МВФ розглядає ФОП як спосіб ухиляння від податків, -...
+Додати тему
Відповісти на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Масштабы использования ФЛП колосальные (используются не только МСБ, но и крупным бизнесом). Например, сейчас висит вакансия главбуха в Спортлайфе с зоной ответственности по ведению более 200 ФЛП в рамках бизнеса.
Luk_v написав:МВФ нічого не розглядає. Форма підприємництва, подібна до ФОП є майже всюди. Ось, наприклад, у Польщі: Так що, нехай Сергій Молибога не ля-ля.
Читаем внимательно их налогообложение и охриневаем:
Система оподаткування. Підпримємець в Польщі, на відміну від товариства, має можливість вибору системи оподаткування. Йдеться, передусім, про податок з доходу фізичної особи (PIT). Так, особа може залишитися на загальній системі розрахунку податку, що передбачає ставку 18% (у випадку доходу до 20 тис. євро) та ставку 32% (з доходу, що перевищує 20 тис. євро). Може вибрати систему розрахунку т.з. «лінійного податку», який передбачатиме ставку 19% від одержаного доходу не залежно від його розміру. Або ж скористатися спрощеною системою єдиного податку для ФОПів, що має такі особливості:
ліміт обороту протягом податкового року: до 250 тис. євро; ставки податку різні: 20%, 17%, 8,5%, 5,5%, 3%, залежно від виду діяльності; застосовується не для всіх видів підприємницької діяльності.
А у нас фоп это внутренний офшор без всякого Кипра и Белиза.
Ragnar написав:Масштабы использования ФЛП колосальные (используются не только МСБ, но и крупным бизнесом). Например, сейчас висит вакансия главбуха в Спортлайфе с зоной ответственности по ведению более 200 ФЛП в рамках бизнеса.
Запретить использование ФОПов на упрощёнке например в помещении больше 100 метров и закрыть нытье про ФОПов. 99 процентов ФОПов никакого отношения к Спортлайфам и иже с ними не имеют.
Сергій Молибога, директор компанії Angles AG (Швейцарія)
Какие интересные фамилии у швейцарцев, очень на наши похожи.
Только вот всё равно не пойму почему директор какой-то пиндюрочной OOO, пусть даже из Швейцарии, говорит от имени МВФ?
Це дуже вигідний інструмент, якого в багатьох країнах немає
Есть и в Европах, и в США. Ведь для капстран это нормально - вести свой индивидальный бизнес. И только у нас предпринимателей пытаются выставить как кулаков-злодеев.
Только тюрьма или обязательное декларирование физиками доходов и расходов, не зависимо от наличия статуса СПД, простого сопоставления Государством этих сумм и что в остатке решит все вопросы.