Ощадбанк

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг банків, що діють в Україні, на форумі Finance.UA. Відгуки клієнтів щодо роботи українських банків та рівня обслуговування в них. Вислови свою думку про якість обслуговування в банку
  #<1 ... 7879808182>

Оцініть обслуговування в цьому банку та обґрунтуйте свою оцінку

Ощадбанк 2.5 5 19
1- Дуже погане. Грубіянили тощо.
26%
5
2- Погане. Некомпетентне.
21%
4
3- Задовільне. Хотілося б краще.
37%
7
4- Добре. Як і повинно бути.
5%
1
5- Відмінне. Дуже сподобалося.
11%
2
Всього голосів : 19
Повідомлення Додано: Чет 21 бер, 2024 22:07

Re: Ощадбанк

  Raymond написав:Закривав ще 2 роки тому, а ніхто так і не закрив.
Тоочно, може то тільки картку закрили, а не картрахунок?
Тьотя видала вам смужку паперу (ну буквально в 2..3см), де вказано, що рахунок буде закрито?!!
Amethyst
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5320
З нами з: 05.05.21
Подякував: 404 раз.
Подякували: 1019 раз.
 
Профіль
1
1
9
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2024 15:23

  Amethyst написав:
  Raymond написав:Закривав ще 2 роки тому, а ніхто так і не закрив.
Тоочно, може то тільки картку закрили, а не картрахунок?
Тьотя видала вам смужку паперу (ну буквально в 2..3см), де вказано, що рахунок буде закрито?!!


можливо і так, хоча ж картка привязана до рахунку, а по друге тьоті казав закрити все.
Raymond
 
Повідомлень: 1365
З нами з: 16.12.08
Подякував: 219 раз.
Подякували: 109 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2024 00:44

  Raymond написав:
  Amethyst написав:
  Raymond написав:Закривав ще 2 роки тому, а ніхто так і не закрив.
Тоочно, може то тільки картку закрили, а не картрахунок?
Тьотя видала вам смужку паперу (ну буквально в 2..3см), де вказано, що рахунок буде закрито?!!


можливо і так, хоча ж картка привязана до рахунку, а по друге тьоті казав закрити все.

Якщо через тиждень після закриття картки виявиться якийсь технічний овердрафт чи перерахунок, то будуть потім пару років нараховувати вам на них борг.
Через два місяці потрібно обов'язково перевіряти, а ще краще - взяти довідку, що рахунок закритий.
acsir
Аватар користувача
 
Повідомлень: 506
З нами з: 22.02.12
Подякував: 24 раз.
Подякували: 79 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 24 бер, 2024 20:27

Re: Ощадбанк

Десь у 2020 році була оформлена "Моя картка" в тарифному плані "Мій комфорт", вона бралася виключно для реєстрації в "Ощад 24/7" через безкоштовні SMS до муніципальної картки в тарифному плані "Мій рахунок". У цьому році строк дії спливає. Якщо її банк перевипустить самостійно чи зроблять це у відділенні, то в якому тарифному плані буде нова картка?

Зараз потреба в картки Ощадбанку немає, але якщо залишати чинний рахунок, то в тарифі "Моя картка".
Howl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5937
З нами з: 08.03.18
Подякував: 546 раз.
Подякували: 1088 раз.
 
Профіль
2
1
Повідомлення Додано: Пон 25 бер, 2024 06:37

Re: Ощадбанк

Howl написав:Десь у 2020 році була оформлена "Моя картка" в тарифному плані "Мій комфорт", вона бралася виключно для реєстрації в "Ощад 24/7" через безкоштовні SMS до муніципальної картки в тарифному плані "Мій рахунок". У цьому році строк дії спливає. Якщо її банк перевипустить самостійно чи зроблять це у відділенні, то в якому тарифному плані буде нова картка?

Зараз потреба в картки Ощадбанку немає, але якщо залишати чинний рахунок, то в тарифі "Моя картка".
Мені здається, що вони більше не перевипускаються, і навіщо, коли є ТП Моя Картка, найкращий пакет. Я раджу вам просто закрити цей рахунок/карту.
vadymbanker
 
Повідомлень: 885
З нами з: 05.06.16
Подякував: 4 раз.
Подякували: 101 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 02 кві, 2024 00:00

Такая петрушка получается. У отца-пенсионера две карточки "Ощадбанка". В мобильном приложении пытался сделать перевод на карту привата - даёт перевести только 200грн. Если больше, пишет "Ошибка сервера". Такая же фигня, когда он пытается сделать перевод с одной своей ощадовской карты на вторую свою ощадовскую карту. Получилось сделать четыре перевода по 200грн в день и больше не даёт. В отделение сходить не вариант, так как находимся не в Украине.
aleexxxx
Аватар користувача
 
Повідомлень: 111
З нами з: 21.03.15
Подякував: 20 раз.
Подякували: 19 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 02 кві, 2024 00:03

  aleexxxx написав:Такая петрушка получается. У отца-пенсионера две карточки "Ощадбанка". В мобильном приложении пытался сделать перевод на карту привата - даёт перевести только 200грн. Если больше, пишет "Ошибка сервера". Такая же фигня, когда он пытается сделать перевод с одной своей ощадовской карты на вторую свою ощадовскую карту. Получилось сделать четыре перевода по 200грн в день и больше не даёт. В отделение сходить не вариант, так как находимся не в Украине.

Лимит в приложении смотрели?
IDAN
 
Повідомлень: 284
З нами з: 01.03.17
Подякував: 20 раз.
Подякували: 57 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 02 кві, 2024 19:50

IDAN С этого начал. Лимит пробовал разный устанавливать - не помогает. Сегодня даже 200грн не дало перевести: один раз 100грн и ещё пару раз по 50 грн и всё.
aleexxxx
Аватар користувача
 
Повідомлень: 111
З нами з: 21.03.15
Подякував: 20 раз.
Подякували: 19 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 02 кві, 2024 20:03

  aleexxxx написав:IDAN С этого начал. Лимит пробовал разный устанавливать - не помогает. Сегодня даже 200грн не дало перевести: один раз 100грн и ещё пару раз по 50 грн и всё.

А в саппорт с приложения стучали, в тг, в вайбер?
Amethyst
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5320
З нами з: 05.05.21
Подякував: 404 раз.
Подякували: 1019 раз.
 
Профіль
1
1
9
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2024 14:53

купити $$ онлайн в додатку є можливість?
хоча б на депозит?
не знайшов(
v57
 
Повідомлень: 3172
З нами з: 14.03.10
Подякував: 149 раз.
Подякували: 201 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 7879808182>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама