Правила (почитай перед тим, як писати)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг страхових компаній, що діють в Україні. Відгуки клієнтів про діяльність українських страхових компаній. Вислови свою думку про рівень обслуговування в українських страхових компаніях.
Повідомлення Додано: Вів 01 лют, 2005 18:57

Правила (почитай перед тим, як писати)

Повідомлення в цих Форумах відображають точки зору їхніх авторів, а не адміністрації Форумів (крім повідомлень, розміщених її представниками).
:!: Адміністрація не несе відповідальність за зміст повідомлень на цих форумах.

1. Щоб висловити свою думку про Страхову Компанію, що ще не обговорюють, потрібно проінформувати Модератора, котрий (за умови доцільності) заведе нову Тему.

2. Для того, щоб висловити свою думку про Страхову Компанію, що вже обговорюють, натисніть Кнопку "Відповісти". http://forum.finance.ua/templates/finance/images/lang_ukrainian/samples/reply.gif

3. Про Регіональні управління, Дирекції, Філії, Відділення і т.і. необхідно писати в Тему Головної Страхової Компаній. Наприклад, про Відділення №1 Страхової Компанії "Оранта" необхідно писати в Тему "Оранта"

4. У Повідомленні бажано конкретно вказувати, про який саме підрозділ Страхової Компанії йде мова і про якого саме менеджера, тобто побільше конкретики. Можливо, цим Ви допоможете Страховій Компанії швидше відреагувати на Ваше Повідомлення.

:idea: Адміністратор може видалити Повідомлення, що не відповідає цим Правилам.


ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ФОРУМІВ на FINANCE.UA
Адмiнiстратор
Аватар користувача
Адміністратор Форуму
 
Повідомлень: 944
З нами з: 14.05.04
Подякував: 19 раз.
Подякували: 139 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама