Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 14901491149214931494 ... 7892>
Повідомлення Додано: Сер 29 чер, 2022 16:43

Re: Валютный рынок в контексте ДС

Шановне паньство, надеюсь, вы не думаете, что все IT-шники такие, как этот вот... странноватый персонаж :)
Вадюшка
 
Повідомлень: 77
З нами з: 26.09.11
Подякував: 826 раз.
Подякували: 108 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 чер, 2022 16:45

Re: Валютный рынок в контексте ДС

  Вадюшка написав:все IT-шники такие,

Ще flyman.
Hotab
 
Заблокований
Повідомлень: 12089
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2216 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Сер 29 чер, 2022 16:48

  Hotab написав:
  slonomag написав:запреты не люблю

Ну це тільки у вас так, що ви заборону на переміщення на курорти та обмеження свободи під час війни не любите.
А бійцям навіть не потрібно забороняти залишати лінію фронту, вони люблять бути під обстрілами. Їм нічого не треба, дай в окопі посидіти під 152мм обстрілом. Просто вони народились несвободолюбиві, на відміну від вас. Так буває.
Можливо вони вам навіть трішки співчувають, що у вас є оця фрустрація, а вони насолоджуються своїми обмеженнями.

Ну часть там по контракту, тоесть это их работа. Нельзя ведь 20 лет работать военным, а когда дело дошло до войны развернуться и уйти.
2я часть тех кто пошел по своему желанию. Да, они молодцы, я же ничего не имею против, поддерживаю их, и денежку волонтерам закидываю постоянно. Только не пойму как им помогает то что я при этом сижу в Украине, международные переводы вроде как никто не отменял.
Ну а тех кого призвали против желания мне просто искренне жаль. Такого не должно быть (по моему мнению). Работник из под палки почти всегда хреновый работник. Думаю у военных так же.
slonomag
 
Повідомлень: 503
З нами з: 23.11.17
Подякував: 10 раз.
Подякували: 122 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 29 чер, 2022 16:50

Белорусы на учениях

vitaliiangel
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 23153
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3342 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 29 чер, 2022 16:51

  vitaliian написав: У генерала нет инфы что младший патрушев хочет закончить сво и быть президентом мирной рф, это был другой источник, видимо вам не знакомый. :D

Я мав на увазі не конкретний канал, а якість інформації з нього.
sashaqbl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1545
З нами з: 31.10.19
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 чер, 2022 16:54

  slonomag написав:
  Hotab написав:
  slonomag написав:запреты не люблю

Ну це тільки у вас так, що ви заборону на переміщення на курорти та обмеження свободи під час війни не любите.
А бійцям навіть не потрібно забороняти залишати лінію фронту, вони люблять бути під обстрілами. Їм нічого не треба, дай в окопі посидіти під 152мм обстрілом. Просто вони народились несвободолюбиві, на відміну від вас. Так буває.
Можливо вони вам навіть трішки співчувають, що у вас є оця фрустрація, а вони насолоджуються своїми обмеженнями.

Ну часть там по контракту, тоесть это их работа. Нельзя ведь 20 лет работать военным, а когда дело дошло до войны развернуться и уйти.
2я часть тех кто пошел по своему желанию. Да, они молодцы, я же ничего не имею против, поддерживаю их, и денежку волонтерам закидываю постоянно. Только не пойму как им помогает то что я при этом сижу в Украине, международные переводы вроде как никто не отменял.
Ну а тех кого призвали против желания мне просто искренне жаль. Такого не должно быть (по моему мнению). Работник из под палки почти всегда хреновый работник. Думаю у военных так же.

Это война с преобладающим численно противником. Поэтому мобилизация даже против воли - это реальность. Такого - хочу иду на войну, хочу не иду - в случае затянувшегося конфликта - не получится. Айтишник может быстро освоить артиллерийское дело, особенно западную технику. По сути сейчас Запад финансирует грантами и льготными кредитами войну, так что ваш айтишный труд ничего не решает, нужен человеческий ресурс, а не строчки кода написанные в аутсорс. Поэтому блокировка выезда зарубеж - логичное решение.
Zebra
 
Заблокований
Повідомлень: 12548
З нами з: 21.09.12
Подякував: 1885 раз.
Подякували: 2675 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 29 чер, 2022 17:00

Re: Валютный рынок в контексте ДС

  slonomag написав:Нельзя ведь 20 лет работать военным,

У нас тікучка серед рядового складу була така, що там хоч би були ті, хто 10 років в ЗСУ.
  slonomag написав:2я часть тех кто пошел по своему желанию.

Да-да, їх хлібом не корми, дай під РСЗО посидіти. Це наче я приїхав "на побивку" до брата, а мене його дружина щодня вкусняшками різноманітними годує. Я і сказав:"повезло тобі, дружина любить готувати". Він розсміявся: "не любить, а вимушена. Ну і хоче тебе порадувати". Може ви зрозумієте природу "бажання" цієї другої групи.
  slonomag написав:Только не пойму как им помогает то что я при этом сижу в Украине,

Я прозівав, до чого прийшли в спорі про те , як зробити справедливий механізм відпустити тимчасово?? Є рішення, чи так і нема?

  slonomag написав:Ну а тех кого призвали против желания мне просто искренне жаль.

Що робити , якщо недостатньо перших двох категорій? Ви знайшли відповідь?

  Zebra написав:Айтишник может быстро освоить артиллерийское дело

Так!
А ще оператори різних БПЛА (по штату є чи не в кожній роті) , байрактарів, свічблейдів і т.д. Де достатньо сутулого дістрофіка з головою (до речі, айтішників такими зовсім не вважаю... гроші дають можливість відвідувати зали і басейни, вони часто не лише розумні, а і спортивні).
Hotab
 
Заблокований
Повідомлень: 12089
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2216 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Сер 29 чер, 2022 17:06

  sashaqbl написав:
  vitaliian написав: У генерала нет инфы что младший патрушев хочет закончить сво и быть президентом мирной рф, это был другой источник, видимо вам не знакомый. :D

Я мав на увазі не конкретний канал, а якість інформації з нього.

Все что идёт с рф очень низкого качества, у меня в 2000х была новенькая 2110 я помпу, бензонасос, термостат и коммутатор менял за год по 2-3 раза. С авто проще, продал и забыл, из за войны приходится читать некоторые их паблики, чтобы быть в курсе что у них в головах.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 23153
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3342 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 29 чер, 2022 17:17

  Starikan написав:Удивительно, но при совке такого единодушия не было. На "кухнях" официальная пропаганда просто высмеивалась. И "голоса" слушали, и анекдоты рассказывали ("нет правды в Известиях, а известий в Правде").
Потому что технический уровень той пропаганды и сегодняшней не сопоставим. Нужно отдать должное, Сурок сделал супер систему. На сколько мне известно, задействовав как старых специалистов, так и новых. То что вы видите на поверхности, всякие Соловьевы и Скабеевы лишь винтики с которых слепили то что есть сегодня. Те кто это организовал и рулит в тени. Про них никто ничего не знает. Но они талантливы. Очень талантливы. При совке, это был детский сад. Вот здесь рассказывают про хреновых россиян. Уверен на 100% что 90% из тех кто сегодня их всячески обзывает, если б жили в раше, были б точно такими же сторонниками Путена и глотки б рвали за него на каждом углу.
otg
 
Заблокований
Повідомлень: 3448
З нами з: 14.08.16
Подякував: 45 раз.
Подякували: 212 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 чер, 2022 17:21

  slonomag написав:
  Hotab написав:
  slonomag написав:запреты не люблю

Ну це тільки у вас так, що ви заборону на переміщення на курорти та обмеження свободи під час війни не любите.
А бійцям навіть не потрібно забороняти залишати лінію фронту, вони люблять бути під обстрілами. Їм нічого не треба, дай в окопі посидіти під 152мм обстрілом. Просто вони народились несвободолюбиві, на відміну від вас. Так буває.
Можливо вони вам навіть трішки співчувають, що у вас є оця фрустрація, а вони насолоджуються своїми обмеженнями.

Ну часть там по контракту, тоесть это их работа. Нельзя ведь 20 лет работать военным, а когда дело дошло до войны развернуться и уйти.
2я часть тех кто пошел по своему желанию. Да, они молодцы, я же ничего не имею против, поддерживаю их, и денежку волонтерам закидываю постоянно. Только не пойму как им помогает то что я при этом сижу в Украине, международные переводы вроде как никто не отменял.
Ну а тех кого призвали против желания мне просто искренне жаль. Такого не должно быть (по моему мнению). Работник из под палки почти всегда хреновый работник. Думаю у военных так же.

Нікого з армії після початку бойових дій не звільняють, навіть тих у кого закінчився термін контракту. Є купа строковиків, які мали бути демобілізовані але і далі служать.
Якщо на Вашу дружину(маму) нападуть хулігани Ви будете думати чи є у Вас бажання її захищати? Чи може іншу пошукати?
І в нас немає майнового цензу, всі рівні перед законом, у всіх обов'язки і права однакові.
Sirchyk
 
Повідомлень: 168
З нами з: 17.03.12
Подякував: 360 раз.
Подякували: 39 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 14901491149214931494 ... 7892>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: fox767676 і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 27578
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 188522
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 621301
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама