Продуктові ринки і не тільки у валютному контексті

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 191192193194195196>
Повідомлення Додано: Вів 19 бер, 2024 22:45

Re: Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

В чичико полно народу. Escobar забит. Казалось, гудят только на выходных. Сегодня вторник. Есть же у людей бабки
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2553
З нами з: 17.12.22
Подякував: 86 раз.
Подякували: 191 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 бер, 2024 00:32

  барабашов написав:
  Бетон написав:В чичико полно народу. Escobar забит. Казалось, гудят только на выходных. Сегодня вторник. Есть же у людей бабки

Масленица у тех кто в пост ест постный борщ на постных свиных рёбрах с постной сметаной а потом требует постный мраморный стейк и графин безалкогольного вискаря(три разы МПбоязненно перекрестившись перед трапезой)????

масленица. рибай, просекко, текила, иностранцы, вино, по бог знает каким ценам.
вероятно, эти люди, как в принципе и я, о масленице не знают.
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2553
З нами з: 17.12.22
Подякував: 86 раз.
Подякували: 191 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 бер, 2024 10:40

Бетон ,
масленица. рибай, просекко, текила, иностранцы, вино, по бог знает каким ценам.
вероятно, эти люди, как в принципе и я, о масленице не знают.


Київ - це Київ. Тут з зп менше 50 кгрн нема чого робити. Принаймні їхати сюди.
Пляшка недорого Просеко 250 грн. Це комусь у Києві недоступно?
Поки курс тримають в рамках, війну відчуває лише фронт. У решти все добре.
Hotab
 
Повідомлень: 12109
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2219 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2024 12:49

  Acceptus написав:...
Харчі - це про шо? Про цінник в магазині? Якщо ви про це, то там непогано "субсидують" - "мережевики", у дистрибів попитайте, як вони ручата викручують.
(наприклад АТБ настільки завищує ціни, - що може робити скидос 40% на групи товарів - для покупців, Варус 20% пенсіонерам на чеку). То їм треба як і банкам, податок на прибуток до 50% підвищити, за надприбуток...
А то вони бідненьки на фронт через сертифікати збирають...
...

якщо ви позиціонуєте себе як аналітик, то писати про шалену маржу у торговельних мережах м'яко кажучи некоректно. ті цифри, які я чув про АТБ до війни - 13-15% маржі, й це гросс. сільпо звісно більше, бо там ціни вищі. й ще у мережах є чималі витрати

коли йдуть знижки до 40% - це акції, в яких беруть участь й виробники, й не здивуюсь, коли основний тягар на виробниках
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5981
З нами з: 29.09.19
Подякував: 578 раз.
Подякували: 1402 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2024 15:20

Re: Валютний ринок в контексті ДС

  Shaman написав:якщо ви позиціонуєте себе як аналітик, то писати про шалену маржу у торговельних мережах м'яко кажучи некоректно. ті цифри, які я чув про АТБ до війни - 13-15% маржі, й це гросс. сільпо звісно більше, бо там ціни вищі. й ще у мережах є чималі витрати

коли йдуть знижки до 40% - це акції, в яких беруть участь й виробники, й не здивуюсь, коли основний тягар на виробниках

Як арбітр я можу переписати ціни на харчі Міноборони, якими нас годують на 145 грн/день а Ви - порівняєте з АТБ.
Denik
 
Повідомлень: 3121
З нами з: 23.02.09
Подякував: 643 раз.
Подякували: 1119 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2024 15:22

  Denik написав:
  Shaman написав:якщо ви позиціонуєте себе як аналітик, то писати про шалену маржу у торговельних мережах м'яко кажучи некоректно. ті цифри, які я чув про АТБ до війни - 13-15% маржі, й це гросс. сільпо звісно більше, бо там ціни вищі. й ще у мережах є чималі витрати

коли йдуть знижки до 40% - це акції, в яких беруть участь й виробники, й не здивуюсь, коли основний тягар на виробниках

Як арбітр я можу переписати ціни на харчі Міноборони, якими нас годують на 145 грн/день а Ви - порівняєте з АТБ.

хочете ще раз показати яйця по 17 грн? :lol:
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5981
З нами з: 29.09.19
Подякував: 578 раз.
Подякували: 1402 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2024 17:31

  Shaman написав:
  Acceptus написав:...
Харчі - це про шо? Про цінник в магазині? Якщо ви про це, то там непогано "субсидують" - "мережевики", у дистрибів попитайте, як вони ручата викручують.
(наприклад АТБ настільки завищує ціни, - що може робити скидос 40% на групи товарів - для покупців, Варус 20% пенсіонерам на чеку). То їм треба як і банкам, податок на прибуток до 50% підвищити, за надприбуток...
А то вони бідненьки на фронт через сертифікати збирають...
...

якщо ви позиціонуєте себе як аналітик, то писати про шалену маржу у торговельних мережах м'яко кажучи некоректно. ті цифри, які я чув про АТБ до війни - 13-15% маржі, й це гросс. сільпо звісно більше, бо там ціни вищі. й ще у мережах є чималі витрати

коли йдуть знижки до 40% - це акції, в яких беруть участь й виробники, й не здивуюсь, коли основний тягар на виробниках


До війни 12% - мав виробник (який є постачальником), який підписав з АТБ договір, а не саме АТБ, в те вірю - бо знаю. (виробник поставляв продукти харчування).

40% - умова для дістрібютора (там не харчі), але цифри такі є...

***
Шо стосується акцій по 40% за картками АТБ - то вони є завжди.
***
Ок, якщо не вірете в ненажерливість і жадібність АТБ, тоді придумайте, відкіля у Варуса -20% на весь чек для пенсіонерів?
https://www.otpbank.com.ua/action/visa-varus-20per/

До АТБ претензій не маю, просто факт є факт.

П.С. Пішов в АТБ :mrgreen:
Acceptus
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1476
З нами з: 25.05.11
Подякував: 54 раз.
Подякували: 173 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2024 18:18

  Acceptus написав:
  Shaman написав:
  Acceptus написав:...
Харчі - це про шо? Про цінник в магазині? Якщо ви про це, то там непогано "субсидують" - "мережевики", у дистрибів попитайте, як вони ручата викручують.
(наприклад АТБ настільки завищує ціни, - що може робити скидос 40% на групи товарів - для покупців, Варус 20% пенсіонерам на чеку). То їм треба як і банкам, податок на прибуток до 50% підвищити, за надприбуток...
А то вони бідненьки на фронт через сертифікати збирають...
...

якщо ви позиціонуєте себе як аналітик, то писати про шалену маржу у торговельних мережах м'яко кажучи некоректно. ті цифри, які я чув про АТБ до війни - 13-15% маржі, й це гросс. сільпо звісно більше, бо там ціни вищі. й ще у мережах є чималі витрати

коли йдуть знижки до 40% - це акції, в яких беруть участь й виробники, й не здивуюсь, коли основний тягар на виробниках


До війни 12% - мав виробник (який є постачальником), який підписав з АТБ договір, а не саме АТБ, в те вірю - бо знаю. (виробник поставляв продукти харчування).

40% - умова для дістрібютора (там не харчі), але цифри такі є...

***
Шо стосується акцій по 40% за картками АТБ - то вони є завжди.
***
Ок, якщо не вірете в ненажерливість і жадібність АТБ, тоді придумайте, відкіля у Варуса -20% на весь чек для пенсіонерів?
https://www.otpbank.com.ua/action/visa-varus-20per/

До АТБ претензій не маю, просто факт є факт.

П.С. Пішов в АТБ :mrgreen:

якщо знижка 40%, то це залежить, що саме продають. я знаю цифри й 50% - але який там термін оборотності товару, до року? з можливістю повернення :)

ми маємо не оперувати термінами віримо/не віримо. це або є, або немає. а ви знаєте яка конкуренція в магазинах? за рахунок чого АТБ тримає такі низькі ціни? тому факту шаленої маржи в АТБ - немає ;)

по Варусу нічого не можу сказати, але гадаю там теж є пояснення. 20% націнки в Варусі - може й є така gross margin.
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5981
З нами з: 29.09.19
Подякував: 578 раз.
Подякували: 1402 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2024 18:50

  Acceptus написав:Ок, якщо не вірете в ненажерливість і жадібність АТБ, тоді придумайте, відкіля у Варуса -20% на весь чек для пенсіонерів?
https://www.otpbank.com.ua/action/visa-varus-20per/

ОТП, як и Варус не пишуть, що це не стосується акційних товарів.
"-20% на весь чек для пенсіонерів" - не неправда.
Читаемо правила акции и знов не бачимо "такого нюансу". Т.е. "-20% на весь чек для пенсіонерів" - омана.
Пума
Аватар користувача
 
Повідомлень: 56
З нами з: 28.07.09
Подякував: 27 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 07 кві, 2024 08:18

Re: Валютний ринок в контексті ДС

В якості недільного офтопу. Наснилися мені такі ціни армії на харчі:
Буряк столовий свіжий - 15.68
Горошок зелений консервований - 70,82
Капуста білокачанна свіжа - 12,50
Капуста квашена - 62,00
Капуста пекінська свіжа - 19,06
Картопля свіжа - 18,12
Кукурудза консервована - 70,82
Морква свіжа - 11,18
Огірки консервовані - 100,94
Томат консервований - 78,10
Цибуля ріпчаста свіжа - 13,50
Часник свіжий - 103,76
Шампіньйони консервовані - 126,19
Салат овочевий закусочний - 58,82
Капуста червонокачанна свіжа - 20,00
Крупа горохова - 12,95
Крупа гречана ядриця - 22,20
Крупа кукурудзяна - 13,10
Крупа пшоняна - 17,50
Рис довгозернистий пропарений - 43,73
Вермішіль довга - 25.05
Пера - 19.50
Ріжки - 18,00
Гірчиця - 72.00
Кетчуп - 77.65
Як це з АТБ корелюється? Хто часто ходить?
Востаннє редагувалось Denik в Нед 07 кві, 2024 11:20, всього редагувалось 3 разів.
Denik
 
Повідомлень: 3121
З нами з: 23.02.09
Подякував: 643 раз.
Подякували: 1119 раз.
 
Профіль
1
1
  #<1 ... 191192193194195196>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: moveton, shatenerbi і 4 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
114139 253824060
Переглянути останнє повідомлення
Нед 28 кві, 2024 01:56
shatenerbi
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама