Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 80748075807680778078 ... 8320>
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 10:07

Взагалі то бачу що ще дочекаємось заклика від безуглої типу
Якщо приведеш в ТЦК пенсіонера силовика до 50 років - отримаєш бронювання на 6 місяців....
От тоді почнеться вєселуха...
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27585
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 10:13

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  detroytred написав:Так вкажіть в чому саме вони не в рівному стані? Конкретно.

Я Вам скажу більш ніж конкретно. Що Ви наразі робите для Перемоги? Що? Флудите на форумах і витягуєте кошти з бюджету? Так? Вам не соромно розказувати чому не пішли в ЗСУ під час війни полканом? А чому мій кум такий самий воєнпенс пішов добровольцем і воює, йому місце знайшлося, вірно? Але від Вас бескінечний флуд на форумі та суцільнв брехня, що полкани на війні не потрібні, вони лише для мирного часу щоб там щось по ночах укралами з військових частин вивозити
Востаннє редагувалось Василь-Рівне в Суб 11 тра, 2024 10:16, всього редагувалось 1 раз.
Василь-Рівне
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6048
З нами з: 07.04.12
Подякував: 6883 раз.
Подякували: 3095 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 10:14

Будівельник
Це ти дурня не вмикай.
На гарну вслужбу раніше чого ж бажаючих не було?
Отой майор впенс за нагоди втрати (да хоч з-за хвороб або уходу за інвалідом-батьком) фахівця діючого майора замінить його.
А гречкосій - ?
І це заради чого??? Щоб впенс майор був кращим сержантом, ніж гречкосій.
До того ж якийсь інженер впенс майор або офіцер оперативного та іншого відділу штабу, управління.
Точно буде? Можливо навіть гіршим буде.

Ще раз не проблема створити полки впенсів. От не проблема.

До речі, твої продажі горілки та таксі залюбки візьмуть на себе конкуренти. Або навіть початківці...
Або пересічні трохи пішки пройдуть до найближчого супермаркету...
І все.
Як бачиш деяких))) гречкосіїв замінити не проблема.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 10:17

  Василь-Рівне написав:
  detroytred написав:Так вкажіть в чому саме вони не в рівному стані? Конкретно.

Я Вам скажу більш ніж конкретно. Що Ви наразі робите для Перемоги? Що? Флудите на форумах і витягуєте кошти з бюджету? Так? Вам не соромно розказувати чому не пішли в ЗСУ під час війни полканом? А чому мій кум такий самий воєнпенс пішов длобровольцем і воює, йому місце знайшлося, вірно? Але від Вас бескінечний флуд на форумі та суцільнв брехня, що полкани на війні не потрібні, вони лише для мирного часу щоб там щось по ночах укралами з військових частин вивозити

Ти знов демагогічно навалив купу...
Саме флуду.
Спробуй конкретно по одному елементу.
Буде сенс.
Ну і за вибачення не забудь.
Бо за попереднє досі нема.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 10:20

  budivelnik написав:Взагалі то бачу що ще дочекаємось заклика від безуглої типу
Якщо приведеш в ТЦК пенсіонера силовика до 50 років - отримаєш бронювання на 6 місяців....
От тоді почнеться вєселуха...

Не будуй зі стелі.
Впенси й так в ТЦК. На повному контролі.
Нікого приводити не треба.
Все у вас (тебе і Ко) на вигадках...

Рахуйте краще абзаци. Це хоч об'єктивна у вас веселуха.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 10:23

detroytred вы уводите дискуссию в сторону. Общество это консенсус. Когда болит зуб вы идете к стоматологу, если кто-то умер в ритуальное бюро, сломалось авто - к мастеру. Началась война полковники первыми должны идти на фронт, ведя за собой остальных. Незыблемое правило с первых военных формирований при царе горохе. Не может полкан сказать трактористы идите воюйте, а я в тылу посижу. Иначе крах системы.

Армию содержали не для того, чтобы когда началась война палканы сказали "нам в окоп нельзя по уставу, найдите нам должности в штабе". Это внутриармейская ахинея с погонами не имеет никакого отношения к Конституции, по которой в обороне задействуются все, и насрать какие у вас там погоны.

То что сейчас происходит показывает всю гниль системы, когда в армию шли не воевать, а за пенсией в 45 лет. На то конечно были экономические причины, дурь высшего руководства и прочее. Полномасштабная показала кто где срал.
Востаннє редагувалось vitaliiangel в Суб 11 тра, 2024 10:32, всього редагувалось 1 раз.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23406
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2398 раз.
Подякували: 3345 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 10:30

  vitaliiangel написав:detroytred вы уводите дискуссию в сторону. Общество это консенсус. Когда болит зуб вы идете к стоматологу, если кто-то умер в ритуальное бюро, сломалось авто - к мастеру. Армию содержали не для того, чтобы когда началась война палканы сказали "а нам воевать нельзя по уставу, найдите нам должности в штабе". Это внутриармейская ахинея с погонами не имеет никакого отношения к Конституции, по которой в обороне задействуются все, насрать какие у вас погоны. Иначе дурь, болит зуб а стоматолог вам говорит я поизносился и перешёл в статус "заслуженного врача Украины" крч идите к автослесарю.

Да що ви кажете?

Відкривайте закон про порядок проходження вслужби. І читайте. Там вказано куди і як можна призначати *полканів*, тобто офіцерів. Порядок проходження вслужби офіцерським складом.
Відкривайте інструкції мобістів ТЦК і читайте за якими критеріями вони повинні діяти.
Хоч до війни, хоч під час війни.

Ну і покажіть хоч одного полкана, який "а нам воевать нельзя по уставу, найдите нам должности в штабе", " трактористы идите воюйте, а я в тылу посижу"
Хоч одного з отакими заявами.

Навіщо вигадувати?
Давайте конкретику. Факти. Закони. Заяви.

Уводите в бік саме Ви і Ко. Від гречкосіїв...
Які самі вирішили, змінили, а тепер якісь претензії.
Військові собі законів не приймають...
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 10:34

Re: Напад росії і білорусі на Україну

До слова: писав я колись тут про сусіда-алкаша, якого таки вз'яли добровольцем в ЗСУ. Вже списали його: більше місяця відправляли з ТЦК в різні військові частини, але жодна не прийняла, і повертала назад. В результаті ще раз перепройшов ВЛК і його повністю виключили з обліку та відправили додому...
Востаннє редагувалось Дюрі-бачі в Суб 11 тра, 2024 10:35, всього редагувалось 3 разів.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3136
З нами з: 29.07.22
Подякував: 558 раз.
Подякували: 397 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 10:34

detroytred Або воюй або працюй сказав президент і не флудерасьте тут, і не викручуйтесь, Ви трутень який останні сокі з Вітчизни під час війни витягує і не хоче ні воювати, ні працювати. Вам не соромно? Га? Я би на Вашому місці сидів би як миша під мітлою, а не надував тут щоки брешучи що Вам немає місця в ЗСУ під час війни :twisted:
  detroytred написав:Відкривайте інструкції мобістів
Інструкціями він прикривається, а мій кум чомусь не прикривається, а воює
Василь-Рівне
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6048
З нами з: 07.04.12
Подякував: 6883 раз.
Подякували: 3095 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 10:41

  Василь-Рівне написав:detroytred Або воюй або працюй сказав президент і не флудерасьте тут, і не викручуйтесь, Ви трутень який останні сокі з Вітчизни під час війни витягує і не хоче ні воювати, ні працювати. Вам не соромно? Га? Я би на Вашому місці сидів би як миша під мітлою, а не надував тут щоки брешучи що Вам немає місця в ЗСУ під час війни :twisted:

Стопе. Ти сплутав.
Брехня це "не надував тут щоки брешучи що Вам немає місця в ЗСУ під час війни".
Такого не було і нема.

Зрозумій, те, що я не викладаю причин чому я не в ЗСУ, ще не означає, що їх нема. Уяви є.
І якщо я йду в ЗСУ, то інший відтуди входить. З не меншим званням.
А халяви тобі, лейтенанту-медику, який вкрай потрібен в ЗСУ, не буде.
Це на твоєму місці, добровольця за 2+ роки не дошедшого, треба сидіти тише миші.

Тому закінчуй без конкретики. Не флуди. В мене все по темі.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 80748075807680778078 ... 8320>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: холява, Василь-Рівне, Модератор і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 38390
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 199388
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 649810
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама