Єврокомісія профінансує закупку близько 30 мільйонів світлодіодних лампочок для України.
Дивися повний текст
ЄС профінансує заміну 30 мільйонів ламп розжарювання в Україні
|
|
![]() ЄС профінансує заміну 30 мільйонів ламп розжарювання в... Пропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст ЄС профінансує заміну 30 мільйонів ламп розжарювання в Україні ![]() Послухайте пал,Ви розумієте тількеиодне-так це більш єкономічно..Але зір і здоров,я не купиш - колір світла цих ламп не природній /як його зробив Бог/це впливає на зір,вони випалюють кисень не меньше старих ламп і головне вони перегорають як звичайні лампи...тому подумай.
![]() Re: ЄС профінансує заміну 30 мільйонів ламп розжарювання в.. И у кого они менять будут?) Лампочки можно и самим купить)
![]() Re: ЄС профінансує заміну 30 мільйонів ламп розжарювання в..
Колір обирається. Мало того, будь-який кооір "природній", в світі є весь спектр Ніяк вони не випалюють кисень, вони навіть майже не гріються Служать якісні лед дуже довго Тож, всі три тези по суті брехня ![]() Faceless
К сожалению в целом человек выше прав - современные светодиодные лампы вредны для здоровья. Особенно с цветовой температурой выше 5000К. Аргументы он использовал конечно бредовые. Но здоровью лучше не станет от того, что мы сменим аргументацию на использующую понятия CRI, цветовой температуры и коэффициента пульсации вкупе с влиянием спектра видимого излучения не циркадные ритмы и биологические процессы в организме человека.
|
|