Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 20542055205620572058 ... 2100>
Повідомлення Додано: Вів 16 кві, 2024 08:59

  akurt написав:Прикольно читати, як люди відшукують негатив не у себе, а вже і в індійцях…. Отак же можна тягнути до себе і в хату, і в голову негатив - ото ж таке і життя потім буде.

Я в цей час особисто спробував новинку від пана Маска: реально автомобіль керується без водія. Виставив маршрут і воно їде само. Пан Маск всім роздав на місяць безкоштовно, а далі - за 100$ на місяць. Ось вам як люди гроші заробляють: думають головОМ, а не ногОМ.
Для довідки: контролювати треба, це на заміна водія, але суттєвий та дієвий помічник. 2 рази за дорогу трохи помилявся штучний інтелект (наче лякався важких місць, наприклад поворот ліворуч на складному перехресті та заїзд в підземний паркінг). Але в цілому працює.
- сильно здивував «Віртуальний оператор» прокату авто в США. Не скажу, що зручно, але працює. Перше, що я подумав, що це аналог «Гумової жінки».
Коротше так: прокат авто, в офісі зовсім нікого немає. Є великий екран треба доторкнутися, зʼявляється на екрані оператор. Оператор говорить покласти на спеціальне місце посвідчення водія, потім паспорт. Потім узгоджує час прокату попереджає про заставу (500$), про страхування, про те, що не можна палити цигарки в треба сплачувати штрафи. Потім вставляєш картку (треба мати на ній гроші), розписався електронною ручкою. На електронну пошту приходить Договір оренди. Після цього чуєш звук: відкривається мініатюрна камера схову - там ключ від авто.
Сів в новенький (пробіг менше 8000 миль) Nissan Sentra та поїхав.

Бензин: 3,20$ за галон, або менше 1$ літр.

Отак люди живуть..

Пан маск звілняє 10 тисяч робітників, тож не все так райдужно )

Електромобілі
cherchiltank
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 1415
З нами з: 31.05.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 210 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 16 кві, 2024 09:01

  airmax78 написав:
  akurt написав:Еміграція, заробітчанство

News from USA

В ці дня я цілеспрямовано відвідую наших людей, які емігрували в США. Зараз 8-12 ранку, а о 10-30 зустрічаюся з колишніми одеситами (їхати 1 годину 20 хвилин). Це штат South Carolina, де зараз суттєво збільшується кількість українців.
Вчора я проїхав за кермом сотні кілометрів та зрозумів, чому українці їдуть саме сюди:
- реально здивувала природа: сильно нагадує Житомирщину Рівненщину Франківщину.
Суцільні ліси: хвойні та листвені. Зустрічаються озера та річки. Невеликі. Реально враження, що я в Україні.
- приємна погода. Хтось би сказав як на Запоріжжі. Вдень було +28 (!). Але вночі падає до +10.
- перед цим я відвідував штат Джорджія то там майже всі мешканці: чорношкірі. А тут всі білі і враження, що колись нащадки німців (на сьогодні кращі друзі українців).
- до цього я думав, що найчистіша в світі країна то Канада, тепер враження, що це штат Південна Кароліна.
- в супермаркетах все за помірними цінами. Принаймні пляшку французського шампанського Брют взяв за 8$. Про ціни на харчі враження ще не склалося. По дорозі бачив оголошення, що в ресторані можна поїсти в будь-яку пору дня за 8$.
- реально вразила школа в одному майже сільському райцентрі. Я не уявляв, що такі школи взагалі бувають: в один поверх, але площа будівель в одному стилі майже 1/4 га. Дуже незвично.
- якщо виїхати за межі міста, то лани, лани, всі лани зелені та охайні. Більшість будинків простих американців: одноповерхові, з цегли (чи зовні обкладені цеглою), ніде ніяких парканів, все відкрито. Будинки зовні є простішими, ніж будують в Україні.
В цілому я розумію мігрантів-украінців: тут наче повертаються в Україну: мирну та доглянуту.
Ой, хотів якийсь негатив написати (на цій гілці люблять таке), але забув що саме, згадаю, напишу.

P.S. Тут питали як жити нелегалу та чи будуть його ловити: не будуть, здивувало навіть те, що в аеропорту не перевіряють ніякі документи: купив квиток зареєструвався на рейс, ніде не вводиш паспорті дані, пройшов на посадку, сканують посадковий талон, паспорт не вимагають. Можете себе назвати Bill Clinton. Пройде.
Картки українських банків працюють.

А що це за хобі таке: відвідувати незнайомих людей-емігрантів по всіх країнах? Навіщо?

Може він комівояжер або свідок ієгови?)
cherchiltank
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 1415
З нами з: 31.05.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 210 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 16 кві, 2024 15:33

  cherchiltank написав:Може він комівояжер або свідок ієгови?)

Я свідок того, як пан cherchiltank активно занурюється на дно соціально-економічного життя.
Починав з таких цікавих дописів-пісень: "Розкажу Вам, малята, як я продам свою хату в селі на схід від Києва, та куплю віллу в Італії... Заживу там по-людськи..."

А перетворився на шукача "свідків ієгови"...
Таке буває... Не перший на цьому форумі...
Про комівояжерство - вгадали: я торгую в США квартирами в Туреччині. Вчора вдало торгував в районі міста Spartenburg (SC).
Зараз 9-та ранку, поснідав і виїжджаю торгувати в місто Charleston (Південна Кароліна) - кажуть люди на березі океану попит є на квартири біля моря.
Щось та вторгую...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9631
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3577 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 17 кві, 2024 00:34

rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16603
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8341 раз.
Подякували: 5215 раз.
 
Профіль
6
3
4
Повідомлення Додано: Сер 17 кві, 2024 00:49

Re: Еміграція, заробітчанство

rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16603
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8341 раз.
Подякували: 5215 раз.
 
Профіль
6
3
4
Повідомлення Додано: Сер 17 кві, 2024 05:01

Sir rjkz!
Видео полезное. Все, что он говорит, лично для меня не новинка:
- ко мне без конца наши люди в Турции обращаются с вопросами о том, как бы легко и просто и главное - конечно - бесплатно надурить то государство, которое предоставило им возможность жить и существовать. Я всегда отвечаю: «На территории данного государства вы должны выполнять законы этого государства, гражданином которого вы являетесь. Хитрить, жульничать, обманывать, как примерно ставший губернатором в 37 лет (Львовская область) один парнишка, наворовавший столько, что не снилось президентам и королям многих стран, будете на территории Украины»
Там можно все, без тормозов и границ…
Востаннє редагувалось akurt в Сер 17 кві, 2024 12:06, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9631
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3577 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 17 кві, 2024 13:08

Re: Еміграція, заробітчанство

по мнению правительства Австралии
Германия и Швеция являются более опасными странами для туриста, чем Монголия или Ботсвана и уточняют, что
в Германии могут изнасиловать, причем без указания пола
Watch out for drink spiking. It can lead to sexual assault. Stick with people you trust in bars.

а в Швеции могут отнять детей
authorities can take custody of your child and prosecute you.

будьте осторожны :)
https://www.smartraveller.gov.au/destinations

Зображення
nekefer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1006
З нами з: 24.10.14
Подякував: 64 раз.
Подякували: 123 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 кві, 2024 17:57

  nekefer написав:по мнению правительства Австралии
Германия и Швеция являются более опасными странами для туриста, чем Монголия или Ботсвана и уточняют, что
в Германии могут изнасиловать, причем без указания пола
Watch out for drink spiking. It can lead to sexual assault. Stick with people you trust in bars.

а в Швеции могут отнять детей
authorities can take custody of your child and prosecute you.

будьте осторожны :)
https://www.smartraveller.gov.au/destinations

Зображення

А дітей там потім зʼїдають? В Швеції?
А родітєль один і родітєль 2 де?)
Тебе вже зґвалтували в Німеччині до того як відібрали дітей чи після?)
cherchiltank
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 1415
З нами з: 31.05.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 210 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 16:01

Еміграція, заробітчанство

News from USA

Безумовно, для України - еміграція її громадян є великим злом.
Народ частково "розмазується" по інших країнах світу.

Є один позитив: в якій би країні світу більшість з них (зовсім не всі) намагаються - як можуть - підтримувати свою країну.
В ці дні я пербуваю з невеликим візитом в штатах Північна Кароліна на та Південна Кароліна.
Саме тут зараз осередок української еміграції.
Україні волають, щоби дата 20 квітня була вирішальною для перемоги і тому в різних містах штатів саме 20 квітня відбудуться масові заходи, які в ці ді організовує наша діаспора.
Наприклад, в місті Greenville (місто названо в честь героя громадянської війни генерала Green) в суботу 20 квітня відбудеться масовий мітинг "Rally 4 UKRAINE". Це відбудеться тут:
https://maps.app.goo.gl/gxXoL5xdKfBcbeGd9

Ще більш масовий захід буде продовжуватися в суботу 20 квітня з 11-00 до 16-00 посередині між двома великими містами Spartanburg та Greenville в Greer City Park:
https://maps.app.goo.gl/i2VoAL4Nd5RSDQ6y5
Зароршують всіх українців прибути - навіть у вишиванках - та прийняти участь у масовому заході на підтримку України.
Дай, Боже, щоби допомогло...

P.S.
1. В ці дні українцям надають безкоштовний вхід на авіаносець США Yorktown, пришвартований в місті Charleston (Південна Каролина). Тут же можна відвідати точну копію військового імстечка під час війни у В"єтнамі.
2. Наші люди тут не жирно живуть: я подивився, пропонують роботу в кафе або ще десь за 15 доларів на годину.
Житло можна орендувати приблизно за 1300...1700 доларів на місяць.
Купити готовий новий під ключ будинок можна в кредит на 30 років під 6% річних.
Орієнтир цін: від 300 000 доларів (виплата в місяць орієнтовно 1800 доларів).
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9631
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3577 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 16:07

Re: Еміграція, заробітчанство

Сьогодні друг виклав фото із США, дивно але він пешим ділом поперся в Вашингтон на екскурсію по Капітолію, публічній бібліотеці і т.д.
Не так я уявляв "заробити нелегалом багато грошей"
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2991
З нами з: 29.07.22
Подякував: 532 раз.
Подякували: 386 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 20542055205620572058 ... 2100>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама