Пенсійний вік в Україні потрібно підвищувати відразу до...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 34567 ... 9>
Повідомлення Додано: Пон 28 вер, 2020 17:23

  andrijk777 написав:Чому держава має дотувати пенсійний фонд з бюджету? - не має такого бути.


Возникает вопрос, а куда делись накопления которые годами отбирали у людей? И куда уходит часть пенсионных отчислений, которая не доходит до обычных пенсионеров?

Кстати, по поводу налогов - интересно, на что тратят огромные поступления от налогов, если больницы и медицина окончательно развалены, школы закрываются, и т.д. и т.п?

Сколько налогов было потрачено на выплату пенсий?


  andrijk777 написав:Пенсійних відрахувань НЕ ВИСТАРЧАЄ для нормальних пенсій(тому що мало працюючих). Тому потрібно або зменшувати пенсію, або підносити пенсійний вік.


А кто их проедает? Предлагаю разобрать - а действительно-ли денег на пенсии не хватает. Или денег не хватает на огромные пенсии судей, прокуроров, силовиков и госслужащих, поэтому вы предлагаете снизить и без того низкие пенсии обычным людям?

Сколько было выплачено в виде пенсий в 2019 году?
Сколько из этих денег было выплачено судьям, прокурорам, силовикам и чиновникам?
Амвросий
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 3752
З нами з: 26.02.09
Подякував: 523 раз.
Подякували: 984 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 28 вер, 2020 18:11

  Faceless написав:
  phantom_systems написав:
  Faceless написав:В Украине бюджетников менее 30%

Источником поделитесь?

Когда-то попадалось, что Украина входит в категорию "от 20 до 30% занятых в бюджетной сфере". В отчете госстата за 2017 год была так же цифра 37% от среднештатной численности работников, оплата труда которых идет за счет бюджета, но более свежих данных не видел

Насколько мне известно, бюджетников только в социальной, образовательной, научной и медицинской сфере больше 3 млн. Добавляем 1 млн. чиновников, военных, полицейских, сотрудников судейско-прокурорского аппарата и пр. Официально занято 7 млн. + 2 млн. ФОПов. Ещё 3 млн. в тени и не менее 5 млн. гастарбайтеров, но они НДФЛ и ЕСВ не платят. Итого примерно половина платящих в бюджет на нём же и сидят.
phantom_systems
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2290
З нами з: 14.04.15
Подякував: 27 раз.
Подякували: 527 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 28 вер, 2020 18:13

  Амвросий написав:
  andrijk777 написав:Чому держава має дотувати пенсійний фонд з бюджету? - не має такого бути.

Возникает вопрос, а куда делись накопления которые годами отбирали у людей?

Госпади... Говорили-балакали сіли і заплакали.
Почитайте хоча б Вікіпедії що таке солідарна пенсійна система.
А то спорите "за високі моральні принципи", а елементарних економічних понять не знаєте.
  Амвросий написав:А кто их проедает? Предлагаю разобрать - а действительно-ли денег на пенсии не хватает. Или денег не хватает на огромные пенсии судей, прокуроров, силовиков и госслужащих, поэтому вы предлагаете снизить и без того низкие пенсии обычным людям?

Сколько было выплачено в виде пенсий в 2019 году?
Сколько из этих денег было выплачено судьям, прокурорам, силовикам и чиновникам?

Я вже все був порахував, давніше правда(пару років тому). Висновки:
1. Вплив пенсій "судьям, прокурорам, силовикам и чиновникам" не сильно великий в загальній сумі.
2. Бюджет пенсійного фонду приблизно рівний сумі всіх пенсій, виплачених пенсіонерам. Тобто це означає що пенсійний фонд не тратить кошти "наліво".
Взагалі всі ці цифри є в відкритих джерелах, немає жодних проблем це порахувати, потрібно тільки знати математику за 5-6 клас.
Але я впевнений - вас цифри не переконають, ви і дальше будете вірити що "все крадуть" і що "прокурори і силовики з їх астрономічними пенсіями" винуваті.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 28 вер, 2020 18:15

Re: Пенсійний вік в Україні потрібно підвищувати відразу до.

Амвросий написав:
  andrijk777 написав:Чому держава має дотувати пенсійний фонд з бюджету? - не має такого бути.


Возникает вопрос, а куда делись накопления которые годами отбирали у людей? И куда уходит часть пенсионных отчислений, которая не доходит до обычных пенсионеров?

Кстати, по поводу налогов - интересно, на что тратят огромные поступления от налогов, если больницы и медицина окончательно развалены, школы закрываются, и т.д. и т.п?

Сколько налогов было потрачено на выплату пенсий?


  andrijk777 написав:Пенсійних відрахувань НЕ ВИСТАРЧАЄ для нормальних пенсій(тому що мало працюючих). Тому потрібно або зменшувати пенсію, або підносити пенсійний вік.


А кто их проедает? Предлагаю разобрать - а действительно-ли денег на пенсии не хватает. Или денег не хватает на огромные пенсии судей, прокуроров, силовиков и госслужащих, поэтому вы предлагаете снизить и без того низкие пенсии обычным людям?

Сколько было выплачено в виде пенсий в 2019 году?
Сколько из этих денег было выплачено судьям, прокурорам, силовикам и чиновникам?


Нет тайны в том, хватает или нет, все цифры доступны. И дело совсем не в судьях с прокурорами.
Сейчас соотношение оформленных работников к числу пенсионеров - около 1,1 (по памяти). С работающего человека отчисляется 22% от его заработка до налогов. Средняя зарплата по статистике тоже указана до вычета налогов, так что весьма удобно. Берете среднюю ЗП, умножвете на 0.22 и потом на 1.1. Вот вам и +/- средняя пенсия, которая может быть выплачена. Даже меньше 2500 грн получается. Остальное вытягивают опять таки с тех, кто платит налоги.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34799
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Пон 28 вер, 2020 18:22

  andrijk777 написав:Висновки:
1. Вплив пенсій "судьям, прокурорам, силовикам и чиновникам" не сильно великий в загальній сумі.


в цифрах пожалуйста. С указанием источника. А то выводы на основе справочника Стеля все умеют делать :D

  andrijk777 написав:приблизно рівний сумі всіх пенсій, виплачених пенсіонерам


что значит приблизительно? Если не равен, каково отношение неравенства?

  Faceless написав:Берете среднюю ЗП


Средняя ЗП - это как средняя пенсия? Судье 45000 грн, бабульке отработавшей всю жизнь на заводе за копейки - 1712 грн, итого средняя пенсия бабульки с судьей 23356 грн? :lol:
Амвросий
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 3752
З нами з: 26.02.09
Подякував: 523 раз.
Подякували: 984 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 28 вер, 2020 18:30

  Амвросий написав:
  andrijk777 написав:Висновки:
1. Вплив пенсій "судьям, прокурорам, силовикам и чиновникам" не сильно великий в загальній сумі.


в цифрах пожалуйста. С указанием источника. А то выводы на основе справочника Стеля все умеют делать :D

  andrijk777 написав:приблизно рівний сумі всіх пенсій, виплачених пенсіонерам


что значит приблизительно? Если не равен, каково отношение неравенства?

Всі цифри в відкритих джерелах(в гуглі забанили?) + математика 5-6 клас.
Мені було цікаво - я порахував. Вам потрібно - рахуйте собі самі. Тим більше, судячи по вашій впертості, я все-рівно вам нічого не докажу.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 28 вер, 2020 18:32

  andrijk777 написав:Всі цифри в відкритих джерелах(в гуглі забанили?) + математика 5-6 клас.
Мені було цікаво - я порахував. Вам потрібно - рахуйте собі самі. Тим більше, судячи по вашій впертості, я все-рівно вам нічого не докажу.


Ну так я и посчитал, но у меня совсем противоположный результат получился. Поэтому и спрашиваю конкретные цифры.
Амвросий
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 3752
З нами з: 26.02.09
Подякував: 523 раз.
Подякували: 984 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 28 вер, 2020 18:51

  andrijk777 написав:
  Ой+ написав:
  Shram написав:Число пенсионеров в стране в 2012 году было 13,8, в 2019 уже осталось 11,3 млн.
Минус 2,5 млн пенсионеров.


А дітей, які коли виростуть мали би підтримувати солідарну систему, стало вполовину менше:
Майже не змінилася кількість осіб, яким за 60 - у 1991 році їх було 9,631 млн, а у 2016 – 9,417 млн.
Однак разюче скоротилася кількість дітей - майже удвічі у порівнянні із 1991 роком: з 13,225 млн - до 7,614 млн. https://www.bbc.com/ukrainian/society/2 ... ography_az

Це і є ключова проблема. Вона просто розтягнута на 2 десятиліття.
Причому буде тільки гірше - тому що "мало дітей" народять ще менше дітей коли виростуть.
Але якщо у нас міністр(чи хто там) каже що "не потрібно плодити ніщету", то що тут більше скажеш?
Потрібно в першу чергу помагати молодим, щоб вони більше народжували, а не пенсіонерам.
Але при владі одні популісти, які думають про голоси, а не про державу. Це тому що пенсіонер має право голосу, а дитина - ні.


В Західній Європі державна дитяча допомога приблизно рівна солідарній пенсії на яку, до речі, виходять значно пізніше. В Східній Європі останнім часом різко добавили також допомоги на дітей - Польща, Угорщина... В нас зрізали прогресивні виплати при народженні, щомісячна допомога декретницям залишилась 860 грн, як і сім років назад, дотацій на дитячі речі жодних.
Після дерибану 90-х, коли приватизували все що можна і що не варто було би, почалась ера залізання в кредити в "нульових" і далі. І от що ми лишаємо теперішнім дітям, щоби вони відчували зобов'язання до старших поколінь?
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6640
З нами з: 19.04.12
Подякував: 101 раз.
Подякували: 1020 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 28 вер, 2020 18:53

olegpm16

уже выехали
evgeniupetrove
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12
З нами з: 09.09.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 28 вер, 2020 18:54

  Амвросий написав:
  andrijk777 написав:Всі цифри в відкритих джерелах(в гуглі забанили?) + математика 5-6 клас.
Мені було цікаво - я порахував. Вам потрібно - рахуйте собі самі. Тим більше, судячи по вашій впертості, я все-рівно вам нічого не докажу.


Ну так я и посчитал, но у меня совсем противоположный результат получился. Поэтому и спрашиваю конкретные цифры.

Так озвучте хоча б щось(хоча б висновки)!
Якщо озвучите цифри, я не полінюсь і порахую ще раз.
А то переливаєте з пустого в порожнє.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 34567 ... 9>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 158
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 кві, 2024 20:40
Ірина_
4 1079
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 кві, 2024 18:14
Moneta
4 658
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 кві, 2024 17:21
Moneta
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама