ФОП і РРО

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення питань про податки та систему оподаткування на фінансовому форумі Finance.UA - податковий кодекс, податки з доходів фізичних осіб, транспортний податок, ставки, види податків і зборів
  #<1 ... 242526272829>
Повідомлення Додано: Суб 08 січ, 2022 21:15

  Shaman написав:кто знает, почему терминалы поотключали в киосках?

типа продажи должны быть только с РРО, так что пока их нет - все продают за нал?

вочевидь.
sergey_sryvkin
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2045
З нами з: 19.02.14
Подякував: 558 раз.
Подякували: 617 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 08 січ, 2022 21:17

  Shaman написав:везде, где временно не работают терминалы, - это все примеры, когда средний бизнес маскируется под ФЛП - смотрим, что дальше


Нагадаю визначення середнього бізнесу (як підприємств із чисельністю зайнятих від 51 до 250 осіб)
sergey_sryvkin
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2045
З нами з: 19.02.14
Подякував: 558 раз.
Подякували: 617 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 08 січ, 2022 21:25

  Shaman написав:
  Shaman написав:кто знает, почему терминалы поотключали в киосках?

типа продажи должны быть только с РРО, так что пока их нет - все продают за нал?

сам спросил - сам ответил. :D

везде, где временно не работают терминалы, - это все примеры, когда средний бизнес маскируется под ФЛП - смотрим, что дальше
почему раньше работающие терминалы не выдавали "маскировку среднего бизнес под фоп", а сейчас выдают?
Grand Touring
 
Заблокований
Повідомлень: 1107
З нами з: 23.03.20
Подякував: 363 раз.
Подякували: 352 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 08 січ, 2022 21:53

Re: ФОП і РРО

  Успіх написав:Якби ж то - поставив термінал(а до нього приєдналась Податкова) - вводиш просто суму покупки, віддаєш чек покупцю і дєлов то))

Так ти ж хотів зробити всіх разом з ЗЕ. Зробив? От тепер і насолоджуйся, зате без Порошенко - кайфуй чи щось не так пішло? Га? :mrgreen:
Василь-Рівне
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6017
З нами з: 07.04.12
Подякував: 6876 раз.
Подякували: 3086 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Суб 08 січ, 2022 22:17

  sergey_sryvkin написав:
  Shaman написав:везде, где временно не работают терминалы, - это все примеры, когда средний бизнес маскируется под ФЛП - смотрим, что дальше


Нагадаю визначення середнього бізнесу (як підприємств із чисельністю зайнятих від 51 до 250 осіб)

хорошо, тогда больше среднего - там суммарные годовые обороты под ярд наверное :D
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5985
З нами з: 29.09.19
Подякував: 580 раз.
Подякували: 1402 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: Суб 08 січ, 2022 22:19

  Grand Touring написав:
  Shaman написав:
  Shaman написав:кто знает, почему терминалы поотключали в киосках?

типа продажи должны быть только с РРО, так что пока их нет - все продают за нал?

сам спросил - сам ответил. :D

везде, где временно не работают терминалы, - это все примеры, когда средний бизнес маскируется под ФЛП - смотрим, что дальше
почему раньше работающие терминалы не выдавали "маскировку среднего бизнес под фоп", а сейчас выдают?

хз, я привел наблюдение, - вот и спрашиваю

там где не было ФЛП, терминалы работают, как и раньше.
я так понимаю, остановились все ФЛП, - но то что я вижу, это все крупный бизнес
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5985
З нами з: 29.09.19
Подякував: 580 раз.
Подякували: 1402 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: Суб 08 січ, 2022 22:34

  Shaman написав: но то что я вижу, это все крупный бизнес
киоски и крупный бизнест не увязываются, хоть что продают? работают под одним брендом? Что за бренд?
Grand Touring
 
Заблокований
Повідомлень: 1107
З нами з: 23.03.20
Подякував: 363 раз.
Подякували: 352 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 08 січ, 2022 22:59

  Grand Touring написав:
  Shaman написав: но то что я вижу, это все крупный бизнес
киоски и крупный бизнест не увязываются, хоть что продают? работают под одним брендом? Что за бренд?

молочка, мясокомбинаты - прямые продажи от них

бренды палить не буду :D
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5985
З нами з: 29.09.19
Подякував: 580 раз.
Подякували: 1402 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: Нед 09 січ, 2022 00:10

  Shaman написав:
  Grand Touring написав:
  Shaman написав: но то что я вижу, это все крупный бизнес
киоски и крупный бизнест не увязываются, хоть что продают? работают под одним брендом? Что за бренд?

молочка, мясокомбинаты - прямые продажи от них
бренды палить не буду :D
Не знаю як у Києві..а у Львові кіоск з мясом продає максимум 20000 грн за добу, приблизно 30%( знову ж максимум) при покупці користуються терміналом....
ФОП на 2 групі єдиного може мати виторг 5 млн+ грн в рік....
Таким чином ФОП може мати 3 точки і все одно не вивалюватись за маскимально дозволений виторг.

А тепер по суті
Якщо ФОП до 01-01-2022 не повинен був користуватись касовим..то він мав термінал
Якщо з 01-01-2022 - касовий став обовязковим..то ФОП просто пише що не працює...і ніхто йому не доведе зворотнє...
А от якщо ж він проведе хочаб одну операцію по терміналу..і при цьому не проведе по касовому операцію на ту ж сумму...то на протязі 3 років він ходить під ймовірністю отримати штраф від 61000 грн...

Так що не шукайте чорну кішку в темній кімнаті.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27431
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 09 січ, 2022 12:16

  budivelnik написав:
  Shaman написав:
  Grand Touring написав: киоски и крупный бизнест не увязываются, хоть что продают? работают под одним брендом? Что за бренд?

молочка, мясокомбинаты - прямые продажи от них
бренды палить не буду :D
Не знаю як у Києві..а у Львові кіоск з мясом продає максимум 20000 грн за добу, приблизно 30%( знову ж максимум) при покупці користуються терміналом....
ФОП на 2 групі єдиного може мати виторг 5 млн+ грн в рік....
Таким чином ФОП може мати 3 точки і все одно не вивалюватись за маскимально дозволений виторг.

А тепер по суті
Якщо ФОП до 01-01-2022 не повинен був користуватись касовим..то він мав термінал
Якщо з 01-01-2022 - касовий став обовязковим..то ФОП просто пише що не працює...і ніхто йому не доведе зворотнє...
А от якщо ж він проведе хочаб одну операцію по терміналу..і при цьому не проведе по касовому операцію на ту ж сумму...то на протязі 3 років він ходить під ймовірністю отримати штраф від 61000 грн...

Так що не шукайте чорну кішку в темній кімнаті.

так я и подозревал :)

а вот Вы когда считаете, то опять же учитываете только оборот по терминалу - а так уже один киоск вылетает за 5 млн грн. а если их десятки? вот с этим сейчас и борются ;)
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5985
З нами з: 29.09.19
Подякував: 580 раз.
Подякували: 1402 раз.
 
Профіль
2
3
  #<1 ... 242526272829>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама