Валютний ринок в контексті ДС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 74157416741774187419 ... 11408>

Який курс долара Ви прогнозуєте на 01.05.2024?

Опитування проводиться до Сер 01 тра, 2024 16:44

Валютний ринок в контексті ДС 7.5 5 124
36,00-36,50
2%
3
36,50-37,00
0
0
37,00-37,50
2%
2
37,50-38,00
3%
4
38,00-38,50
9%
11
38,50-39,00
11%
14
39,00-39,50
17%
21
39,50-40,00
35%
44
40,00-40,50
8%
10
40,50-41,00
4%
5
41,00-41,50
2%
2
41,50-42,00
2%
2
Більше 42
5%
6
Всього голосів : 124
Повідомлення Додано: Суб 06 бер, 2021 08:59

  orest написав:
  Ой+ написав:Та це все так, але населення скорочується недостатньо швидко до сьогоднішніх реалій і куди діватись решті?

Ну для чого Ви так? Заїдьте в Шешори, Яремче, Ворохту, Косів, Кути чи навіть ближній Мишин чи Вербіж і побачите, що люди чудово знають куди їм дивитися і не збираються вмирати. Тяжко працюють але не зле живуть. Скільки вже магазинів "Раківчицьких ковбас" відкрилося і відкриваються далі навіть в Франківську і Рогатині, якщо не помиляюся. Дахова бляха не привезена готовою, а зігнута і порізана під потрібні розміри з відповідною фурнітурою на місцевому Гравісі відома навіть у Львові і області. Ну не мені Вам розказувати, скільки в Коломиї коштувало місце лікаря в міській чи районній лікарні,потім було кілька років більш-менш нормальних а зараз ціни повертаються і навіть ростуть. Вже скоро буде дорожче ніж місце в парафії церков горезвісної конфесії під орудою КГБ.
Все, завязую з офтопом, тут кожен бачить як хоче: хтось практично порожнє горнятко, а хтось майже повне...
Ходять якісь слухи, навіть чи не від самого пана Фурси, що найближчим часом МВФ виділить нам 2 млрд СПЗ окремим траншем, без виконання якихось умов. Ніби навіть, взявши приклад з центробанків, самостійно емітує якимось чином 500 млрд цих "грошей" і вділить всім по їх частці. Нам саме тих 2 млрд. Не знаю, наскільки це законно (така емісія), але якщо так, то ці гроші ляжуть в ЗВР а потім підуть на "погашення" цьогорічного боргу. Якщо правда - черговий певний позитив...
Все, відкланююся. Треба відпочити...


Ви мені далі доказуєте, що 10% на коні, що я і не заперечую. Ба більше того, сам можу навести приклади, як колишній інженер збанкрутілої біляколомийської сірки став хазяїном Запоріжжя, інший коломиянин до якого недавно чіпався преЗедент, щоб він будував дорогу до найбільшого села в Україні Космача і якого вважають "гаманцем" ще донедавна правлячої партії. Як казав Козьма Прутков «Хочеш бути щасливим – будь ним»©.
Чого би дійсно інженерам збанкрутілих заводів та не підімнути під себе по обласному центру?
Мишинські та інші ґазди освоїли трафіки на роботу в скандінавські країни, дарма, що порушуючи всілякі законодавства.
Приклад за лікарню взагалі суперцікавий (це позитив?!), дійсно претенденти сплачують багатотисячні хабарі в доларах, щоб тяжко працювати за пару тис. грн., а насправді купляють дозвіл на компенсацію приношеннями від хворих. Це як на мене взагалі показує весь абсурд шляхів розвитку суспільства, так само як і хабарі за право влаштуватись в правоохоронні та судові органи.
Карантини-локдауни у такому виконанні добивають дрібних крамарів та інших ФОПів.
Загальна статистика показує дворазове перевищення смертності над народжуваністю, в некурортних селах то це в 4 і більше разів. Скорочення населення прискорюється з кожним роком http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/DS0.HTM з 2012 р. і рано чи пізніше ці кількісні зміни викличуть якісні, але в негативний бік, причому для всіх.
П.С. Ваш оптимізм мене тішить.
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6641
З нами з: 19.04.12
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1020 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 06 бер, 2021 13:33

  Ой+ написав:
  orest написав:Ну для чого Ви так? Заїдьте в Шешори, Яремче, Ворохту, Косів, Кути чи навіть ближній Мишин чи Вербіж і побачите, що люди чудово знають куди їм дивитися і не збираються вмирати. Тяжко працюють але не зле живуть. Скільки вже магазинів "Раківчицьких ковбас" відкрилося і відкриваються далі навіть в Франківську і Рогатині, якщо не помиляюся. Дахова бляха не привезена готовою, а зігнута і порізана під потрібні розміри з відповідною фурнітурою на місцевому Гравісі відома навіть у Львові і області. Ну не мені Вам розказувати, скільки в Коломиї коштувало місце лікаря в міській чи районній лікарні,потім було кілька років більш-менш нормальних а зараз ціни повертаються і навіть ростуть. Вже скоро буде дорожче ніж місце в парафії церков горезвісної конфесії під орудою КГБ.
Все, завязую з офтопом, тут кожен бачить як хоче: хтось практично порожнє горнятко, а хтось майже повне...


Ви мені далі доказуєте, що 10% на коні, що я і не заперечую. Ба більше того, сам можу навести приклади, як колишній інженер збанкрутілої біляколомийської сірки став хазяїном Запоріжжя, інший коломиянин до якого недавно чіпався преЗедент, щоб він будував дорогу до найбільшого села в Україні Космача і якого вважають "гаманцем" ще донедавна правлячої партії. Як казав Козьма Прутков «Хочеш бути щасливим – будь ним»©.
Чого би дійсно інженерам збанкрутілих заводів та не підімнути під себе по обласному центру?
Мишинські та інші ґазди освоїли трафіки на роботу в скандінавські країни, дарма, що порушуючи всілякі законодавства.
Приклад за лікарню взагалі суперцікавий (це позитив?!), дійсно претенденти сплачують багатотисячні хабарі в доларах, щоб тяжко працювати за пару тис. грн., а насправді купляють дозвіл на компенсацію приношеннями від хворих. Це як на мене взагалі показує весь абсурд шляхів розвитку суспільства, так само як і хабарі за право влаштуватись в правоохоронні та судові органи.
Карантини-локдауни у такому виконанні добивають дрібних крамарів та інших ФОПів.
Загальна статистика показує дворазове перевищення смертності над народжуваністю, в некурортних селах то це в 4 і більше разів. Скорочення населення прискорюється з кожним роком http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/DS0.HTM з 2012 р. і рано чи пізніше ці кількісні зміни викличуть якісні, але в негативний бік, причому для всіх.
П.С. Ваш оптимізм мене тішить.

Мої вітання.
Дозволю собі долучитись до вашого вихідного офтопу. Тим більше, що мова йде про Прикарпаття.
Думаю, що ви обоє маєте рацію, тільки кожен доносить її із своєї дзвіниці.
З однієї точки зору, бути в Україні успішним бізнесменом - це мегаскладне завдання. І зараз ми говоримо не про тих, хто "нажив" актив в 90-х і розвинув його (приклад ІФЦ), а говоримо про тих хто створив все з нуля і поставив на кін - все або нічого. Таким людям - честь і хвала. Але звичайно, що таких успіхів не можна досягнути не будучи прагматиком а іноді навіть керуючись виключно власною вигодою.
З іншого боку такий підхід до ведення бізнесу (виключно власна вигода) оберненопропорційно впливає на доходи пересічного населення, суттєво зменшуючи їх. У розвинутих країнах, як пише Ой+ це компенсується державною допомогою. У наших же реаліях люди можуть покладатись тільки самі на себе.
І ось тут криється основна відмінність між повідомленнями обох авторів.
п. Орест несе в маси думку, що якщо ти працьовитий і хочеш працювати, то навіть в наших Українських реаліях ти не пропадеш. Максимум, недоотримаєш доходу (якщо порівнювати із Європою)
А от п. ОЙ+ мислить соціалістичними критеріями, коли населенню мають створити робочі місця. А далі воно вже буде вибирати чи йому ця робота підходить.
Ви не подумайте, я не критикую вас шановний Ой+. Поважаю вашу точку зору, але маю свою.
Майже кожних вихідних я їду в село, де мій покійний батько збудував особняк і спостерігаю цей соціалізм вживу. Я витрачаю пальне і цілу суботу важко фізично працюю. "Розвантажую мізки і завантажую тіло", як я це називаю. Планую роботу, щоб досягти певної мети, тобто працюю НЕ заради працювання. А купа людей сидять біля своїх будинків і просто "вбивають" час, або роблять якусь роботу тими ж методами чи засобами якими користувались ще їхні діди.
І так, всі хто хоче працювати вже або в місті або закордоном. Залишились матері із дітьми, молоді (не п'ющі) чоловіки, які через певні обставини не можуть поїхати в місто чи закордон. І саме вони є тими людьми, робочий потенціал яких ми втрачаємо. Але це максимум 10-15% від населення села.
Тому ні в якому разі не можна однозначно стверджувати, що села вимирають через відсутність роботи. Так цей фактор впливає істотно, але не більше ніж лінь та не бажання до розвитку того ж населення. І з цим, на жаль, жоден бізнесмен чи інвестор зробити нічого не може.
Realist
 
Повідомлень: 1725
З нами з: 23.01.09
Подякував: 2962 раз.
Подякували: 2144 раз.
 
Профіль
1
1
1
Повідомлення Додано: Суб 06 бер, 2021 13:48

Re: Валютный рынок в контексте ДС

juristkostya написав:
  Investor_K написав:
  juristkostya написав:в феодализм, вестимо. Картошу возделывать без удобрений и с одной лопатой. Одежда домотканая. За дровами в лес, а за водой к проруби регулярно. И стирать тоже к проруби.
Да мало ли развлечений можно себе придумать.... Главное, все при деле, все чувствуют свою нужность, вот что главное.

Интересная мысль

особо попрошу отметить её новизну.
Постнеолуддизм, можно так назвать
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34801
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Суб 06 бер, 2021 16:39

а что с евро происходит?
обычно его всегда можно было взять по курсу форекса или даже ниже.
сейчас же если смотреть предложение обменок то кросскурсс выходит гдето на 0,5% дороже.
кому это так евро перед праздником понадобилось?
uaprofi
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5607
З нами з: 21.04.11
Подякував: 831 раз.
Подякували: 660 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 06 бер, 2021 16:45

  uaprofi написав:а что с евро происходит?
обычно его всегда можно было взять по курсу форекса или даже ниже.
сейчас же если смотреть предложение обменок то кросскурсс выходит гдето на 0,5% дороже.
кому это так евро перед праздником понадобилось?

Все банально проще - обменки еще не успели отыграть резкое падение евро на форексе :roll:
V tehno-teplo
 
Повідомлень: 42
З нами з: 02.05.20
Подякував: 799 раз.
Подякували: 28 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 06 бер, 2021 16:47

Re: Валютный рынок в контексте ДС

Вчера просмотрел худфильм "Игра на понижение".
Мой вывод после после просмотра: ипотечный кризис 2007 - 2008 годов возник через ложь банков (и США и Европы), их жадность и безответственность, вера в то, что правительство их стран спасёт их.
Что собственно и произошло. Центробанки залили экономику ничем неподкреплёнными долларами и евро.
И в эпоху пандемии ковид19 продолжается раздача "вертолётных денег" в США и в Европе.
Но (о чудо!) сильной инфляции в США и Европе, имхо, нет. Только растут биржи, биткоин, ефир и в меньшей степени золото.
Уважаемые светила этого форума, к вам вопрос:
означает ли это, что доллары и евро остаются в Украине надёжным активом.
И возможно ли в Украине искусственная девальвация гривны (например до 30 - 50 грн за 1 доллар. Или же украинские заробитчане в Польши спасут гривну, присылая легально и нелегально доллары - евро своим семьям?
Заранее спасибо за аргументированный ответ.
Yuri_61
 
Повідомлень: 2784
З нами з: 30.09.15
Подякував: 377 раз.
Подякували: 462 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 06 бер, 2021 17:01

  Yuri_61 написав:означает ли это, что доллары и евро остаются в Украине надёжным активом.


Помоему надежных активов уже нет. Доллары и евро - ликвидные активы.
Амвросий
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 3752
З нами з: 26.02.09
Подякував: 523 раз.
Подякували: 984 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 06 бер, 2021 17:02

доллар да, евро нет, гривна вообще не деньги
bred
 
Повідомлень: 285
З нами з: 19.07.12
Подякував: 21 раз.
Подякували: 89 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 06 бер, 2021 17:15

Re: Валютный рынок в контексте ДС

  Realist написав:І ось тут криється основна відмінність між повідомленнями обох авторів.
п. Орест несе в маси думку, що якщо ти працьовитий і хочеш працювати, то навіть в наших Українських реаліях ти не пропадеш. Максимум, недоотримаєш доходу (якщо порівнювати із Європою)
А от п. ОЙ+ мислить соціалістичними критеріями, коли населенню мають створити робочі місця. А далі воно вже буде вибирати чи йому ця робота підходить.
Ви не подумайте, я не критикую вас шановний Ой+. Поважаю вашу точку зору, але маю свою.
...
Тому ні в якому разі не можна однозначно стверджувати, що села вимирають через відсутність роботи. Так цей фактор впливає істотно, але не більше ніж лінь та не бажання до розвитку того ж населення. І з цим, на жаль, жоден бізнесмен чи інвестор зробити нічого не може.


Можете критикувати, але все ж таки ще раз свою позицію донесу.
Я вже писав, що абсолютно згоден, що 10% населення нормально влаштувались, це і ті хто офіційно попав на ситні посади, деякий бізнес, в якійсь мірі нелегальні працівники дальше ніж в Польщі, місцеві шабашники з тарифом 2000 грн/день, п.Орест приводить навіть як позитив (?) приклад лікарів з більш ніж скромним офіційним доходом та неофіційними подяками. При цьому частина родичів-батьків зазначених категорій дістають мізерні виплати і кленуть владу, та дякують своїм дітям за підтримку.
Але я вважаю, що має бути стратегічне планування на державному рівні. І це зовсім не соціалізм, бо ще в давньому Китаї будували плани на 100 років вперед. Теперішній капіталізм має багато відтінків - від Зімбабве до Данії. І мені ближче все ж таки європейські розклади.
Щодо ліні і небажання розвиватись, то це перешкоджає не тільки побудові процвітаючого капіталізму, а навіть і комунізм не склався з цієї причини.
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6641
З нами з: 19.04.12
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1020 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 06 бер, 2021 17:32

  Yuri_61 написав:Уважаемые светила этого форума, к вам вопрос:
означает ли это, что доллары и евро остаются в Украине надёжным активом.
И возможно ли в Украине искусственная девальвация гривны (например до 30 - 50 грн за 1 доллар. Или же украинские заробитчане в Польши спасут гривну, присылая легально и нелегально доллары - евро своим семьям?
Заранее спасибо за аргументированный ответ.

Всё тлен!
montagvide
Аватар користувача
 
Повідомлень: 71
З нами з: 14.12.17
Подякував: 13 раз.
Подякували: 30 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 74157416741774187419 ... 11408>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
34127 36870809
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 23:43
чик
1955 13226798
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 кві, 2024 10:27
AndriyQ
Валютний ринок у світі 1 ... 796, 797, 798
Anonymous » Суб 13 чер, 2009 23:15
7978 23176425
Переглянути останнє повідомлення
Суб 23 гру, 2023 00:55
Hotab
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама