|
Напад росії і білорусі на Україну |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Додано: П'ят 10 кві, 2026 18:13
барабашов написав: pesikot написав: барабашов написав:У нас велика та потужна олійно-гречано-пшонкова країна! Чавун та сталь із прокатом та машинобудуванням якось-такось відвалилися
Сама відвалилась ? Чи твої рашики допомогли ? ))
Чого це вже вони мої? Ми ж з тобою однокласнікі
Такого борова я щось не пам"ятаю ))
-
pesikot
-
-
- Повідомлень: 13877
- З нами з: 31.08.09
- Подякував: 549 раз.
- Подякували: 1261 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
Додано: П'ят 10 кві, 2026 18:16
барабашов написав: budivelnik написав: барабашов написав:У нас велика та потужна олійно-гречано-пшонкова країна!
Яка різниця якого кольору кішка-головне щоб вона ловила мишей..... Якщо для когось найкраще вирощувати соняхи чи кукурудзу, а іншому переробляти їх на олію... - то хто ти такий щоб пропонувати своє збочення?
Сколько народу с 52млн(в нынешних границах наверно 25млн скорее) надо для сохранения ВВП на душу пересичного чисто выращиванием рапса и подсолнечника, ну пусть и кур со свиньями немного, на уровне 1куе/мес/лицо или 12куе/ВВП на душу? И при сохранении текущего количества чиновников с мусорьём ну и само собой армии хотя б в тысяч 600? С зарплатами больше пресловутых 1куе/мес. Чую там мы Финляндиб с Норвегией отрицательно обгоним, а Монголию догоним.
Я на відміну від тебе-танцюю з іншого боку... Тобі, як патентованому неробі, потрібно багато населення щоб забравши з кожного -отримати собі достатньо... А в мене все просто.. Що я зароблю - те й буду мати... І якщо бажаючих працювати буде 15 млн і вони захочуть займатись с/г і при цьому кожен з них буде задоволений... то навіщо мені ЗМУШУВАТИ задоволену людину займатись тим чим вона не хоче... бо барабошову це не подобається.
-
budivelnik
-
-
- Повідомлень: 28359
- З нами з: 15.01.09
- Подякував: 299 раз.
- Подякували: 3008 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: П'ят 10 кві, 2026 18:16
pesikot написав:А як СРСР закінчився, так про ІРА чомусь не чутно ..
розкажіть йому ще про червоні бригади в Італії Хто спонсорував «Червоні бригади»: Власні фінансові ресурси: Основою фінансування на ранніх етапах були пограбування банків, викрадення людей з метою отримання викупу та вимагання грошей у великих компаній. Підтримка з-за кордону: Існують докази та свідчення, що організація отримувала допомогу (зброю, гроші, навчання) від спецслужб країн радянського блоку (зокрема, Чехословаччини) та КДБ СРСР, у межах політики підтримки комуністичних рухів на Заході, хоча пряме фінансування часто відбувалося через посередників. Палестинські організації: Також пов’язували «Червоні бригади» з осередками ФАТХ (Організація визволення Палестини), які допомагали зі зброєю через бази в Лівані.
-
prodigy
-
-
- Повідомлень: 13505
- З нами з: 03.12.13
- Подякував: 3405 раз.
- Подякували: 3368 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
4
2
Додано: П'ят 10 кві, 2026 18:19
ЛАД написав:"А от коли приходять рятувати" венесуэльцев от Мадуро это нормально и даже благородно. Или иракцев от Саддама. Или...
Питання мети.... Якщо мета ЗВІЛЬНИТИ з концтабору мільйони , втративши тисячі - то це правильна мета. Якщо мета ЗАГНАТИ в концтабори мільйони, втративши десятки мільйонів - то це не правильна мета.. Але ж хіба любителю програвших ідеологій це пояснш? Хіба поясниш що індустріалізація для заморених голодом - це зло?
-
budivelnik
-
-
- Повідомлень: 28359
- З нами з: 15.01.09
- Подякував: 299 раз.
- Подякували: 3008 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: П'ят 10 кві, 2026 18:21
ЛАД ви народилися і отримали освіту в країні -спонсору тероризму, і не бажаєте цього визнавати СРСР протягом своєї історії підтримував, фінансував та тренував низку організацій, які західними країнами та іншими державами класифікувалися як терористичні. Така підтримка здійснювалася в рамках ідеологічної боротьби (холодної війни) для дестабілізації прозахідних режимів або підтримки прорадянських рухів. Ось основні з них, згадані у контексті підтримки СРСР: Організація звільнення Палестини (ОЗП) — СРСР надавав суттєву допомогу (зброя, фінансування, тренування) різним фракціям ОЗП. Африканський національний конгрес (АНК) — підтримувався Радянським Союзом у боротьбі проти режиму апартеїду в ПАР. Палестинські радикальні групи (наприклад, Народний фронт звільнення Палестини) — отримували підтримку через палестинську структуру. Ліворадикальні терористичні групи в Європі — СРСР та спецслужби країн Варшавського договору підтримували, тренували або переховували членів таких груп, як: Фракція Червоної Армії (RAF) у ФРН. Червоні бригади в Італії. Карлос «Шакал» (Венесуельський терорист, пов'язаний з багатьма актами).
Також СРСР підтримував різноманітні партизанські та національно-визвольні рухи в Азії, Африці та Латинській Америці, які часто вдавалися до методів терору.
-
prodigy
-
-
- Повідомлень: 13505
- З нами з: 03.12.13
- Подякував: 3405 раз.
- Подякували: 3368 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
4
2
Додано: П'ят 10 кві, 2026 18:22
budivelnik написав: барабашов написав:У нас велика та потужна олійно-гречано-пшонкова країна!
Яка різниця якого кольору кішка-головне щоб вона ловила мишей.....
Оно-то так, но ровно до того момента, как эта "кошка" начинает пытаться затирать, что она - лев, а мыши - это так, хобби...
-
_hunter
-
-
- Повідомлень: 11852
- З нами з: 22.03.15
- Подякував: 15 раз.
- Подякували: 494 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
Додано: П'ят 10 кві, 2026 18:24
барабашов написав: budivelnik написав: барабашов написав:У нас велика та потужна олійно-гречано-пшонкова країна!
Яка різниця якого кольору кішка-головне щоб вона ловила мишей..... Якщо для когось найкраще вирощувати соняхи чи кукурудзу, а іншому переробляти їх на олію... - то хто ти такий щоб пропонувати своє збочення?
Сколько народу с 52млн(в нынешних границах наверно 25млн скорее) надо для сохранения ВВП на душу пересичного чисто выращиванием рапса и подсолнечника, ну пусть и кур со свиньями немного, на уровне 1куе/мес/лицо или 12куе/ВВП на душу? И при сохранении текущего количества чиновников с мусорьём ну и само собой армии хотя б в тысяч 600? С зарплатами больше пресловутых 1куе/мес.Чую там мы Финляндиб с Норвегией отрицательно обгоним, а Монголию догоним.
Там же 90 лярдов вот-вот подойдут. Какое-то время хватит...
-
_hunter
-
-
- Повідомлень: 11852
- З нами з: 22.03.15
- Подякував: 15 раз.
- Подякували: 494 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
Додано: П'ят 10 кві, 2026 18:31
ЛАД
[quote]Аналіз даних про судноплавство, проведений CNN, показує, що станом на 17:30 за тегеранським часом через Ормузьку протоку сьогодні пройшов лише один нафтовий танкер, який перебуває під санкціями США.
Згідно з даними AIS, розміщеними на платформі відстеження суден MarineTraffic, танкер Mab 5 під прапором Ботсвани пройшов сьогодні вранці через цей важливий водний шлях.
Однак судна можуть припинити передачу даних AIS, що відображають їхнє місцезнаходження, а це означає, що все більше кораблів можуть непомітно проходити через протоку для систем морського стеження.
Сьогодні з протоки в Оманську затоку також вийшло вітрильне судно під індійським прапором, імовірно невелике судно, що перевозить вантаж. Крім того, два інших судна — балкер під панамським прапором і вантажне судно під індійським прапором — пройшли через цей водний шлях у Перську затоку.
тобто сказати що судноплавство в Ормузький протоці відновилось не можливо, нагадую до 27 лютого через протоку що дня проходило 135 суден
-
prodigy
-
-
- Повідомлень: 13505
- З нами з: 03.12.13
- Подякував: 3405 раз.
- Подякували: 3368 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
4
2
Додано: П'ят 10 кві, 2026 18:34
_hunter написав: барабашов написав:Сколько народу с 52млн(в нынешних границах наверно 25млн скорее) надо для сохранения ВВП на душу пересичного чисто выращиванием рапса и подсолнечника, ну пусть и кур со свиньями немного, на уровне 1куе/мес/лицо или 12куе/ВВП на душу? И при сохранении текущего количества чиновников с мусорьём ну и само собой армии хотя б в тысяч 600? С зарплатами больше пресловутых 1куе/мес.Чую там мы Финляндиб с Норвегией отрицательно обгоним, а Монголию догоним.
Там же 90 лярдов вот-вот подойдут. Какое-то время хватит...
Чаплига в Політеці вангує на сентябрь (після того, як переживем обіцяні потужні літні місяці)
-
flyman
-
-
- Повідомлень: 42727
- З нами з: 09.03.14
- Подякував: 1638 раз.
- Подякували: 2882 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
4
Додано: П'ят 10 кві, 2026 18:35
ЛАД написав: Water написав: ЛАД написав:И я уже напоминал о Северодонецком съезде. Это тоже "приехали из России?
А ви не знали? Все це приїхало звідти. Там жеш мер мацкви виступав, плюс наші сєпари за созданіє рєспубліки. Але ви мрійте за внутрішний конфлкт, який жевряв десятиліттями.
Основное слово - наші. А выступать там мог, кто угодно, хоть Папа Римский.
Тим не менш, там виступав не Папа, а звісно хто. А за пару лимонів "своїм" стане хто завгодно. Плюс постійна "підтримка" заходів тіпа НАТу нєт. Ви би безкоштовно відповідний з`їзд відвідали? И я совсем не "мріяв" за внутрішний конфлкт". Тем не менее, он был.
Ви так і не відповіли який саме конфлікт жевряв десятиліттями. Згадуючи відомий анекдот: "тєбя кто-то обідєл"?
-
Water
-
-
- Повідомлень: 4122
- З нами з: 06.03.12
- Подякував: 70 раз.
- Подякували: 270 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Схожі теми
|
|
|
0 |
2554 |
|
|
|
0 |
4106 |
Нед 22 бер, 2026 08:49 won
|
|
|
36 |
265364 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|