Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 38863887388838893890 ... 7896>
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 13:06

Терміново!! Як лікувати гонорею!Один мій знайомий захворів))

  Успіх написав:Не я підзаб'ю, а побратими, які безпосередньо стріляють з гармати - так, як ВОНИ дуже обурені за виплати! Що ВОНИ …

Я читаю як обурений ти. Розказуєш, що заробленого за рік 1 млн+ тобі вистачить на щасливе життя кілька років і готовий все кинути, якщо тепер платять так мало. Чи вже не готовий? Вже 20+30 влаштовує??
І шукаєш справедливості саме ТИ і саме для себе!
Це я тут якоїсь ще ПРАВДИ/справедливості чекаю/шукаю... А хлопці плюють і йдуть... звільняються...


І це біля тебе з твоїх слів розривається, і це коштує більше, ніж20+30.
Тож - судячи з підсумкових чисел - Успіху підняли, чи обрізали грошове забезпечення?))
(а снаряди, як розривались неподалік - так і далі розриваються)


Коротше кажучи - треба було просто зробити премію на нулі 150К і решта все залишити, як є.
Або(якщо нема грошей) спочатку було ПОДУМАТИ і розділити на декілька груп:
3. Зона БД, де вже приходи бувають як за 1км, так і за 500-300-100-50-0м - давати 20К +50К


Так тобі 20+30 вистачить, чи таки треба 20+50? Чи залишити ті 100к, як було?? (щоб ти не підзабивав на обов’язки) бо я вже заплутався.
Сьогодні ти кажеш геть інше:
Успіха ВЛАШТОВУЄ теперішні 20К+30Кпремії


Це знов як з якимись іншими побратимами, які незаконно отримували бойові у відпустці у Львові, але ти ні, ти лише хотів??

Давай нарешті домовимось , якщо тебе особисто вже влаштовує 20+30к, відпустимо тему твого невдоволення своїм ГЗ. Бо як для задоволеного ти вже трохи набрид з нею.
Hotab
 
Повідомлень: 12100
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2216 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 13:21

Трохи туго, але до летунів по-трошки доходить))

  Hotab написав:Давай нарешті домовимось , якщо тебе особисто вже влаштовує 20+30к, відпустимо тему

Ну, якщо стосовно мене +/- зрозуміло))
- то давай перейдемо до інших ;)
Тож чекаю коменти стосовно цього >>>
  Успіх написав:Тепер ті, що мали троє неповнолітніх дітей - пішли....
Ті, що мали трохи проблеми зі здоров'ям - пішли... а решта з таких - хто ще думає... а хто вже готує документи... на звільнення.
Те саме роблять і ті солдати, в яких дома хворі родичі(2га група і т.п.) - теж оформляють "по догляду" і ... "Бувайте! Воюйте тепер самі..."

Як то кажуть - результат обрізання премії - на ліцццо!!!
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 13:24

І ще додам...

  Hotab написав:Давай нарешті домовимось , якщо тебе особисто вже влаштовує 20+30к
- це на моменті влаштовує, коли я не так багато днів знаходжусь на вогневій!
А от коли буду там знаходитись по +/-25днів на місяць - то звичайно, що мене це НЕ буде влаштовувати! ;)
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 13:24

  Letusrock написав:
  Hotab написав:
  Hotab написав:Принцип «або плати, або захищай» . Або принаймні закрий хлєбало і сиди тихо. Ніяк інакше.


для чого тоді форум якщо всім сидіти тихо?

Бо відомо, що роблять із панікерами під час війни.
sergey_sryvkin
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2045
З нами з: 19.02.14
Подякував: 557 раз.
Подякували: 617 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 13:27

Успіх ,

Тож чекаю коменти стосовно цього >>>


Але ж ти не йдеш , бо задоволений. І це прекрасно. Тепер і я спокійний, що ти задоволений.
Ті хто пішли, я переконаний легко знайдуть чим годувати трьох дітей. Займуть вакансії свіжемобілізованих . Вони до призову отримували не менше 50к, зараз всюди так.

  Успіх написав:
  Hotab написав:Давай нарешті домовимось , якщо тебе особисто вже влаштовує 20+30к
- це на моменті влаштовує, коли я не так багато днів знаходжусь на вогневій!
А от коли буду там знаходитись по +/-25днів на місяць - то звичайно, що мене це НЕ буде влаштовувати! ;)


У тебе так швидко міняються хотєлки, що держава може не встигнути їх задовольняти. Починай робити другу , а потім третю дитину вже зараз! Готуй санки влітку!

Зображення
Востаннє редагувалось Hotab в П'ят 31 бер, 2023 15:24, всього редагувалось 1 раз.
Hotab
 
Повідомлень: 12100
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2216 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 13:45

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Hotab написав:Починай робити другу , а потім третю дитину вже зараз!

А для чого розтягувати задоволення? Можна ж зразу двох...
sashaqbl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1545
З нами з: 31.10.19
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 13:53

  Hotab написав:Shaman ,
Успіх починає нервувати, коли або герої диваного фронту починають повчати - та ти ж за повісткою пішов, не добровольцем. хоча якщо подивимось багато кругом й повістки намагаються уникати, а навіть ті що отримали - морозяться. й так, у більшості повістка отримана батьками - це не повістка ;)

або коли поважні воїни теж починають

Ви ж правда розібрались, коли саме долярчик починає отримувати на горіхи? Невже просто так? Невже тут зібрались ненависники захисників свлєї країни?
Давайте розберемось зі словами долярчика.
  Успіх написав:Чи не буде бажання тепер десь більше "пошаритись/побайдикувати", а роботи зробити по-мінімуму і як небудь?

Він заявляє, що так як йому почали платити менше, то чому б не підзабити на свої обов’язки. Десь виконати їх неналежним чином, десь невчасно, непоспішаючи. Перекладемо з ларьочної мови на військову:
Коли піхота в окопі попросить від мене (від арти) нанести удар по ворожим позиціям, які їх кошмарять, то я, як зв’язківець спочатку зроблю вигляд, що не розчув, потім снаряд понесу не кваплячись, потім , коли піхота дасть дорозвідку і уточнення, не передам нові координати .
А давайте коли долярчика (хай цього не трапиться) поранять , то умовний Холява трішки його недоколе, трішки недообробить рану, хай трішки погниє нога. А Хотаб трішки недовезе долярчика до шпиталю, буде облітати придуману грозу, бо він теж , як долярчик, несповна розуму, і вважає, що можна трішки підзабити. Причому не важливо насправді багато чи мало заплатили, « я художнік, я так віжу!»
Ви розумієте соціальну небезпеку від таких долярчиків?? Тепер розумієте за що його тут писком в какахи товчуть?
А хто погоджується з долярчиком в його позиції, може особисто дорахувати йому 70к щомісяця. Він буде задоволено мурликати тут, не сумнівайтесь.

З.І зараз наш «майже доброволець» почне знов верещати, що його не так зрозуміли, він не збирався о̶т̶р̶и̶м̶у̶в̶а̶т̶и̶ ̶б̶о̶й̶о̶в̶і̶ ̶1̶0̶0̶к̶ ̶у̶ ̶в̶і̶д̶п̶у̶с̶т̶ц̶і̶ ̶у̶ ̶Л̶ь̶в̶о̶в̶і неналежно виконувати свої обов’язки, то він просто так казав.

як там кажуть - "зальоти" є :D

але одна справа зробити чемно зауваження, а друга справа - пихато повчати - це як приклад.
як на мене, може не вистачає розуміння деяких процесів, але загалом людина налаштована позитивно, хоч й надто переймається публічно особистими проблемами (з іншого боку всі в першу чергу думають про себе). вибач Успіх, що тут тебе обговорюємо (це теж не дуже чемно) :oops:

а побайдикувати, то так для слівця, ніхто так не планує робити, бо таке й в мирний час в колективі не полюбляють, а на війні - тим паче. так Успіх? ;)

тут є набагато більше людей - які "нічого не винні", "їх конституційні права порушують", просто панікери, "треба домовлятись" та таке інше. оце вже треба прибирати.

а з приводу зменшення виплат - це непопулярна, але як на мене, необхідна міра. знову ж таки спочатку популістські рішення без уявлення, що війна може затягнутися, а потім розрахунки, як це робити. думати треба відразу, а не потім...

про відпустку в Львові пам'ятаю, саме я здається зробив перше зауваження - а потім понеслась :D
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5959
З нами з: 29.09.19
Подякував: 575 раз.
Подякували: 1397 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 13:59

Shaman ,


але одна справа зробити чемно зауваження, а друга справа - пихато повчати - це як приклад

Та скільки вже будо оцих коректних зауважень!! Хіба не пояснювали десятки людей очевидне: така фінансова ситуація в країні. Він вже всі ліміти коректності вибрав. Чи не вам бачити, що він бісячий, йому нормальні пояснення побарабану. «Дай мені, бо раніше давав! А інакше буду потрохи шкодити!»
Hotab
 
Повідомлень: 12100
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2216 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 14:00

Навіть ув'язнені знають на скільки "сідають"©)))

  Hotab написав:Але ж ти не йдеш , бо задоволений. І це прекрасно
Знову про мене і про мене!)))
Нікому не дає спокою Успіх ЗСУ! :D

Не йду, бо чекаю справедливості... справедливого закону... - хоча б такого, як от зараз подали у ВР!(про 18міс. служби, а далі на вибір - хочеш залишаєшся на такі тут форумчанозаздрісних 50, чи 100К+ зарплатні/премії! Або йдеш додому на зарплатню 15-20К і тебе 5р. не призивають на військову службу!)
За такий закон тут всі наші тримають кулаки!(щоб він пройшов/щоб його підписали)
Бо таки надіяться, що вже на початку цієї осені буде такий довгоочікуваний дембель! :D

Але, напевно шкода лиш одне, що фантастика - поверхом вище...© :roll:

Чи таки є шанс як не на цей, то хоч на схожий закон?!
Бо військовослужбовці МАЮТЬ ЗНАТИ чіткі терміни своєї служби/праці/ризику здоров'ям-життям???!
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 14:01

  Letusrock написав:...
  Hotab написав:Принцип «або плати, або захищай» . Або принаймні закрий хлєбало і сиди тихо. Ніяк інакше.


для чого тоді форум якщо всім сидіти тихо? Закрити тоді все, і ютуб і телеграм, відключити інет а по ТВ показувати сурове і мужнє обличчя big brother, який має дивитись на тебе максимально мотивуюче і з осудом

зараз війна, тому свобода слова трохи інша, ніж під час миру.

й висловлювання, що Раша мала підстави, не всьо так однозначно - зараз державна зрада.

після закінчення війни, після Гаазького трибуналу обговоримо. нагадаю, що ті, хто недоречно згадують свободу слова, забувають що вихваляння фашизму в багатьох країнах, включаючи Рашу, - карний злочин. а в України злочин вихваляти рашизм.
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5959
З нами з: 29.09.19
Подякував: 575 раз.
Подякували: 1397 раз.
 
Профіль
2
3
  #<1 ... 38863887388838893890 ... 7896>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 27585
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 188589
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 621533
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама