|
|
Пане хотабе. Ну от як вам не совісно було усіх обманювати заради статуса форумчанина-2025
Одна справа, коли переможцем стає заслужена людина. Наприклад, сибарит або Shaman. Достойні люди з відповідною освітою та експертизою. Дуже цікаві фахові повідомлення. Така історія надає форуму додаткової цінності.
А в нашій ситуації - людина без належної освіти та знань, але з використанням шахрайських методів досягнення цілей.. Це ж дискредитація конкурсу та форуму у цілому.
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор |
|