|
Еміграція, заробітчанство |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
Додано: Нед 28 чер, 2026 15:11
Дюрі-бачі написав:влада напряму наживається на людях, в інших - влада дає наживатись багатіям. І першопричина - відмова США від золотого стандарту, що розв'язало руки владі в пограбування народу через інфляцію.
Вочевидь, ваш профіль не економічний, тож мушу вкотре вам вказати, що всі виділені тези хибні. Якби якась абстрактна "влада" "наживалась на людях" вона б перманентно багатіла в астрономічних масштабах. Таке не спостегігається. "Багатії" також не показують настільки сталого прогресу. Правлячі династії, що трималися влади сотні років, пішли в минуле ще задовго до золотого стандарту. Відсутність інфляції не є абсолютним благом. Золотий стандарт не вирішував економічних проблем і не сприяв зростанню якості життя сам по собі. Глобально рівень якості життя, принаймні в розвинутих країнах, росте, що знов-таки не підтверджує тезу про "пограбування".
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 37895
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1510 раз.
- Подякували: 8333 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
Додано: Нед 28 чер, 2026 15:13
Дюрі-бачі написав:Досі не розумію чому вона обрала саме США, а не далі спокійно сидіти в Німеччині, але це її вибір...
Можливо хоче саме заробляти гроші, бо Німеччина - це не про заробітки, це про максимальне усереднення, щоб утримувати сотні тисяч безробітних арабів і їх дітей
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 37895
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1510 раз.
- Подякували: 8333 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
Додано: Нед 28 чер, 2026 15:20
Дюрі-бачі написав:Люди сидять на мінімалці і не хочуть більше працювати, їм нормально. Я сам так жив десь з 17 до 27 років, потім вирішив, що готовий трохи вийти із зони комфорту
Як на мене, слово "комфорт" тут явно зайве Дюрі-бачі написав:це значна частина. Особливо в селах - це переважна частина.
Так в селах і ЗП не є основним джерелом для забезпечення потреб Дюрі-бачі написав:я частково поділяю цінності руху 躺平 ("тан пін"), що буквально означає «лежати рівно». Він виник у Китаї приблизно у 2021 році як реакція молоді на виснажливу корпоративну культуру, особливо режим 996 (з 9:00 до 21:00, 6 днів на тиждень). Основна ідея руху: - відмовитися від нескінченної гонки за кар'єрою та високою зарплатою;
- працювати лише настільки, щоб забезпечити базові потреби;
- не брати іпотеку, якщо це означає десятиліття надмірної праці;
- не робити кар'єру самоціллю;
- приділяти більше уваги особистому життю, здоров'ю та психологічному комфорту.
От тільки останній пункт сильно входить в протиріччя з іншими. А ще раніше подібні рухи виникли в Японії. А може ви ще хікікоморі позаздрите
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 37895
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1510 раз.
- Подякували: 8333 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
Додано: Нед 28 чер, 2026 15:22
Water написав:Поштар що робить, тупо сидить рівно, видає/приймає відправлення, скільки штук за день? Ось і рахуй вартість такого поштаря.
Насправді в селах поштар ніде не сидить, а шурує на лісапєді між кількома селами, розводить пошту, пенсії, і возить з собою всякого краму на продаж. І чого вони досі не послали все це - дійсно питання до психотерапевтів
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 37895
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1510 раз.
- Подякували: 8333 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
Додано: Нед 28 чер, 2026 15:39
Faceless написав:Якби якась абстрактна "влада" "наживалась на людях" вона б перманентно багатіла в астрономічних масштабах.
так і є. Десь потрохи наживаються як Міндіч, Порошенко, Трамп чи Орбан, десь активно, як Назарбаєв чи путін, а десь взагалі совісті не мають, як Кіми в КНДР чи Сані Абача в Нігерії.
-
Дюрі-бачі
-
-
- Повідомлень: 6390
- З нами з: 29.07.22
- Подякував: 968 раз.
- Подякували: 678 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Нед 28 чер, 2026 15:44
Faceless написав:А може ви ще хікікоморі позаздрите
Хікіморі це бомжі, які сидять на плечах у батьків, а я кажу про зовсім інший шлях. Коли тобі достатньо Фальцована Пассата і квартири, а ти обираєш працювати 20 годин в тиждень, а не 50 годин заради Феррарі і вілли з басейном.
-
Дюрі-бачі
-
-
- Повідомлень: 6390
- З нами з: 29.07.22
- Подякував: 968 раз.
- Подякували: 678 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Нед 28 чер, 2026 15:47
Дюрі-бачі написав: Faceless написав:Якби якась абстрактна "влада" "наживалась на людях" вона б перманентно багатіла в астрономічних масштабах.
так і є. Десь потрохи наживаються як Міндіч, Порошенко, Трамп чи Орбан, десь активно, як Назарбаєв чи путін, а десь взагалі совісті не мають, як Кіми в КНДР чи Сані Абача в Нігерії.
І у всьому цьому винна відмова від золотого стандарту? Який жах!  Дюрі-бачі написав: Faceless написав:А може ви ще хікікоморі позаздрите
Хікіморі це бомжі, які сидять на плечах у батьків, а я кажу про зовсім інший шлях. Коли тобі достатньо Фальцована Пассата і квартири, а ти обираєш працювати 20 годин в тиждень, а не 50 годин заради Феррарі і вілли з басейном.
Вони не бомжі, бо мають житло Так, сидять на шиї, так і всі оці ваші течії по суті роблять те саме 99% населення землі і за роботу у 80 годин на тиждень не зароблять на Феррарі і віллу з басейном. Якось тут у вас теж логіка кульгає.
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 37895
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1510 раз.
- Подякували: 8333 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
Додано: Нед 28 чер, 2026 15:47
Faceless написав: Дюрі-бачі написав:влада напряму наживається на людях, в інших - влада дає наживатись багатіям. І першопричина - відмова США від золотого стандарту, що розв'язало руки владі в пограбування народу через інфляцію.
Вочевидь, ваш профіль не економічний, тож мушу вкотре вам вказати, що всі виділені тези хибні. Якби якась абстрактна "влада" "наживалась на людях" вона б перманентно багатіла в астрономічних масштабах. Таке не спостегігається. "Багатії" також не показують настільки сталого прогресу. Правлячі династії, що трималися влади сотні років, пішли в минуле ще задовго до золотого стандарту. Відсутність інфляції не є абсолютним благом. Золотий стандарт не вирішував економічних проблем і не сприяв зростанню якості життя сам по собі. Глобально рівень якості життя, принаймні в розвинутих країнах, росте, що знов-таки не підтверджує тезу про "пограбування".
проблема здорожчання житла - саме в кількості років для заробляння коштів - є й в США, й в Європі. причини можна обговорити, але вони є. житло дійсно стає недосяжним для великого прошарку населення, а купити ще одну квартиру для оренди простіше, ніж першу для житла.
-
Shaman
-
-
- Повідомлень: 13383
- З нами з: 29.09.19
- Подякував: 844 раз.
- Подякували: 1798 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
4
5
Додано: Нед 28 чер, 2026 15:50
Faceless написав:І у всьому цьому винна відмова від золотого стандарту? Який жах!
Золотий стандарт - це запобіжник, який не давав владі зловживати друкарським верстатом. Зараз цього запобіжника більше не існує
-
Дюрі-бачі
-
-
- Повідомлень: 6390
- З нами з: 29.07.22
- Подякував: 968 раз.
- Подякували: 678 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Нед 28 чер, 2026 15:50
Faceless написав: Дюрі-бачі написав:Досі не розумію чому вона обрала саме США, а не далі спокійно сидіти в Німеччині, але це її вибір...
Можливо хоче саме заробляти гроші, бо Німеччина - це не про заробітки, це про максимальне усереднення, щоб утримувати сотні тисяч безробітних арабів і їх дітей
в попередньому повідомленні пишете адекватні речі, а тут прям навпаки - як з АФД  не лівацькі, а праворадикальні закиди. гадаю українців в Німеччині вже не менше, ніж арабів - хоча можу помилятися... а допомогу вони отримують значно кращу... в Європі більш соціальна держава, ніж в США. так, ці часи закінчуються - навіть Скандинавія відмовляється від цього.
-
Shaman
-
-
- Повідомлень: 13383
- З нами з: 29.09.19
- Подякував: 844 раз.
- Подякували: 1798 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
4
5
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|