Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 1814518146181471814818149 ... 18151>
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 17:50

  budivelnik написав:
  shapo написав:А разве он родился не в Подмосковье и до 1952г не работал в КБ Яковлева где уже тогда создал Ан-2 и Ан-6?
И в Киев был переведен вместе с своим ОКБ.
Сікорський родився в Україні - але не українець
Антонов народився не в Україні і з 1941 по 1944 працювати в Україні не міг бо вона була окупована, а з 1952 і до розвалу совка -робота в Україні не рахується
Типова подвійна трактовка, кручу верчу нає.бать хочу.
Труси-Хрестик.
Антонов и до 1941 не працював в Україні.
А в 1952 был переведен в Киев из Новосибирска решением Москвы.
Никакой подвійної трактовки.
Но правильно написал shapo: "бессмысленное занятие выуживать кто и откуда, слишком все было перемешано в СССР".
ЛАД
2
 
Повідомлень: 40835
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5386 раз.
Подякували: 4877 раз.
 
Профіль
 
2
2
6
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 17:56

  ЛАД написав:Никакой подвійної трактовки.
Но правильно написал shapo: "бессмысленное занятие выуживать кто и откуда, слишком все было перемешано в СССР".

зато потом такие старые совкодрочеры пишут "вам всё союз построил, а вы неблагодарные" )
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 14320
З нами з: 31.08.09
Подякував: 551 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
 
2
2
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 17:59

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  ЛАД написав:Или вы сомневаетесь, что армию обеспечат при любых условиях в первую очередь?

Якщо буде чим забезпечувати:
21 червня 2026
Підбиті Україною три російські пороми горять у відкритому морі: з'явилося відео

Після нічної атаки України у Керченській протоці спалахнули пороми, нафтобаза у Керчі та порт Кавказ. Три судна горять у відкритому морі.

Після нічної атаки України у Керченській протоці підбито та горять одразу три пороми, які зв'язували окупований Крим із Краснодарським краєм РФ. У Мережі з'явилися відео з кораблями, що горять, у відкритому морі. На горизонті видно ще одну велику пожежу: це горить порт Кавказ на кубанському боці протоки.

Після цього російська влада оголосила про припинення поромного сполучення через Керченську переправу.

На кадрах, які поширюють Telegram-канали, видно судна, що горять, і сильні пожежі у районі переправи. Саме ці пороми використовувалися для доставки в окупований Крим продовольства, палива та військових вантажів. Тепер одну з важливих артерій постачання півострова фактично виведено з ладу, ще більше відрізаючи півострів.
https://www.dialog.ua/ukr/ukraine/pidbi ... losya.html

https://www.dialog.ua/ukraine/podbitye- ... vilos.html
Олег Царёв: «В реальности заблокированы буквально все маршруты доставки топлива в Крым одновременно»
1 июня 2026

Но в реальности заблокированы буквально все маршруты доставки одновременно: перевозка нефтепродуктов в цистернах по железнодорожной части Крымского моста после атак на него разрешена лишь в исключительных случаях. Автомобильным большегрузам проезд через мост тоже закрыт. По сухопутному коридору частные перевозчики ехать отказываются — без государственной страховки и надбавки мало кто готов рисковать. Военные или МЧС могли бы взять маршрут на себя, но такое решение пока не принято.

Паромы через Керченский пролив — «Конро Трейдер», «Авангард» и «Славянин», ранее перевозившие топливо, — на протяжении 2024–2026 годов подвергались ударам ВСУ. По данным российских источников, все три судна сейчас не функционируют; восстановление возможно ближе к сентябрю.

Автомобильные паромы перегружены — очередь ожидания достигает пяти суток.

https://stolica-s.su/archives/488284

А вот какая будет реакция населения, предсказать сложно.
То ли усилится (появится?) недовольство режимом и появятся протесты против него, то ли усилится (появится?) ненависть к Украине и требования усилить войну и "сбросить атомную бомбу" (условно).


Поживимо - побачимо (с)
Вважаю, що "понаєхі" у Крим виїдуть (і цей процес вже пішов - у Інеті достатньо виложених їми відео), а після вивезення своїх сімей військовими "чорноморського флоту" з Севастополя ще й прискориться.
"Реакція населення" - смішно. У московитів і раніше не було почуття гордості та власної гідності, а після приходу до влади *уйла тим паче. Єдине, що вони можуть, це стати на коліна та умоляти "*уйло, допоможи!"

Останній, хто виступив проти влади - академік Сахаров в січні 1980 року. Після нього я не памятаю нікого.
yanyura
 
Повідомлень: 6429
З нами з: 09.01.09
Подякував: 2048 раз.
Подякували: 1536 раз.
 
Профіль
 
7
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 18:01

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  yanyura написав:Ті, що казали "Хоть камни с неба" отримали і ще отримають те, що бажали. Ті, хто і досі зберігає паспорт громадянина України, радіють кожному новому удару ЗСУ по загарбникам, навіть якщо для цього потрібно потерпіти якийсь час.

+

Ви тримайтеся)
Прохожий
 
Повідомлень: 14496
З нами з: 05.06.13
Подякував: 945 раз.
Подякували: 1469 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 18:04

  ЛАД написав:
  budivelnik написав:
  shapo написав:А разве он родился не в Подмосковье и до 1952г не работал в КБ Яковлева где уже тогда создал Ан-2 и Ан-6?
И в Киев был переведен вместе с своим ОКБ.
Сікорський родився в Україні - але не українець
Антонов народився не в Україні і з 1941 по 1944 працювати в Україні не міг бо вона була окупована, а з 1952 і до розвалу совка -робота в Україні не рахується
Типова подвійна трактовка, кручу верчу нає.бать хочу.
Труси-Хрестик.
Антонов и до 1941 не працював в Україні.
А в 1952 был переведен в Киев из Новосибирска решением Москвы.
Никакой подвійної трактовки.
Но правильно написал shapo: "бессмысленное занятие выуживать кто и откуда, слишком все было перемешано в СССР".

тільки співгромадян shapo фіксують в усіх країнах ;) й гордяться ними...
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13317
З нами з: 29.09.19
Подякував: 842 раз.
Подякували: 1790 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 18:05

  _hunter написав:...
Ну так
Там, где нет ничего, чем можно гордиться в настоящем, всегда есть причина вспомнить прошлое, потому что больше нечем гордиться.

це ж ви про руських же - бо дуже влучно...
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13317
З нами з: 29.09.19
Подякував: 842 раз.
Подякували: 1790 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 18:07

Shaman зачем опять столуете тролля??? :evil:
Прохожий
 
Повідомлень: 14496
З нами з: 05.06.13
Подякував: 945 раз.
Подякували: 1469 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 18:10

  ЛАД написав:
  budivelnik написав:
  shapo написав:А разве он родился не в Подмосковье и до 1952г не работал в КБ Яковлева где уже тогда создал Ан-2 и Ан-6?
И в Киев был переведен вместе с своим ОКБ.
Сікорський родився в Україні - але не українець
Антонов народився не в Україні і з 1941 по 1944 працювати в Україні не міг бо вона була окупована, а з 1952 і до розвалу совка -робота в Україні не рахується
Типова подвійна трактовка, кручу верчу нає.бать хочу.
Труси-Хрестик.
Антонов и до 1941 не працював в Україні.
А в 1952 был переведен в Киев из Новосибирска решением Москвы.
Никакой подвійної трактовки.
Но правильно написал shapo: "бессмысленное занятие выуживать кто и откуда, слишком все было перемешано в СССР".
А давай так
ДО 1930 року-він вчився...
З 1930 по 1952 працював в росії
З 1952 по 1984 працював в Україні....
Тому
Щоб не потрапляти в пастку педераційників, які люблять вибирати тільки вигідні дати
наприклад
900-1300 рік Київ НЕ мав ЖОДНОГО відношення до педерації
1650-1917 Київ був окупований педерацією
1917-1990 Київ мав в совку такий самий статус як і москва ( був представлений в ООН як Держава)
1990- 2026 - Києв незалежний так само як і москва...

По якій причині москалі заявляють претензії на Київ? Якщо по загальній тривалості своєї історії Київ був БІЛЬШЕ часу незалежний від москви ніж залежний.
Так само і з людьми...
або по місцю наодження
або по місцю праці
або по самоінтендифікації..
Той самий Шевченко Тарас Григорович, був за межами України більше ніж в Україні але навряд чи хтось назве його КАЗАХОМ або МОСКАЛЕМ
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29293
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3065 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 18:11

  Shaman написав:
  ЛАД написав:
  yanyura написав:...
Ті, що казали "Хоть камни с неба" отримали і ще отримають те, що бажали. Ті, хто і досі зберігає паспорт громадянина України, радіють кожному новому удару ЗСУ по загарбникам, навіть якщо для цього потрібно потерпіти якийсь час.
Я не говорил о законности или незаконности.
А так вы подтвердили мои слова - пострадает население.
Или вы сомневаетесь, что армию обеспечат при любых условиях в первую очередь? Так что армию и экономику это не ослабит.
А вот какая будет реакция населения, предсказать сложно.
То ли усилится (появится?) недовольство режимом и появятся протесты против него, то ли усилится (появится?) ненависть к Украине и требования усилить войну и "сбросить атомную бомбу" (условно).

як ЛАД обережно сіє сумніви - не треба бомбити Рашу, їм боляче.

трошки розкриємо - армію будуть забезпечувати в першу чергу звісно. але якщо палива немає - то палива немає. й не забуваємо - прапори в руській армії залишились? а зараз ціна на паливо дуже смачна - тому забезпечать армію - а окремі армійці - інших, але вже за ринковими цінами. 8)
У вас бинарное мышление как у ячейки памяти компьютера - паливо або є, або його нема.
Не представляете, бывает промежуточные состояния - паливо є, але його недостатньо.
У нас в результате войны и росс. обстрелов (особенно в феврале и октябре 2025) газодобычи объём добычи упал с 19,8 млрд м³ в 2021 до 16,97 млрд м³ в 2025. Но это не равносильно "немає газу".
- Папа, ты будешь меньше пить?
- Нет, сынок, ты будешь меньше кушать.

економіку не послабить - явна брехня. немає палива - немає логістики. а яка економіка без логістики?
Какая экономика была/есть в Крыму?
Туризм?
Из-за его отсутствия война тут же закончится?

реакція населення буде дуже проста - навіщо нам це потрібно, думка про завершення цієї авантюри буде поширюватися...
Может, и так.
Но возможны варианты и я о них написал.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 40835
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5386 раз.
Подякували: 4877 раз.
 
Профіль
 
2
2
6
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 18:17

  ЛАД написав:
  budivelnik написав:
  ЛАД написав:Точнее, чуть больше 2 поколений, учитывая, что сейчас (и уже давненько) не рожают в 18-20 лет.
Но речь, вообще-то, шла о "буржуазно-национальной революции" 1991 года. С 1965 прошло всего 26 лет - одно поколение.
Но для изменения морально-психологических установок и 3 поколения не так, чтобы очень много, если только не происходит резкий разрыв со старыми.
Отже коли я заявляю що треба ТРИ покоління щоб вивести отраву совка з людей..
Лади мені такають Польщею і розповідають про одне....
Але коли ладам треба-то виявляється що
Но для изменения морально-психологических установок и 3 поколения не так, чтобы очень много, если только не происходит резкий разрыв со старыми
Труси-Хрестик
Так багато ТРИ покоління?
І наскільки РІЗКИМ є зміна совка на капіталізм ?

Как чувствовал, что вы такое напишете. :)
При смене "совка на капіталізм" произошёл именно "резкий разрыв со старым". Идеологический разрыв, усиленный экономическим/материальным разрывом.
При росте городского населения никакого "резкого разрыва со старым" не происходило. Люди не теряли одномоментно связь с селом. От них не требовалось отказаться от старых взглядов, разве что от каких-то привычек.
Отже 70 років населенню розповідали що
а - капіталізм зло
б - всі біди від імперіалізма
в - капіталісти знущаються над своїми працівниками...
прийшов 1990 і виявилось що ми будуємо КАПІТАЛІЗМ... але для ладів це така дрібничка, вони ж не розстрілювали за обмін валют , не садили на 15-25 років за економічну діяльність , не пресували тих кого називали спекулянт.... не знищували кулаків як клас ( а хто кулак-визначалось наявністю зайвих пару мішків зерна в порівнянні з люмпеном)
Труси-Хрестик
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29293
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3065 раз.
 
Профіль
 
1
1
  #<1 ... 1814518146181471814818149 ... 18151>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: shapo, ЛАД і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 34872
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 тра, 2026 05:16
shapo
0 34630
Переглянути останнє повідомлення
Пон 30 бер, 2026 21:42
buratinyo
36 337064
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 січ, 2026 09:53
Letusrock
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама