Україна планує закупити ескадрилью американських...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123>
Повідомлення Додано: Вів 27 жов, 2020 15:28

..я так понимаю: расчитывают продат гос.зем.ресурсы рано или поздно, и на их купить б/у штатовские самолетики?!.. умно-умно...ниче не скажешь.. пару тренировочных полетов и ...встанет вопрос - че б еще продать, чтоб угробить...))
maestro71
 
Повідомлень: 2204
З нами з: 09.09.11
Подякував: 168 раз.
Подякували: 514 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 27 жов, 2020 17:32

Re: Україна планує закупити ескадрилью американських...

Як у ватанів пукани рвуться. Хоча, можливо, краще було б закупити БПЛА.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 12909
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 27 жов, 2020 17:52

  lapay написав:Як у ватанів пукани рвуться. Хоча, можливо, краще було б закупити БПЛА.

А якщо розмістити військову базу США в ОРДЛО :roll: Може б тоді війна одразу і закінчилася :twisted:
Lady_N
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 552
З нами з: 05.07.20
Подякував: 134 раз.
Подякували: 140 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 27 жов, 2020 18:03

Re: Україна планує закупити ескадрилью американських...

  Lady_N написав:А якщо розмістити військову базу США в ОРДЛО :roll: Може б тоді війна одразу і закінчилася

На це потрібна згода місцевої влади, а там не влада, а терористи, хоча сама думка цікава...
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 12909
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 27 жов, 2020 20:44

Re: Україна планує закупити ескадрилью американських...

  sequence написав:проще уже авиабазу США грохнуть, еще и аренду снять! ))

Под это уже и петицию сделали, предлагают аэродром в Полтаве использовать. Понятно что то так ... баловство. И не с этим президентом. Но чего не помечтать :mrgreen:
  sequence написав:22е не продаются и не производятся

Не углублялся в тему. А что с ними не так?
vitaliy_berdinskikh
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4862
З нами з: 06.08.19
Подякував: 1099 раз.
Подякували: 642 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 27 жов, 2020 20:47

Re: Україна планує закупити ескадрилью американських...

  maestro71 написав:..я так понимаю: расчитывают продат гос.зем.ресурсы рано или поздно

А сейчас что с ней? Стоит зарастает бурьяном?
vitaliy_berdinskikh
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4862
З нами з: 06.08.19
Подякував: 1099 раз.
Подякували: 642 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 27 жов, 2020 21:23

  vitaliy_berdinskikh написав:
  sequence написав:22е не продаются и не производятся

Не углублялся в тему. А что с ними не так?
22-гі дуже дорогими вийшли
35-ті - це здешевлені і модернізовані( в сторону погіршення)22-гі , але при цьому все одно 35-ті не мають противника( і швидше за все не будуть мати на протязі найближчих10-20 років) ,саме тому 22-гі і перестали випускати (надлишкова можливість,яку все одно не використаєш ,бо нема достойного противника)
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29281
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3065 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Чет 29 жов, 2020 18:00

  vitaliy_berdinskikh написав:
  sequence написав:22е не продаются и не производятся

Не углублялся в тему. А что с ними не так?

сняли с пр-ва лет 15 назад. Имеющийся парк поддерживается каннибализацией, в лучших традициях
sequence
 
Повідомлень: 6948
З нами з: 29.12.15
Подякував: 2068 раз.
Подякували: 1856 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: П'ят 30 жов, 2020 09:08

Re: Україна планує закупити ескадрилью американських...

  sequence написав:сняли с пр-ва лет 15 назад

22-е сняли с производства 15 лет назад? :mrgreen: Вики говорит что 15 лет назад их только приняли на вооружение: "In December 2005, the USAF announced that the F-22 had achieved Initial Operational Capability (IOC)".

Я тут немного погуглил и нашел ещё одну причину по которой ни мы, ни Турция, ни Польша, ни кто либо из союзников не имеют шансов получить 22-е, ни новые, ни даже б/у
https://www.congress.gov/amendment/105t ... 95?r=5&s=7
Page 100, after line 15, insert the following new section: \ SEC. 8103. None of the funds made available in this Act may be used to approve or license the sale of F-22 advanced tactical fighter to any foreign government.
vitaliy_berdinskikh
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4862
З нами з: 06.08.19
Подякував: 1099 раз.
Подякували: 642 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 30 жов, 2020 09:17

  vitaliy_berdinskikh написав:..
22-е сняли с производства 15 лет назад? :mrgreen: Вики говорит что 15 лет назад их только приняли на вооружение: "In December 2005, the USAF announced that the F-22 had achieved Initial Operational Capability (IOC)".
..

Верно, суть уже не в том. Основная причина - избыточная дороговизна литака, также его сервиса. По итогу, не выпускают его уникальные движки и прочие детали - а летный ресурс не вечный
sequence
 
Повідомлень: 6948
З нами з: 29.12.15
Подякував: 2068 раз.
Подякували: 1856 раз.
 
Профіль
 
1
  #<123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1271
Переглянути останнє повідомлення
Нед 10 тра, 2026 09:39
vitapysha
1 1730
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 24 кві, 2026 18:49
14101962s
1 2658
Переглянути останнє повідомлення
Нед 19 кві, 2026 10:29
hxbbgaf
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама