Нерухомість у Львові

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 244245246247248 ... 285>
Повідомлення Додано: Суб 25 лис, 2017 23:22

Ну, Левандівка завжди була таким "робітничо-колгоспним" районом...
Для бідних, але сумлінних працівників...
В мене там приятель отримав посаду не малу... квартира додавалася до посади - в нього дві квартири вже було... яле як дають - то треба брати... То попросив ТІЛЬКИ не в Левандівці: на Княгині Ольги отримав... в будинку з білої цегли... мимо його будинка проїжджаю - здає квартирантам в наші дні - все дивлюсь на вікна його "двушкі"...
Він переїхав в інше місто на посаду трохи нижчу, але знов дали квартиру...
"Ведомственная"... але він хлопець завзятий... буде, мабуть, його...
Хоча як на мене - княгині Ольги - така собі сумна "радянська" вулиця... Я би сказав "ніяка"...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 26 лис, 2017 01:10

Цікаво там на території бувшого автобатальону десь більше тисячі квартир втулили
Bolt
 
Повідомлень: 2874
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 207 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 26 лис, 2017 11:26

У Львові поруч із колишнім «Поляроном» хочуть збудувати ще два житлові квартали

«На цих ділянках у підприємців вже було намальоване житло. Нам коштувало надзусиль, щоб переконати їх у тому, щоб вони віддали частини землі під школу з майданчиком і всім необхідним комплексом споруд. Дана територія вже є забудована, там розташований багаторівневий паркінг комплексу «Мальви». Ті зміни, які сьогодні запропоновано до детального плану, – це будівництво офісної споруди, домінанти, яка продовжує замикати середину сформованого проспекту, і ще два квартали зі школою між ними»

Як зауважив член виконкому Орест Печенко, згідно з новим детальним планом, який пропонували затвердити, кількість мешканців, що проживатиме у даному масиві, збільшиться з 3000 до 9000 людей.

Відтак у членів виконкому постало питання, хто саме і коли зобов’язується звести школу поруч із житловими комплексами, проте Юліан Чаплінський відповісти на нього не зміг.

«Це питання є дуже важливим, адже, до прикладу, масив на вул. Княгині Ольги забудований, а дитячого садочка як не було, так і дотепер нема. Тому треба ставити питання перед забудовником: хто саме і коли будуватиме школи і дитсадки?», – додав секретар Львівської міської ради Анатолій Забарило.

Також у членів виконкому виникли сумніви, чи витримає додаткове навантаження новий колектор, який встановили на Сихові минулого року.


Юліан Чаплінський також сьогодні повідомив, що до 2025 року у Львові зведуть 6,5 млн метрів квадратних житла. Майже 35% із цієї площі передбачено саме на Сихів. :shock:

https://varianty.lviv.ua/48104-u-lvovi- ... i-kvartaly
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 26 лис, 2017 12:46

Дебіли ...ля© Для кого то все?
Bolt
 
Повідомлень: 2874
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 207 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 26 лис, 2017 13:20

ЛЬВІВСЬКА ОСІНЬ
(роздуми на тему "пасивного доходу")

... Осінь... та на сум мій схожа...
Разом будЕмо до весни...


На вулиці мокро, гидко, дощ...
Саме час підійти до вікна балкона з двокамерними вікнами - так забудовник сам ставив – дуже, до речі, якісно... Один крутий легінь хтів ті вікна витягти та поставити "козирні" - ну, щоби сусіди заздрили... А фірма прислала фахівця, той подивився і каже: "Буду я справжнім андрусом, якщо дам команду багнетами фірми зафондувати ці вікна! Ґудз цей краще не чіпати!"

Так ось, саме зараз, у цю квасну неділю, підвівшись з фотеля, підійти до вікна з коньячним келихом, де налито трохи - а може й не трохи - коньяку "Бескіди", купленого за гарною ціною не в ресторації - задорого - і не в фармації - ми ще живі і Слава Богу - здорові - а в "Вина світу" на Стрийській...

Подивимося на обійстя... Що там?
Льох... це в будинку напроти - відкриті вікна... Що ж то за мешканці там живуть, що не знають, що вже зимно і вікна треба позакривати? Все відкрито… Не даремно вчитель ставив по фізиці як не “7”, так “6”… та й то – багато! Ну, вже батьки на жовтневі викладацькі свята презенти та легуміни всілякі носили, то так і ставили: як не “7”, так “6”…

А ось якийсь нездалий виїжджає з двору, оточеного парканом та такого, що має шлагбаум - кнопку натиснув - шлагбаум піднявся... Здавалося б: натисни ще раз, як виїхав - вже ні... Нездатний за собою закрити... Кеби немає… А може відчуває себе ксьондзом… Так і той би за собою закрив би… Нездалий… Таких багато у Львові… Відсотків 70…


А ось пінда тягне на поводку такого маленького собаку - дощ іде - той собака не хоче ні тільки пісяти: а вже й жити... Ні - тягне...
Саме зараз, у цю квасну неділю, підвівшись з фотеля, варто порахувати власні гроші... для чого вони? Що можна заробити, лежачі весь день на канапі?

Купити новобудову?
Хто зна...
Активував свій iPhone X – син приятельки привіз як раз на “Чорну п’ятницю”, жартуючи прилетів прямо у Львів Turkish airlines через Стамбул з Майамі, де живе вже другий рік - і читаєш:

  Долярчик написав:
  akurt написав:
...взяв по мінімум 600+200=800 однушка з ремонтом......беремо наприклад 40м2 = 32кує
....тепер 300дол/міс х 12 = 3600кує/рік х 10р. = 36000кує - 4000кує на переклейку обоїв і ремонтування побут-техніки = 32000кує(ну може трохи ще менше)
....тобто, виходить в ноль приблизно за 10-ть років!
...це 10%річних(хоч кажуть на практиці 7-8%)
....ну, не НАДПРИБУТКИ, але НЕ погано! :D Жити - можна! :D


Мало!
Почухав крижі: Мало!
Точніше не мало, а довго! Довго чекати...
Хочеться зразу і ось повну валізу грошви... Долярами....
Так, порахуємо інакше...
(надкусю канапку з червоною ікрою - ікру взяв у баночці ТМ "Шаланда" у Сільпо на Науковій)

Припустимо, купимо новобудову - 1-к в 43 квадрати - нашо меншу брати - жінка якщо вижене - буде самому де жити - по 600 тих гидких долярів за квадрат... Це 43х600=25 800 гидких надірваних та пописаних долярів...

Вони дійсно бридкі: раз хтів здати "сотку" на подарунок одній кобіті (тільки жінці не кажіть) на Науковій - недалеко від славнозвісного Second hаnd - а там присвітили отим синім світлом - а на всю купюру - Боже, це ж кримінал - слово "ХАБАР" світиться... хай Бог милує - останній раз брав хабарі у 2007... ні у 2005 році...
Повернула дівчина ту купюру... не взяла... прийшлося як той жовнір до кобіти прийти - з квіточкою за 10 гривень...
Правда, через тиждень поїхав у Польщу - слава Богу - кордон близько - на закупи у Biedronka - у Польші теж побачили те дивне слово - і чим його слідчі батяри намалювали? - але там взяли за милу душу, відрахувавши зі своєї шухляди 350 приємних хрустких злотих - три Владислава Ягелло і одна - з таким завзятим Казиміром ІІІ Великим... Ну, ті вже пішли на іншу біню...

Так, рахуємо далі (трохи ковтнули коньяку і знову надкусимо канапку з червоною ікрою - ікру беріть у баночці ТМ "Шаланда" у Сільпо на Науковій): як тут казали на форумі - ремонт обійдеться в 100 долярів на квадрат, а разом з оздобами - по 200 тих бридких - але вже без надпису "ХАБАР" - долярів... Тобто разом буде 43х200=8 600 долярів....
Таким чином - о Боже - що це?
Бусько пролетів? Та ні - то пакет з-під сміття вітром пронесло... Бач, яка кепська у Львові сьогодні погода - а завтра сніг обіцяють... Хай Бог милує... Зимно...

Так, рахуємо: 25 800+8 600 = 34 400 долярів... Гидких та замацаних...

Так, ідемо далі - вуйна завжди казала вуйкові: "Не зупиняйся!"

Будемо отримувати щомісяця пасивний дохід, або як учені люде кажуть "прибуток".
Відкрию студентський підручник, читаю вумні слова:
"Экономическая (плановая) прибыль получена до уплаты налогов и выплат, чистая - после их уплаты. Экономическая прибыль = доходы - расходы (издержки). Вам надо суммировать все расходы в т. ч. и амортизационные отчисления (для этого и дан срок службы основных средств), затем суммировать все доходы ( для этого дан процент по вкладам. ) Разница между общей суммой доходов и затрат и будет прибыль."

Якщо повірити фахівцям з цього форуму, то треба здавати на місяць не за дорого - припустимо не за 10 000 гривень на місяць - треба ж і совість мати, а за 7 000...
Бздура якась, цифра - якщо дивитися на неї, витараючи руки о бік вишиванки - приємна і звучить м'яко: "сім тисяч"... Як пісня наче: "сім тисяч"...
А якщо говорити з точки зору ковбоя у джинсах та червоній - в клітинку - сорочці - то якось погано: (7 000/27,00)=259,259259259259259259259259259
Ну а що робити? Життя зараз таке... Нехай будЕ!
Тобто за рік: 259,259259259259259259259259259 х 12 = 3111,11111111111111111111111111111111111111111111
Просто андрути! Ну а що робити? Життя зараз таке... Нехай будЕ!

Тобто маємо, як казав Карл Маркс тому кумпелю Фрідріху Енгельсу, що купив небіжчику келих пива у готелі торговців гусками на Королівській площі Брюсселя у 1847 році - як раз на ранок з перепою той єврей і написав ту знамениту дурницю: "Рванці та дранці - гоп до купи!" (в перекладі на німецьку "Пролетарии всех стран, соединяйтесь!"):
- Вкладено 34 400 іноземних грошей...
- Отримано хоч і українських але вже тепер іноземних – і таких приємних 3111,11111111111111111111111111111111111111111111...
- Це буде... це буде... (ковтнути та зразу надкусити канапку з червоною ікрою - ікру з баночки ТМ "Шаланда" - ну, ви знаєте - куплено у Сільпо на Науковій)... Це буде...

34 400 - 100 відсотків
3111,11111111111111111111111111111111111111111111
- х відсотків.

Тобто: (3111,11111111111111111111111111111111111111111111 х 100)/34 400= 9 відсотків річних.
От що за штука така класна арифметика: пермножав якісь дурниці - а получилася КРУГЛА цифра!

Так... думаю... думаю... Де ж той кумпель Фрідріх Енгельс? Немає? І попіл розвіяли, що б кому не наснився?
Думаю...
О! Придумав! "Дзвінок другу"... де мій iPhone X? Аж ось де: я його якось заховав у креденс.. не знаю чому... Так, дзвоню, що він скаже?
- Гей! Бєрлін? Що? Ти у Парижі? Як там погода?
- Сейчас +4: начиная с самого утра и до позднего вечера, небо будет покрыто облаками. Без осадков.
- Вже добре! Так ось дай добру пораду!
- В Европе сейчас ж-о-п-а, низкие ставки+деньги заводить сложно - а вот на Востоке - там все отлично с этим!
- "Восток - дело тонкоє"!
- Есть такой банк - Машрек. Очень большой. У него своя площадка. Так вот он предоставляет такую услугу: Бонды арабские.
- Арабські? Це що - обрізаніє треба мені робити?
- Та ні: даешь мне бабло, а я для тебя зарабатываю!
- І скільки мені під кашкет зайде?
- Доход в районе 9% годовых!
- В "районє"? Дев'ять?
- Ну, примерно...
- І не соромно тобі кремпуватися з мене?
- Ну так это самое классное предложение на сегодня!
- Так, вибач, мені тут нову маринарку принЕсли, треба міряти, потім подзвоню - не ображайся!

х х х
На вулиці не так вже й мокро, трохи гидко, але ж - дощ... Так і має бути...
Саме час підійти до вікна балкона з двокамерними вікнами - так забудовник сам ставив...
Так вже й непогано поставив... Та ще й не так і зимно...
Почухав прутня... Чого він хоче? Тільки ж вчора було? Що ще?
Добре, що саме зараз, у цю квасну неділю, підвівшись з фотеля, я підішов до вікна з коньячним келихом, де налито трохи - а може й не трохи - коньяку "Бескіди", купленого за гарною ціною в "Вина світу" на Стрийській...
На вулиці не так вже й мокро...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 26 лис, 2017 15:02

Re: Нерухомість у Львові

бомбезно написано:-)

саме так - квасна погода, мокрєчє за вікнами
BAXI приємно гріє квартиру, співає "Моральный кодекс", "Первый снег"
запашна італійська кава із маленькою порцією вершків, кілька крапель "Amaretto Italiano" - смакота і затишок:-)
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 26 лис, 2017 17:32

з фейсбука:-)

ЗАЯВЛЯЮ ОФІЦІЙНО - ЛЬВІВ УЖЕ ПРАКТИЧНО ЗНИЩЕНИЙ.
Хочете вірте, хочете ні. Можете вважати це офіційною заявою про злочин. Згадаєте цей допис за два роки.
Я направду, немаю часу все проаналізувати, але є речі очевидні, про деякі з яких уже писав. Зокрема про те, що ТРАНСПОРТНИЙ КОЛАПС НЕМИНУЧИЙ. Екологія Львова на грані катастрофи. Інфрастуктура на межі. Місто перетворюється в сумновідому фортецю «Коулун». Шкода що в добі 24 години, написав би детально, всі норми підняв, але й шкода часу - львівцям пох#й, вибачте…
Це емоційна реакція на чергове свинство:
https://zaxid.net/na_mistsi_lvivskogo_m ... u_na_levan
Я виріс у тому районі, а кілька років тому обходив-облазив цей завод власними ногами. Яка в сраці житлова забудова?! Погляньте на карту зонування міста (фото1) з сайту міськради і на карту з публікації (фото2) - що, к***а, не встигли на міськрадівському сайті зміни внести? Як то у вас виробнича зона, раптом стала житловою?! А чому раптом санітарно-захисна зона «В-4 - зона підприємств ІV класу шкідливості (нормативна СЗЗ - 100 м)» у вас на картинці (фото2) стала нормативною СЗЗ ДО 100 метрів?!
А це нічого, що фактично житловий мікрорайон садиться навпроти колії (фото3)? А ЛЕП 110 то теж до сраки, правда? (Фото4, 5 і 6) Та звісно, є якісь норми для лохів, якими подібні високовольтні лінії рекомендують виносити за межі сельбищних територій. Так то для лохів! А справжнім пацанам пох#й - тєрпіли то не люди! Най дурнів електромагнітне поле лупить по їхніх отупілих мізках щоби далі то куревство обирали!
Насправді, на території стоять капітальні виробничі приміщення (фото 7 і 8), є всі мережі… Але нашо львівцям молоко!? Де ті корови? Отож. Тоді скажіть мені: а де ті десятки тисяч нових львівців будуть працювати? Де?
Все бл@д@ми для нічних клюбів заселите, чи може то для вєлікого ісхода новоросов готується? А може чутки про спецфонди, з яких виділяють кошти новим членам львівської громади, з правільним русско-мірскім міровозрєнієм - це не зовсім і чутки? Агов, СБУ, де ви там? А-а, грузинів лапаєте. Ну добре… НАБУ, з ким боретеся, з прокурорськими? Так вони то всьо й кришують, якщо люди не брешуть…
А може то будується для нашої квоти? Ну, по мігрантах? Не в курсі? Погортайте ленту, писав‘ім днями…
Вибачте мене друзі за емоції та матюки, але, бігме, скажіть - то є правда всім по… до дупи, перепрошую? Ніхто не розуміє, що при заселенні тих мільйонів метрів квадратних, вже не буде чим у місті дихати? Знаєте скільки розрахунково припадає автівок на ті метри? Нє? То собі порахуйте. Якраз на всі львівські вулиці стане. Стане. Встане. І х…, вибачте, чорта два буде їхати! Буде стояти! Вкупі з кошерним трамвайом на Сихів і швидкими допомогами, які до вас ніколи не доїдуть…
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 26 лис, 2017 18:32

Re: Нерухомість у Львові

jump написав:ЗАЯВЛЯЮ ОФІЦІЙНО - ЛЬВІВ УЖЕ ПРАКТИЧНО ЗНИЩЕНИЙ.

Повністю згідний. Ще можна додати, сморід влітку майже кожного ранку в центральній частині міста.
Zochan
 
Повідомлень: 1140
З нами з: 22.10.14
Подякував: 188 раз.
Подякували: 143 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 26 лис, 2017 20:58

jump!
Друже мій!
Не лякайте лОхів!
Вони ще багато постів будуть розказуквати про "ближче до центра" та про "з вікна морг не видно"!

А взагалі що мене сьогодні здивувало: жінка хтіла якісь дрібнички купити в Achan - King Cross Leopolis - НЕ ЗМОГЛА ПРИПАРУВАТИСЯ ніде - ні зверху, ні знизу - на велетенському підземному паркінгу...
Лаялася та поїхала...
От збоченці! Ні, щоб накупити житла десь на Авраама Лінкольна та не заважати людям жити - ні - пруться і пруться, і все плачуть:
- Грошей немає!
- Грошви немає!
- Ближче до центра!
- Грошей мало!
- Грошей знов немає!
- Грошви немає!

Збоченці... аби не кричали - то було б - хай... а тож кричать...
Вночі та вранці у понеділок, 27 листопада, у західних областях України очікуються опади - сильний дощ та мокрий сніг.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 27 лис, 2017 19:36

  akurt написав:А взагалі що мене сьогодні здивувало: жінка хтіла якісь дрібнички купити в Achan - King Cross Leopolis - НЕ ЗМОГЛА ПРИПАРУВАТИСЯ ніде - ні зверху, ні знизу - на велетенському підземному паркінгу...
Лаялася та поїхала...
От збоченці! Ні, щоб накупити житла десь на Авраама Лінкольна та не заважати людям жити - ні - пруться і пруться, і все плачуть:
- Грошей немає!


Намагаюсь не потрапляти у Ашан на Стрийській та Форум на Куліша :)

у Ашан їдуть на закупи навіть з під Миколаєва-Роздолу-Н. Роздолу, Сокільники, Солонка, Зубра, П.Зубрецькі, Пустомити-Малечковичі+увесь пСихів та навкололежачі території :lol:
у Форум - протилежна сторона міста
+ туди ж (в обидва) з"їжджається усе підростаюче покоління-школярі-студіки-підлітки, повзають там цілими днями, мацяючи та міряючи усе те дешеве барахло, яке тулять лохам за кінськими цінами. Мало, що купують, але там можна вбити купу вільного часу, якого у цих дармограїв предостатньо, проповзти по поверхах із тьолочкою, розказуючи чергові байки про власну значущість, нажертись пирогів з тістом-сиром-бульбою і всяким іншим начинням, поіржати і полузати насіння з попкорном, дивлячись чергового шрека-престоли-кільця-темні вежі і всяку іншу хуєту, яку вкладають у неокріпші (а деякі уже й не окріпнуть ніколи) уми.
після кількох тижнів лежання шматів-взуття-біжутерії її уцінюють на 30%, потім працівникам цих магазинів за їх картками скидають ще 25-30% і вони його спихують між знайомими-колєгами/колєжанками і просто тим, які десь примазались :D


«Львівобленерго» збудує у Львові електричну підстанцію за ₴265 млн


ПАТ «Львівобленерго» оголосила торги на будівництво підстанції електропостачання для багатоквартирних будинків на вул. Під Голоском. Очікувана вартість за виконання будівельних робіт становить 265,6 млн грн.

Будівництво триватиме з січня 2018 року до грудня 2020 року. У прес-службі ПАТ «Львівобленерго» ZAXID.NET пояснили, що ця підстанція зможе забезпечити електропостачанням не лише будинки для учасників АТО, які зводять на вул. Під Голоском, а й десятки інших багатоповерхівок. За потужністю ця підстанція має бути схожою до тієї, що забезпечує електроенергією мікрорайон Наукова.

Нагадаємо, що на вул. Під Голоском заплановано звести чотири будинки для учасників АТО та їхніх родин. Конкурс серед усіх бажаючих виграли два львівські підприємства – ТзОВ Салон «Архітектура. Будівництво. Дизайн» та «Прогрестехбуд». Перше будуватиме сам 6-поверховий будинок та прокладатиме мережі зовнішнього електропостачання, а друге займатиметься газопостачанням, господарсько-питного водопроводом та каналізацією.
https://zaxid.net/lvivoblenergo_zbuduye ... n_n1442584
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 244245246247248 ... 285>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Bolt і 7 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24798 16559057
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 кві, 2024 19:50
ihorkyiv
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 886, 887, 888
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8877 6933158
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 кві, 2024 19:38
stm
10012 6257745
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама