Перспективи РН в зв'язку з вступом України в ЄС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<123456 ... 23>
Повідомлення Додано: Пон 25 кві, 2022 12:43

  BIGor написав:
  fox767676 написав:Львів зараз - велика нічліжка, яку обстрілюють трохи рідше ніж інші, вот та й все. Ніякої цікавої інфраструктури там не створено, крім корупційних об'єктів часів євро 2012, що фінансувалися виключно з держбюджету.

Ви хоч були раз у Львові останні 2 роки?

Та який там Львів? Що він там забув? Він в основному до Белгороду їздив торгувати шкарпетками на базарі. :D
roberto dark
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1172
З нами з: 04.06.19
Подякував: 239 раз.
Подякували: 267 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 25 кві, 2022 12:59

Мені це все нагадує чисто СЕПАРСЬКУ риторику від ДНР та ЛНР.


Щось можете предметно зауважити ? Дотаційне місто, яке розвивалося коли було у складі тогочасного ЄС. Які досягнення є зараз? Чим воно може бути цікаве іт-синіору з Києва у мирний час ? В мене знайомих з ІТ приблизно 200 людей. Так деякі, купивщись на псевдоєвропейський піар цього міста намагались там жити, все одно, закінчили мучитися дурницями та поїхали до Києва. Під час війни поїхали чи до дому , чи у Європу. Ті хто у Львові та навколишніх селищах використовують їх тільки як нічліжки, працюючи з дому.
І закінчуйте с псевдопатриотичими пред`явами. Ви горомадянин Ізраїлю, країни яка займає дуже слизьку позицію у війні
fox767676
 
Повідомлень: 1540
З нами з: 13.06.20
Подякував: 300 раз.
Подякували: 126 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 25 кві, 2022 13:04

  BIGor написав:
  fox767676 написав:Львів зараз - велика нічліжка, яку обстрілюють трохи рідше ніж інші, вот та й все. Ніякої цікавої інфраструктури там не створено, крім корупційних об'єктів часів євро 2012, що фінансувалися виключно з держбюджету.

Ви хоч були раз у Львові останні 2 роки?


Що значить "хоч"? З останніх 3 років я майже півроку провів у справжній Європі, та 4 штатах США? Я люблю Київ, в мене тут достатньо нерухомості . Що я забув у Львові ? Ви самі зараз у Львові ?
https://www.youtube.com/shorts/Ibd5rxyIGm0


:D
Востаннє редагувалось fox767676 в Пон 25 кві, 2022 13:07, всього редагувалось 1 раз.
fox767676
 
Повідомлень: 1540
З нами з: 13.06.20
Подякував: 300 раз.
Подякували: 126 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 25 кві, 2022 13:08

BIGor
А ви щасливий та матьорий айтівець у Львові ?

Я свої київські 100 метрів чисто в ІТ заробив. А ви не змогли, бо мабуть менш фаховий. Але все одно Львовом гребуєте, а чого ж ви від більш синйорних вимагаєте
fox767676
 
Повідомлень: 1540
З нами з: 13.06.20
Подякував: 300 раз.
Подякували: 126 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 25 кві, 2022 13:22

  fox767676 написав:BIGor
А ви щасливий та матьорий айтівець у Львові ?

Я свої київські 100 метрів чисто в ІТ заробив. А ви не змогли, бо мабуть менш фаховий. Але все одно Львовом гребуєте, а чого ж ви від більш синйорних вимагаєте

Я вже IT-шник? Був же в Біг4. І взагалі до чого ваш висер?
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8935
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1342 раз.
Подякували: 1734 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 25 кві, 2022 13:24

  BIGor написав:Лендлорд з Києва який не був у Львові гадить на Львів, зрозуміло.


Відносно Львова.
Львів зможе прийняти великий завод в межах міста ?
Досить є вільної землі ?

В Вінниці останім часом побудували нові цехи фабрики Рошен, автрійської Фішер та декілька автозаводиків по скручуванню кабелів.
Це все в межах міста, з тролейбусним сполученням.
Ще багато залишилось вільних ділянок в межах міста.

Тому більш пріоритетними прогнозую розвиток невеликих обл.центрів на ЗУ (Хмельницький, Вінниця, Тернопіль, Франківськ, Ужгород, Чернівці)
Востаннє редагувалось Хомякоид в Пон 25 кві, 2022 13:28, всього редагувалось 1 раз.
Хомякоид
 
Повідомлень: 2329
З нами з: 19.09.14
Подякував: 2889 раз.
Подякували: 381 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 25 кві, 2022 13:56

Відносно ЛЬвова.
Давайте хоча б спочатку сміттєпереробний завод побудуємо.
Це вже буже заявкою на тактичний успіх. Хоча б закріплення на проточних позиціях, бо ща часів Порошенка були кейси що здавалося що і поточне навантаження для Львова непід'ємне.
А так до всієї Західної України ставлюся з любов'ю, вірю в пришвидшений розквіт всіх її регіонів та міст.
fox767676
 
Повідомлень: 1540
З нами з: 13.06.20
Подякував: 300 раз.
Подякували: 126 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 25 кві, 2022 15:16

  Хомякоид написав:
  BIGor написав:Лендлорд з Києва який не був у Львові гадить на Львів, зрозуміло.


Відносно Львова.
Львів зможе прийняти великий завод в межах міста ?
Досить є вільної землі ?

В Вінниці останім часом побудували нові цехи фабрики Рошен, автрійської Фішер та декілька автозаводиків по скручуванню кабелів.
Це все в межах міста, з тролейбусним сполученням.
Ще багато залишилось вільних ділянок в межах міста.

Тому більш пріоритетними прогнозую розвиток невеликих обл.центрів на ЗУ (Хмельницький, Вінниця, Тернопіль, Франківськ, Ужгород, Чернівці)

Хочаби на території бувшого ЛАЗу.Там землі більше ніж дофіга. Тим більше сам Доля сказав, що не дозволить її житлову забудову, тіко під виробництво.
Bolt
 
Повідомлень: 2927
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 212 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 25 кві, 2022 19:25

  Bolt написав:
  Хомякоид написав:
  BIGor написав:Лендлорд з Києва який не був у Львові гадить на Львів, зрозуміло.


Відносно Львова.
Львів зможе прийняти великий завод в межах міста ?
Досить є вільної землі ?

В Вінниці останім часом побудували нові цехи фабрики Рошен, автрійської Фішер та декілька автозаводиків по скручуванню кабелів.
Це все в межах міста, з тролейбусним сполученням.
Ще багато залишилось вільних ділянок в межах міста.

Тому більш пріоритетними прогнозую розвиток невеликих обл.центрів на ЗУ (Хмельницький, Вінниця, Тернопіль, Франківськ, Ужгород, Чернівці)

Хочаби на території бувшого ЛАЗу.Там землі більше ніж дофіга. Тим більше сам Доля сказав, що не дозволить її житлову забудову, тіко під виробництво.


там все з землею чисто ?
Один всього ЛАЗ ?
В Вінниці принаймні з десяток знаю колишніх заводів та пустирів де можна нові цехи будувати.
Від колишнього підшипнікового до лампового які не менші ніж ЛАЗ у Львові.
Хомякоид
 
Повідомлень: 2329
З нами з: 19.09.14
Подякував: 2889 раз.
Подякували: 381 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 26 кві, 2022 09:31

Україні не дадуть гарантій, аналогічних п'ятій статті НАТО, – Джонсон
Навряд чи це буде щось на кшталт 5 статті НАТО. Але ми можемо підтримати українців зброєю, навчаннями та розвідувальними даними,
– сказав Джонсон.

Він додав, що гаранти безпеки України мають зробити усе для того, щоб напад на нас вважався неможливим через нашу оборонну потужність.

https://24tv.ua/ukrayini-ne-dadut-garan ... n_n1960930

Тобто або в НАТО або створювати (таємно як Ізраїль ) ядерну зброю. Іншого не дано.
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12016
З нами з: 18.06.08
Подякував: 57 раз.
Подякували: 777 раз.
 
Профіль
1
  #<123456 ... 23>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
6 380174
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 сер, 2022 14:45
Bolt
236 120064
Переглянути останнє повідомлення
Суб 12 чер, 2021 17:21
Мизантрóп
0 2650
Переглянути останнє повідомлення
Чет 16 чер, 2016 11:40
konstantinlev
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама