Укрбудінвестбанк - віднесений до категорії неплатоспроможних

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Неплатоспроможні банки в стадії ліквідації
  #<1 ... 3031323334>

Оцініть обслуговування в цьому банку та обґрунтуйте свою оцінку

Укрбудінвестбанк - віднесений до категорії неплатоспроможних 3.1 5 10
1- Дуже погане. Грубіянили тощо.
40%
4
2- Погане. Некомпетентне.
0
0
3- Задовільне. Хотілося б краще.
10%
1
4- Добре. Як і повинно бути.
10%
1
5- Відмінне. Дуже сподобалося.
40%
4
Всього голосів : 10
Повідомлення Додано: П'ят 06 жов, 2023 16:19

  deneg net написав:
  Вадимка написав:deneg net Там есть такие слова в порядку черговості.То есть у кого закінчились депозити на цю дату и текущие счета.После обьявления ликвидации начинают виплачивать уже всем,но не в первий же день.Им нужно несколько робочих дней для формирования виплат.Я уже не первий раз получаю.В середине недели.Начнут виплати.Я думаю не раньше среди.

Я пережил уже около 60 таких банков. Один раз даже пришлось судиться с фондом. Не надо трактовать закон как вам вздумается. Есть чётко определённый срок в 20 рабочих дней и точка. Там не сказано, что его можно менять или типа того. Объявлена ликвидация или нет - это их проблемы. Введение ВА - это начало выведения банка с рынка. Не путайте с отзывом лицензии и ликвидацией. Сегодня 20-й рабочий день с дня введения ВА. Если я ошибаюсь, то можете сами посчитать. Никаких несколько дней на формирование выплат у них нет. Для этого и сидела там ВА, чтобы сформировать реестр на выплаты. Сегодня должны начаться выплаты ВСЕМ.
Другое дело, что фонд может тупо нарушать закон, и хрен шо ты им сделаешь. Но, это уже другой вопрос.


Фонд підтвердив що виплати будуть наступного тижня після публікації окремого повідомлення. І що сьогодні 20-й день. Те що були порушені права частини вкладників він промовчав посилаючись на те що виплати таки були але не для всіх.
BFC
 
Повідомлень: 6
З нами з: 11.11.14
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 09 жов, 2023 13:47

  deneg net написав:
  Вадимка написав:deneg net Там есть такие слова в порядку черговості.То есть у кого закінчились депозити на цю дату и текущие счета.После обьявления ликвидации начинают виплачивать уже всем,но не в первий же день.Им нужно несколько робочих дней для формирования виплат.Я уже не первий раз получаю.В середине недели.Начнут виплати.Я думаю не раньше среди.

Я пережил уже около 60 таких банков. Один раз даже пришлось судиться с фондом. Не надо трактовать закон как вам вздумается. Есть чётко определённый срок в 20 рабочих дней и точка. Там не сказано, что его можно менять или типа того. Объявлена ликвидация или нет - это их проблемы. Введение ВА - это начало выведения банка с рынка. Не путайте с отзывом лицензии и ликвидацией. Сегодня 20-й рабочий день с дня введения ВА. Если я ошибаюсь, то можете сами посчитать. Никаких несколько дней на формирование выплат у них нет. Для этого и сидела там ВА, чтобы сформировать реестр на выплаты. Сегодня должны начаться выплаты ВСЕМ.
Другое дело, что фонд может тупо нарушать закон, и хрен шо ты им сделаешь. Но, это уже другой вопрос.

Угораздило ВАС... :roll:
nord
 
Повідомлень: 435
З нами з: 25.07.22
Подякував: 20 раз.
Подякували: 21 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 09 жов, 2023 17:21

  BFC написав:
  deneg net написав:
  Вадимка написав:deneg net Там есть такие слова в порядку черговості.То есть у кого закінчились депозити на цю дату и текущие счета.После обьявления ликвидации начинают виплачивать уже всем,но не в первий же день.Им нужно несколько робочих дней для формирования виплат.Я уже не первий раз получаю.В середине недели.Начнут виплати.Я думаю не раньше среди.

Я пережил уже около 60 таких банков. Один раз даже пришлось судиться с фондом. Не надо трактовать закон как вам вздумается. Есть чётко определённый срок в 20 рабочих дней и точка. Там не сказано, что его можно менять или типа того. Объявлена ликвидация или нет - это их проблемы. Введение ВА - это начало выведения банка с рынка. Не путайте с отзывом лицензии и ликвидацией. Сегодня 20-й рабочий день с дня введения ВА. Если я ошибаюсь, то можете сами посчитать. Никаких несколько дней на формирование выплат у них нет. Для этого и сидела там ВА, чтобы сформировать реестр на выплаты. Сегодня должны начаться выплаты ВСЕМ.
Другое дело, что фонд может тупо нарушать закон, и хрен шо ты им сделаешь. Но, это уже другой вопрос.


Фонд підтвердив що виплати будуть наступного тижня після публікації окремого повідомлення. І що сьогодні 20-й день. Те що були порушені права частини вкладників він промовчав посилаючись на те що виплати таки були але не для всіх.
сьогодні тільки новина про банк яка не впливає на швидкість отримання гарантованої суми. Я доречі через дію отримав і більше убіба немає в переліку банків
sens
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16603
З нами з: 12.09.13
Подякував: 34 раз.
Подякували: 911 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 09 жов, 2023 17:42

sens Обично перед виплатами для всех они приостанавливают виплати.Еще день два и начнут виплачивать всем.
Вадимка
 
Повідомлень: 318
З нами з: 13.01.15
Подякував: 1 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 09 жов, 2023 21:39

  Вадимка написав:sens Обично перед виплатами для всех они приостанавливают виплати.Еще день два и начнут виплачивать всем.

Мені краще монета в кармані чим дирявий Армані. Є багаторічний досвід отримання коштів від Фонду по більшості банків БСУ.
sens
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16603
З нами з: 12.09.13
Подякував: 34 раз.
Подякували: 911 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 10 жов, 2023 14:40

Re: Укрбудінвестбанк - віднесений до категорії неплатоспромо

З 11 жовтня 2023 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) розпочинає відшкодування коштів вкладникам АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» (далі – АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК») за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення. Також продовжуються виплати вкладникам за договорами банківського рахунку (поточні рахунки).

Вкладникам АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК» відшкодовуються кошти в повному розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані станом на кінець дня 07 вересня 2023 року. Вклади в іноземній валюті відшкодовуються у гривні за курсом НБУ, встановленим на кінець дня 07 вересня 2023 року.

Виплати коштів вкладникам здійснюються через банки-агенти Фонду, що підключені до Автоматизованої системи виплат Фонду. Отримати відшкодування вкладники можуть безпосередньо у відділенні одного із банків-агентів Фонду або дистанційно, без фізичного відвідування відділення банку.

Дистанційні виплати здійснюються:

через віддалені канали зв’язку 5 банків-агентів: АТ КБ «ПРИВАТБАНК», АБ «УКРГАЗБАНК», Акціонерний банк «Південний», АТ «ПУМБ» та АТ «ТАСКОМБАНК». Інформацію про порядок здійснення банками дистанційних виплат можна дізнатись, перейшовши за посиланням під назвою кожного банку;
через мобільний застосунок Дія шляхом зарахування коштів на картку єПідтримка. Деталі - за посиланням.
бульбик
 
Повідомлень: 856
З нами з: 21.05.14
Подякував: 25 раз.
Подякували: 58 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 10 жов, 2023 17:19

С еПидтрымка Приват банка не связывайтесь
Не даст наличных денег без комиссии в кассе
Только через банкомат
kkg
 
Повідомлень: 735
З нами з: 25.10.11
Подякував: 63 раз.
Подякували: 117 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 10 жов, 2023 20:36

По привату

Господа, никаких епидтрымок и т.п.
Выплата по фонду прекрасно заходит на КДВ без комиссий и снятие тоже без комиссий.
Это целевые деньги, и никакие ограничения и комиссии на них не распространяются.
Всё можно сделать через чат на их сайте за 5 минут.
Никуда ходить не надо, всё делается не вставая с дивана.
deneg net
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3161
З нами з: 01.12.12
Подякував: 0 раз.
Подякували: 617 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 11 жов, 2023 08:44

  deneg net написав:Господа, никаких епидтрымок и т.п.
Выплата по фонду прекрасно заходит на КДВ без комиссий и снятие тоже без комиссий.
Это целевые деньги, и никакие ограничения и комиссии на них не распространяются.
Всё можно сделать через чат на их сайте за 5 минут.
Никуда ходить не надо, всё делается не вставая с дивана.

В дії , якщо раніше була виплата по Укрбудінвестбанк, більше немає в пошуку. Це баг. Є навіть Михайлівський (
sens
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16603
З нами з: 12.09.13
Подякував: 34 раз.
Подякували: 911 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 11 жов, 2023 11:52

Re: Укрбудінвестбанк - віднесений до категорії неплатоспромо

Доброго. а шо значить в ДІЇ таке:

На жаль, отримання виплати зараз недоступне. У вас є обтяження.
Будь ласка, зверніться до ФГВ ..."

шо таке обтяження? не натягував я нікого
daap
 
Повідомлень: 219
З нами з: 08.01.09
Подякував: 35 раз.
Подякували: 21 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 3031323334>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама