Байки про банки і не тільки....

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Архіви розділу Все про Гроші
  #<1 ... 34567 ... 1612>
Повідомлення Додано: П'ят 12 гру, 2008 23:03

burik123 написав:Мабуть, у VABбанку гипотонія дуже сильна - сьогодні відмовили видати частку вкладу по тому вкладу, де за договором допускається часкове зняття суми вкладу і є минимальний залишок, який не можна знімати. Суми велетенські - сума вкладу 1000 зелених доларів, мінімальний залишок - 200 доларів. Спроба зняти 10 доларів - відмова. Супер. Вмирає? Вмер? Агонія?

зателефонуйте до їх колцентру. ваш депозит є по суті вкладом до вимоги, а отже він є безстроковим і горезвістні постанови на нього не розповсюджуютсья. скоріше за все менеджерів залякали страшилками не видавати депозити, ось вони і відмовляють. в банку де я обслуговуюся такі вклади видаютсья без проблем. і не думаю, що через ваші десять баксів збанкротує банк. отже дзвоніть та питайте, якщо і там вам відмовлять пишіть. будемо щось думати
rockproba
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 12 гру, 2008 23:16

banknote написав:Як вважаєтк чи зможе націоналізація оздоровити ПІБ?

справа в тому, що окрім вузького кола осіб ніхто не знає що сталося з банками за останні півроку. цей банк завжди був дуже закритим, не подавав відомостей про результати роботи, взакалі, майже нічого офіційного ми про нього не знаємо. мені здається, що банкрутсво його вигідне дуже значному колу осіб, тому що саме в портфелі ПІБу був значний обсяг кредитування нашої реальної економіки, саме тому мабуть Клюєви їм і цікавилися. в погланання ексімом я не дуже вірю, так як ексім хоч і державний банк, зайвих проблем йому не потрібно. сьогодні читав, що СБР та Альфі вже не цікаві ці інвестиції. досить дивно, що могло в такий короткий термін статися, можливо вони побачили результати аудиту...[/url]
rockproba
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 12 гру, 2008 23:34

Re: Банки... діагноз...

квестор написав: а від ОТР-не чекав, пояснення одне, "пацієнт" має в пасивах забагато нездорової їжі( от воно забугорне фондування) і від девальвації його пучить і піднімається температура(знижується прибутковість)........Мушу зазначити що діагноз ставився за народними методами(публічною інформацією), а мати стосунки з "проблемними" пацієнтами, чи не мати, вирішувати Вам.....



сейчас клиенты-юрики активно выводят деньги из банка, а до физиков еще пока инфа не дошла
Jack Levine
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2686
З нами з: 12.12.08
Подякував: 41 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 12 гру, 2008 23:44

Re: Банки... діагноз...

Jack Levine написав:сейчас клиенты-юрики активно выводят деньги из банка, а до физиков еще пока инфа не дошла


какая инфа? вы что то знаете - банк задерживает платежи или еще что? или это опять необоснованные слухи? хватит сеять панику!
rockproba
 
 
Повідомлення Додано: Суб 13 гру, 2008 00:08

Re: Банки... діагноз...

rockproba написав: какая инфа? вы что то знаете - банк задерживает платежи или еще что? или это опять необоснованные слухи? хватит сеять панику!


структура кредитного портфеля, размеры просрочек, возможность материнской компании поддержать дочку, менеджмент, взаимоотношения с госорганами (в частности НБУ)
Jack Levine
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2686
З нами з: 12.12.08
Подякував: 41 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 гру, 2008 00:16

Re: Банки... діагноз...

Jack Levine написав:
rockproba написав: какая инфа? вы что то знаете - банк задерживает платежи или еще что? или это опять необоснованные слухи? хватит сеять панику!


структура кредитного портфеля, размеры просрочек, возможность материнской компании поддержать дочку, менеджмент, взаимоотношения с госорганами (в частности НБУ)


Вы там работаете?
rockproba
 
 
Повідомлення Додано: Суб 13 гру, 2008 00:21

Re: Банки... діагноз...

rockproba написав: Вы там работаете?



Если позволите, я не буду отвечать на этот вопрос.
Jack Levine
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2686
З нами з: 12.12.08
Подякував: 41 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 гру, 2008 00:43

Re: Банки... діагноз...

Jack Levine написав:
rockproba написав: Вы там работаете?



Если позволите, я не буду отвечать на этот вопрос.


Ваше право. возможно вы правы, но мне кажется, то отп довольно не плохой банк и высказывать не подтвержденные данные на мой взгляд не совсем корректно. я думаю, что даже если на данный период есть какие либо трудности, это же не значит что все пропало. да, у самой Венгрии не все в порядке с финансами и материнскому банку не легко помогать своим дочкам, но украинские банки у которых нет и такой поддержки как то выкручиваются. а отп имеет довольно хороший кредитный портфель, требования к заемщикам были также не самые либеральные, а у кого сейчас нет просрочки. на счет менеджмента, то судя по моему небольшому опыту обслуживания в отп, внутренние процессы у них построены довольно грамотно и определенных сферах эталонно для Украины. финрез хоть и падает, но 130 миллионов довольно высок. да и портфель депозитов физлиц небольшой. а отток юриковских мне кажется идет за счет бюджетных организаций - бюджет пуст, государстово вытягивает последнее, это происходит у всех финучреждений.
rockproba
 
 
Повідомлення Додано: Суб 13 гру, 2008 10:49

Re: Банки... діагноз...

rockproba написав: да, у самой Венгрии не все в порядке с финансами и материнскому банку не легко помогать своим дочкам, но украинские банки у которых нет и такой поддержки как то выкручиваются


в 2009 году мама не только не будет помогать своим российским и украинским дочкам, но и будет доить их по полной, если не удасться их выгодно продать. Мой знакомый работает в инвестиционной компании в Лондоне, которая входит в число акционеров ОТП Банка Венгрия. Так вот, еще осенью руководство дало распоряжене на продажу их доли акций по причине негативных перспектив. В октябре этого года акции зеленого банка обесцениились в 3 раза, прогноз остается негативным. В конечном итоге все риски должны будут взять на себя клиенты банка. Леман Бразерс №2.
Jack Levine
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2686
З нами з: 12.12.08
Подякував: 41 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 гру, 2008 18:34

Re: Банки... діагноз...

Jack Levine написав:\
в 2009 году мама не только не будет помогать своим российским и украинским дочкам, но и будет доить их по полной, если не удасться их выгодно продать. Мой знакомый работает в инвестиционной компании в Лондоне, которая входит в число акционеров ОТП Банка Венгрия. Так вот, еще осенью руководство дало распоряжене на продажу их доли акций по причине негативных перспектив. В октябре этого года акции зеленого банка обесцениились в 3 раза, прогноз остается негативным. В конечном итоге все риски должны будут взять на себя клиенты банка. Леман Бразерс №2.

в этом случае будем надеятся, что они найдут покупателя. вы говорите о значительных объемах просрочки. неужели качество портфеля в отп настолько плохо?
rockproba
 
 
  #<1 ... 34567 ... 1612>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
58540 849023
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 січ, 2018 15:39
Модератор
26325 1200859
Переглянути останнє повідомлення
Сер 01 січ, 2014 03:19
reef
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама