деть 1000 лишних машин?

Не продавать квартиру тому, у кого есть авто? Не продавать авто тому, кто живет в ФК?

Вы тоже вроде адекватный.
Повторяюсь никто не заставляет покупать квартиры в комплексе, где недостаточно паркомест.
Вас же никто не заставляет покупать некачественные продукты.
Понятно, что должна быть правильная политика в градостроительстве, но пока нужно исходить из того, что мы имеем на сегодняшний день.
Если не навести порядок, то Киев через некоторое время просто станет в большой пробке 10 бал. Другого выхода просто не существует.
Еще раз, попробуйте оставить машину под знаком в Париже, Лондоне, Берлине, Каннах посмотрим сколько денег вам обойдется паркуюсьгдехАчу, пАтАмуШтА квартирабезпаркинга.
У нас принято парковаться в центре в три ряда и критиковать власти, что в его доме в спальнике нет паркинга.
Востаннє редагувалось reus в Суб 13 січ, 2018 00:58, всього редагувалось 2 разів.
reus
 
Повідомлень: 4568
З нами з: 21.03.12
Подякував: 430 раз.
Подякували: 1498 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2018 00:55

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  Долярчик написав:???????

Извините неасилил ваш стиль изложения, так что ничего сказать не могу.
  Tribeca написав:Вообще, вы не думали почему кусок площади 18кв.м, обрисованный белой краской по бетонному полу стоит 10-20куе? Это же как МОПы, по сути - обеспечивают нормальное функционирование комплекса. Я не сторонник чтобы Мопы были бесплатны, но строить их в 10 раз меньше нормы - это гон.

На метр паркинга приходится больше площади проездов, чем на метр квартиры мопов, поэтому не удивляюсь, что метр паркинга обходится застройщику дороже, чем метр гостиной или спальни. Люди не готовы к этой идее, что дом для авто не может быть дешевле их собственного дома, плюс безнаказанность - зачем платить, когда рядом есть ничьи проезды, улицы и газоны?
Vlad442
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9399
З нами з: 07.10.14
Подякував: 6 раз.
Подякували: 2203 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2018 00:58

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  Vlad442 написав:Извините неасилил ваш стиль изложения, так что ничего сказать не могу.

коротко...
...в чім зло скління балконів? :D
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2018 01:05

  Долярчик написав:
  Vlad442 написав:Извините неасилил ваш стиль изложения, так что ничего сказать не могу.

коротко...
...в чім зло скління балконів? :D

Зображення
У нас по іншому не можуть :D
reus
 
Повідомлень: 4568
З нами з: 21.03.12
Подякував: 430 раз.
Подякували: 1498 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2018 01:08

  Долярчик написав:
  Vlad442 написав:Извините неасилил ваш стиль изложения, так что ничего сказать не могу.

коротко...
...в чім зло скління балконів? :D

А Вы обещаете, что если я Вам отвечу, Вы продолжите дискуссию, как взрослый человек, а не как пуберантная школьница со всеми вашими ми-ми-ми....?????)))))!!!!! (ps и видео из группы девочек недоросток)?
Востаннє редагувалось Vlad442 в Суб 13 січ, 2018 01:09, всього редагувалось 1 раз.
Vlad442
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9399
З нами з: 07.10.14
Подякував: 6 раз.
Подякували: 2203 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2018 01:09

  reus написав:
  Долярчик написав:
  Vlad442 написав:Извините неасилил ваш стиль изложения, так что ничего сказать не могу.

коротко...
...в чім зло скління балконів? :D

Зображення
У нас по іншому не можуть :D

...нє, ну то я написав. що з "виносом" і все таке - я розумію, що це зло!
....я НЕ РОЗУМІЮ, вчім зло того, що я просто засклю свій балкон, який має 5-ть м2?- нащо мені така велика площа відкритою? :D
Востаннє редагувалось Долярчик в Суб 13 січ, 2018 01:13, всього редагувалось 1 раз.
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2018 01:11

  Vlad442 написав:
  Долярчик написав:
  Vlad442 написав:Извините неасилил ваш стиль изложения, так что ничего сказать не могу.

коротко...
...в чім зло скління балконів? :D

А Вы обещаете, что если я Вам отвечу, Вы продолжите дискуссию, как взрослый человек, а не как пуберантная школьница со всеми вашими ми-ми-ми....?????)))))!!!!! (ps и видео из группы девочек недоросток)?

Вам буду відповідати коротко :D але аргументи ваші мають бути міцні, як камінь :mrgreen:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2018 03:30

  reus написав:Еще раз, попробуйте оставить машину под знаком в Париже, Лондоне, Берлине, Каннах посмотрим сколько денег вам обойдется паркуюсьгдехАчу, пАтАмуШтА квартирабезпаркинга.
У нас принято парковаться в центре в три ряда и критиковать власти, что в его доме в спальнике нет паркинга.

В Вене денег нисколько не стоит, проверено на днях. Ну кроме полосы из баллона по новехонькому GLE- сраные гейропейцы не знают даже правильные серии нумеров)
antonivs3
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1934
З нами з: 07.08.17
Подякував: 874 раз.
Подякували: 210 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2018 03:35

  reus написав:
  Долярчик написав:коротко...в чім зло скління балконів? :D

Зображення

это где такая инженерия круща? хочу потрогать руками :mrgreen:
antonivs3
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1934
З нами з: 07.08.17
Подякував: 874 раз.
Подякували: 210 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 8990919293 ... 3168>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Gastarbaiter і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
117965 29697870
Переглянути останнє повідомлення
Сер 22 тра, 2024 14:26
Frant
0 4668
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 11 сер, 2023 10:46
dert35
16 43786
Переглянути останнє повідомлення
Нед 21 лют, 2021 23:28
vitaliiangel
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама