Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 21522153215421552156 ... 2218>
Повідомлення Додано: Вів 11 чер, 2024 11:49

  akurt написав:Уже начало интригующее:
«Школу закончилил на двойки - и потому пошел в бизнес»
Спасибо! Посмотрю!

Самое интересное есть на 03:30 и далее и потом - про трудоустройство в чужой стране: с 9-ой минуты.
Вот меня тут отдельные товарищи топтали ногами за ключевую в наше бурное время фразу: «А что ты такое умеешь делать, за что тебе мы/работолатель будут платить деньги?»
А оказалось, что единственно верная фраза, позволившая человеку выжить и встать на ноги.
Пожалуй, самые важные и самые опасные моменты начинаются с 24-ой минуты.
Наверное, именно это называется «горькая правда».
На 30:00 - честно (!) о своей зарплате и своей работе.
Просто шикарно - апофеоз - минута 34:
«Все, кто не сдался - у тех в все нормально…»

P.S. Я розумію, що не всім ця сповідь сподобається. Доповідач - далеко не ангел. Не все просто в його діях. (У когось точно все просто?).
Але для вивчення того, що таке «Еміграція, заробітчанство» - дуже підійде.
Доповідач мені сподобався тим, що не лежить на канапі та не будує із себе крутого знавця життя.
Робота+родина+діти.
Вічні приорітети.

Там на 33 минуте прикольно, у чувака бизнес, окна со Львова под заказ в Германию возит, делает х3.
В коментах правда писали, что он балабол-не может водила автобуса столько зарабатывать(хотя если внеурочные, праздники, то ХЗ)
Bolt
 
Повідомлень: 3037
З нами з: 09.11.17
Подякував: 17 раз.
Подякували: 227 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 11 чер, 2024 13:56

Про бізнес з вікнами я теж звернув увагу, тут не дивувався: наші люди в хорошому сенсі кмітливі і товар звичний.
Свого часу мій приятель замовляв такі вікна в Дніпрі (якась була хороша фабрика) та возив на Крим, за 560 км, то я не дивуюся.
Про зарплатню водія міг і правду розказувати.
Хоча я спілкуюся з приятелем - працює на німецькій залізниці, то сказав, що стандарт зарплатні 1700…2200 євро (чистими), а найбільше у машиніста швидкісного потяга 2700€.
Ну, може людина працює не розгинаючи спини (хоча там є компʼютерний облік роботи водія і більше дозволеного часу працювати не можна).
А може кмітливий хлопець шукає клієнтів на «заробити гроші» через «комісія за влаштування на масну роботу». Ну а це вже його талант, тут не можна засуджувати або заздрити.

В цілому я вам вдячний за таке відео - мені було реально цікаво.
Тим більше, що сьогодні в Дрезден прибув на працевлаштування мій приятель по житлу в Анталії, він НЕ як біженець, а за контрактом і саме за своїм профілем, як фахівець досить високого рівня.
Буде цікаво я гадаю. Може, провідаю, як буде час.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9844
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3642 раз.
Подякували: 1286 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 11 чер, 2024 15:09

  akurt написав:Хоча я спілкуюся з приятелем - працює на німецькій залізниці, то сказав, що стандарт зарплатні 1700…2200 євро (чистими), а найбільше у машиніста швидкісного потяга 2700€.

Не зрозуміло: як вони там виживають з такими зарплатами та їхніми цінами?
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3279
З нами з: 26.02.18
Подякував: 679 раз.
Подякували: 545 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 11 чер, 2024 15:35

  Gastarbaiter написав:
  akurt написав:Хоча я спілкуюся з приятелем - працює на німецькій залізниці, то сказав, що стандарт зарплатні 1700…2200 євро (чистими), а найбільше у машиніста швидкісного потяга 2700€.

Не зрозуміло: як вони там виживають з такими зарплатами та їхніми цінами?

А як на Львівській залізниці з ЗП порядка 8 тис грн?! (нє, ну я розумію, що за бронь взагалі безкоштовно можна працювати, але тим не менше),, 🤔
Bolt
 
Повідомлень: 3037
З нами з: 09.11.17
Подякував: 17 раз.
Подякували: 227 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 11 чер, 2024 18:28

  Gastarbaiter написав:
  akurt написав:Хоча я спілкуюся з приятелем - працює на німецькій залізниці, то сказав, що стандарт зарплатні 1700…2200 євро (чистими), а найбільше у машиніста швидкісного потяга 2700€.

Не зрозуміло: як вони там виживають з такими зарплатами та їхніми цінами?


Я такі цифри знаю давно: в Європі всіх вирівнюють по прибуткам податками.
Якось сиділи в ресторації неподалік Відня та хазяїн готеля нам готував «Шніцель по-Віденські» - він виявився сербом та міг говорити російською.
Ось саме тоді він мене просто збив з пантелику тим, що податкова сформована так, що всіх - навіть якщо заробив багато грошей - податками приводять до «загального знаменника», щоби всі були однаковими.

Неправильно люди живуть. Не по-людськи. Бідно.
Востаннє редагувалось akurt в Вів 11 чер, 2024 23:27, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9844
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3642 раз.
Подякували: 1286 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 11 чер, 2024 18:51

Re: Еміграція, заробітчанство

  akurt написав:а сплачує податки так, щоби вийти на суму в 1700-2200€ на місяць.

Говорив з другом про Ірланідю, там податки нормальні до 42 тис. в рік / 3500 в місяць. При таких доходах отримуєш десь 2800 "чистими". А далі податки ростуть з 20% до 50% і більше заробити відповідно важче.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3505
З нами з: 29.07.22
Подякував: 607 раз.
Подякували: 443 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 11 чер, 2024 20:21

  akurt написав:Неправильно люди живуть. Не по-людськи. Бідно.

Таке враження, що Ви це підтримуєте. Я би ще зрозумів, коли б прогресивна шкала застосовувалася від 10-15 кує на місяць. Але щоб з тих нещасних 4-5 кує вже по 40% дерти - то вже занадто.
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3279
З нами з: 26.02.18
Подякував: 679 раз.
Подякували: 545 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 11 чер, 2024 20:50

  Gastarbaiter написав:Я би ще зрозумів, коли б прогресивна шкала застосовувалася від 10-15 кує на місяць. Але щоб з тих нещасних 4-5 кує вже по 40% дерти - то вже занадто.
Так не з 4-5, а прямо з 3. Гадаю, на фінансовому форумі всі розуміють, як працює прогресивна шкала, і що з 3-4 куо податку у 40% не буде? Щоб 40% вийшло, треба добряче заробити вище ставки 50%, а це вже якраз приблизно ті цифри, що ви назвали вище. (всі цифри умовні)
M-Audio
 
Повідомлень: 3020
З нами з: 23.03.11
Подякував: 577 раз.
Подякували: 412 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 11 чер, 2024 21:02

  M-Audio написав:
  Gastarbaiter написав:Я би ще зрозумів, коли б прогресивна шкала застосовувалася від 10-15 кує на місяць. Але щоб з тих нещасних 4-5 кує вже по 40% дерти - то вже занадто.
Так не з 4-5, а прямо з 3. Гадаю, на фінансовому форумі всі розуміють, як працює прогресивна шкала, і що з 3-4 куо податку у 40% не буде? Щоб 40% вийшло, треба добряче заробити вище ставки 50%, а це вже якраз приблизно ті цифри, що ви назвали вище. (всі цифри умовні)

так там заробляють статки не зарплатою, зарпалта це для умовно бідних щоб підтримувати штани
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 35757
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1586 раз.
Подякували: 2782 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 11 чер, 2024 23:35

  M-Audio написав:
  Gastarbaiter написав:Я би ще зрозумів, коли б прогресивна шкала застосовувалася від 10-15 кує на місяць. Але щоб з тих нещасних 4-5 кує вже по 40% дерти - то вже занадто.
Так не з 4-5, а прямо з 3. Гадаю, на фінансовому форумі всі розуміють, як працює прогресивна шкала, і що з 3-4 куо податку у 40% не буде? Щоб 40% вийшло, треба добряче заробити вище ставки 50%, а це вже якраз приблизно ті цифри, що ви назвали вище. (всі цифри умовні)

Із Німеччини, зараз:
«Машинист получает в среднем 2300 евро в месяц, зависит много от надбавок т.е.какой график работы, начальник поезда получает примерно столько же. Электрик будет примерно 1700 евро получать и механик примерно так же. Но всё это индивидуально и зависит от квалификаций, опыта работы и прочих тонкостей.
Это уже чистыми.
Налоги примерно 30-40 % составляют».
Кінець цитат.

Які там 15 000€? Скромнішими треба бути.
А то українці - німецькі залізничники будуть лаятися.
Зображення
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9844
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3642 раз.
Подякували: 1286 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 21522153215421552156 ... 2218>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама