Україна планує закупити ескадрилью американських...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #123>
Повідомлення Додано: Пон 26 жов, 2020 22:41

Україна планує закупити ескадрилью американських...

Пропонуємо до обговорення:
Повітряні сили Збройних сил України планують до 2035 року закупити ескадрилью американських винищувачів. При цьому створити власний бойовий літак Україні найближчим часом навряд чи вдасться.

Дивися повний текст Україна планує закупити ескадрилью американських винищувачів до 2035 року.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 26 жов, 2020 22:41

сначала поднимите налет часов до стандартов нато на том что есть, 2 часа в месяц это не налет , а позор
yama
 
Повідомлень: 5364
З нами з: 12.08.17
Подякував: 9260 раз.
Подякували: 1082 раз.
 
Профіль
 
2
Повідомлення Додано: Вів 27 жов, 2020 10:26

Re: Україна планує закупити ескадрилью американських...

Так хорошо и оптимистично что аж не верится.
vitaliy_berdinskikh
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4862
З нами з: 06.08.19
Подякував: 1099 раз.
Подякували: 642 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 27 жов, 2020 10:49

Re: Україна планує закупити ескадрилью американських...

чего то вспомнился шах и ишак.
Авиация - дорогое удовольствие, а если скупать "авиа битки", то затем расходы на содержание и поломки прикуют эскадрилью к земле.
sequence
 
Повідомлень: 6948
З нами з: 29.12.15
Подякував: 2068 раз.
Подякували: 1856 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Вів 27 жов, 2020 11:12

Re: Україна планує закупити ескадрилью американських...

  sequence написав:Авиация - дорогое удовольствие, а если скупать "авиа битки", то затем расходы на содержание и поломки прикуют эскадрилью к земле.

Небитки сами по себе стоят дороже (по цене одного 22 или 35 можно купить кучку 16 или 18) и обслуживание огого.
vitaliy_berdinskikh
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4862
З нами з: 06.08.19
Подякував: 1099 раз.
Подякували: 642 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 27 жов, 2020 13:37

сорок лет водил Моисей евреев по пустыне... пока все, кто помнил, что он обещал не померли.
konsts1174
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 126
З нами з: 01.06.17
Подякував: 22 раз.
Подякували: 30 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 27 жов, 2020 13:42

И напомню... даже в жирные 2000-е годы Украина не смогла отремонтировать свою единственную подводную лодку, ныне распиленную. И как тогда содержать Ф-16, если двигателя придется покупать за валюту, а не брать с советского склада?
konsts1174
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 126
З нами з: 01.06.17
Подякував: 22 раз.
Подякували: 30 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 27 жов, 2020 13:54

  vitaliy_berdinskikh написав:
  sal написав:зато Штаты будут давать кредиты Украине на свои битки. полная зависимость

а как его пилить? ведь все транзакции видны. :mrgreen:

Вот прям все :)
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16191
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4482 раз.
 
Профіль
 
3
2
3
Повідомлення Додано: Вів 27 жов, 2020 14:00

  vitaliy_berdinskikh написав:
  sequence написав:Авиация - дорогое удовольствие, а если скупать "авиа битки", то затем расходы на содержание и поломки прикуют эскадрилью к земле.

Небитки сами по себе стоят дороже (по цене одного 22 или 35 можно купить кучку 16 или 18) и обслуживание огого.

22е не продаются и не производятся, на 35е очередь в кубырнадцать лет, есть новые модификации (Block) 16х(типа миг-29) или 15х (су-27), но все равно дорого. Основной прикол в ресурсе двигла, планера и авионики. В случае с мигами можно канибализмусом было обойтись, благо СССР много подарил, с боингами так не прокатит.
Будет очень дорого и половина парка будет простаивать на земле.
проще уже авиабазу США грохнуть, еще и аренду снять! :)))
sequence
 
Повідомлень: 6948
З нами з: 29.12.15
Подякував: 2068 раз.
Подякували: 1856 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Вів 27 жов, 2020 14:37

«Літаки летять – будемо всіх бомбить»
Серхио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 108
З нами з: 31.01.09
Подякував: 9 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
 
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1271
Переглянути останнє повідомлення
Нед 10 тра, 2026 09:39
vitapysha
1 1730
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 24 кві, 2026 18:49
14101962s
1 2657
Переглянути останнє повідомлення
Нед 19 кві, 2026 10:29
hxbbgaf
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама