Зима в умовах війни. Ділимося лайфхаками

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення галузей: промисловість, сільське і лісове господарство, будівництво, транспорт і зв'язок, торгівля і громадське харчування, матеріально-технічне забезпечення (логістика), культура, освіта, охорона здоров'я, соціальне забезпечення, наука, управління, житлово-комунальне господарство, побутове обслуговування населення.
  #<1234 ... 38>
Повідомлення Додано: Вів 12 лип, 2022 12:19

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  striped написав:..Какие критерии выбора были?

Один, зато какой! - оно у меня уже было )))
sequence
 
Повідомлень: 6962
З нами з: 29.12.15
Подякував: 2068 раз.
Подякували: 1856 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 12 лип, 2022 12:41

Жалею что электрополы не сделал
fox767676
 
Повідомлень: 1598
З нами з: 13.06.20
Подякував: 301 раз.
Подякували: 126 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 12 лип, 2022 12:52

  Faceless написав:
striped написав:Господа, а кто как готується к земле?
Какой радиатор самый эффективный (потому что зима может быть и чуть холоднее чем инверторные кондиционеры)? И какие мысли чем обогреваться, когда все включат обогревы, а общедомовая проводка устанет?
В першу чергу треба купити хороші спальники, зимові. І термобілизну на день. Обігрівачі можна і непотужні, головне економічні і безпечні, головне тримати температуру вище 0.

Головне щоб теплотраси та труби не порвало. В квартирі підтримувати плюсову температуру не важко, а ось що робити з підвалами, технологічними шахтами і т.ін.?
airmax78
 
Повідомлень: 42919
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5295 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 12 лип, 2022 12:52

  fox767676 написав:Жалею что электрополы не сделал

Можливо, варто було купити невелику кавалірку в напівпідвалі новобуду, з південної сторони? Поблизу зупинки ШРТ?
Літом прохолодно, зимою тепло. :roll:
"Нам не страшний сірий вовк!"
Frant
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 23865
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1681 раз.
Подякували: 2544 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 12 лип, 2022 13:08

  Frant написав:
  fox767676 написав:Жалею что электрополы не сделал

Можливо, варто було купити невелику кавалірку в напівпідвалі новобуду, з південної сторони? Літом прохолодно, зимою тепло. :roll:


по локации к западу от Киева? :wink:
добровольно жить в маленьком полуподвале может вчерашний бомж в начале пути к покупке пенхауса или человек с особым складом ума. тогда уже можно арендовать паркинг и спать в авто, как запасной вариант. :mrgreen:
квартиру лучше покупать в хорошо утепленном доме, с нормальными соседями которые не греются за счет других.
Slon_Nosov
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2504
З нами з: 13.07.09
Подякував: 1054 раз.
Подякували: 708 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 12 лип, 2022 13:30

  Slon_Nosov написав:
  Frant написав:
  fox767676 написав:Жалею что электрополы не сделал

Можливо, варто було купити невелику кавалірку в напівпідвалі новобуду, з південної сторони? Літом прохолодно, зимою тепло. :roll:


по локации к западу от Киева? :wink:
добровольно жить в маленьком полуподвале может вчерашний бомж в начале пути к покупке пенхауса или человек с особым складом ума. тогда уже можно арендовать паркинг и спать в авто, как запасной вариант. :mrgreen:
квартиру лучше покупать в хорошо утепленном доме, с нормальными соседями которые не греются за счет других.

Він не бомж, він економить.
Щось перестав розповідати про переваги свого цоколя.
Можливо, окупанти під час перебування в Бучі рознесли в друзки той напівпідвал?
Стрьомно зараз там щось купляти.
І взагалі стрьомно.
Frant
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 23865
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1681 раз.
Подякували: 2544 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 12 лип, 2022 13:34

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

Slon_Nosov написав:
  Frant написав:
  fox767676 написав:Жалею что электрополы не сделал

Можливо, варто було купити невелику кавалірку в напівпідвалі новобуду, з південної сторони? Літом прохолодно, зимою тепло. :roll:


по локации к западу от Киева? :wink:
добровольно жить в маленьком полуподвале может вчерашний бомж в начале пути к покупке пенхауса или человек с особым складом ума. тогда уже можно арендовать паркинг и спать в авто, как запасной вариант. :mrgreen:
квартиру лучше покупать в хорошо утепленном доме, с нормальными соседями которые не греются за счет других.


Не в кожному паркінгу є санвузол, наскільки я знаю, і паркінг може бути дорожче за цоколь. Ну і додається вимога наявності авто.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34888
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1446 раз.
Подякували: 7982 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Вів 12 лип, 2022 14:08

  striped написав:
  sequence написав: я купил электроодеяло


Кстати я тоже думал именно о таком решении - воздух в комнате можно кондиционером нагреть, но вот ложиться в холодную постель и час ее прогревать своим теплом уж очень некомфортно.
Какие критерии выбора были?

одеяло то наверх,оно тоньше,электропростынь то вниз.Все перед сном,затем отключать
Мизантрóп
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7429
З нами з: 03.12.14
Подякував: 1560 раз.
Подякували: 1427 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 12 лип, 2022 14:28

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  Faceless написав:Не в кожному паркінгу є санвузол, наскільки я знаю, і паркінг може бути дорожче за цоколь. Ну і додається вимога наявності авто.


вот и пришли к тому, что хорошо если в доме есть подземный паркинг с санузлом и возможностью спать в авто с прямым полом. паркинг=убежище, в условиях войны неоспоримый плюс при покупке квартиры, да и к автомобилям где можно сделать ровный пол для отдыха у меня слабость.

зы имхо, наличие полуподвальных квартир исключает подземный паркинг=убежища, что снижает покупательский интерес на сейчас.
Востаннє редагувалось Slon_Nosov в Вів 12 лип, 2022 14:39, всього редагувалось 1 раз.
Slon_Nosov
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2504
З нами з: 13.07.09
Подякував: 1054 раз.
Подякували: 708 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 12 лип, 2022 14:32

  striped написав:
  sequence написав: я купил электроодеяло


Кстати я тоже думал именно о таком решении - воздух в комнате можно кондиционером нагреть, но вот ложиться в холодную постель и час ее прогревать своим теплом уж очень некомфортно.
Какие критерии выбора были?


можно воду греть на газу - 5л чуть разбавить и хватит на 5 пластиковых бутылок на 1.5л или 2л.
желательно брать плотные бутылки ещё лучше зелёные.
положить под одеяло и постель нормально прогревается

З.Ы.
а лучше конечно в Тай (у кого есть возможность) - там тепло, но выезд запретили и шо теперь делать непонятно
uaprofi
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5607
З нами з: 21.04.11
Подякував: 831 раз.
Подякували: 660 раз.
 
Профіль
  #<1234 ... 38>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
214 60603
Переглянути останнє повідомлення
Сер 08 тра, 2024 21:24
Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама