Атака на продацов и застройщиков. ПОКУПАТЕЛИ объединяйтесь!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 34567 ... 13>
Повідомлення Додано: Суб 29 сер, 2009 22:30

Що робить валютний спекулянт, якщо він на передодні ввійшов в долар по 8грн.40коп., а сьогодні курс впав до 8грн.16коп


Якщо цей спекулянт не профі і ввійшов на всі гроші , то фіксує прибутки , продаючи по 8,16 . Парочка таких операцій і він вже не спекулянт , а бомж :D
Насправді в нормального спеціаліста ризики розподілені , а саме :
40 % - гривня
35 % - бакс
15 % - євро
10 % - компот з валют :D
Працюючи він завжди старається дотримуватись якогось балансу ( не обововязково в моїх пропорціях )+ основний його заробіток на обороті , а втрати на падінні однієї валюти компенсуються заробітком на рості протилежної :D
Правда як я розумію Ви просто плавно мене підводили до того що у разі падіння ціни на житло я пролечу , тому повинен продавати вже і по будь якій ціні :D Чи не так :?:
Кожен з нас будує свій бізнес так як вважає за потрібне . Один з основних моїх принципів - це працювати на своїх грошах ( це не говорить про те що я категорично проти кредитів ) і я не бачив яким чином я зможу заробити продавши існуюче житло по демпінговим цінам і починати нове будівництво , тому і вибрав варіант очікування
З іншого боку основний мій заробіток на важких роботах( фундамент , коробка , документація , ) , а на оздобленні я планово збитковий :( . Пішовши Вашим шляхом я змушений був би віддати замовнику свої прибутки на важких роботах і все . Робота ради роботи не для мене , я люблю якийсь результат ( фінансовий :D )
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27429
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 29 сер, 2009 22:59

budivelnik
Якщо цей спекулянт не профі і ввійшов на всі гроші , то фіксує прибутки , продаючи по 8,16

1 Мабуть все таки збитки.

Насправді в нормального спеціаліста ризики розподілені , а саме :
40 % - гривня
35 % - бакс
15 % - євро
10 % - компот з валют

40% в гривні - це занадто.
Але річ не в тім. Правильна перша відповідь з моєю поправкою і добавкою -"працює далі на встановленому курсі". А далі - як ринок...
Ріелтор той же "спекулянт" ... і далі точно по думці.
ПиСи
Правда як я розумію Ви просто плавно мене підводили до того що у разі падіння ціни на житло я пролечу , тому повинен продавати вже і по будь якій ціні Very Happy Чи не так

Ні в якому разі. Приклад з спекулянтом це більш для знойних рєєлторов. Але відповідь людини, з таким статусом на форумі, більш переконлива :D
leondim_68
 
 
Повідомлення Додано: Суб 29 сер, 2009 23:03

Я так вижу Шановний пан budivelnik не только,за последние пол-года, полностью забросил свою будивельну деятельность, он ещё и очень умело управляется со стат.данными,что наводит на мысли-что он обычный,рядовой МОДЕРАТОР(аналог ЮРИЯ2008,который говорил,что БУДЕТТОКАДАРАЖАТЬ) и работает под заказ ХОЗЯИНА
leon1601
 
 
Повідомлення Додано: Нед 30 сер, 2009 00:06

писанина budivelnik^а, при всей кажущейся основательности, полный бред.... по сути, рассказы о том, как НЕ надо делать, и как НЕ делают... когда читал его "бухгалтерские расклады" - чуть со стула не упал от хохота....
Meganom
 
 
Повідомлення Додано: Нед 30 сер, 2009 00:44

по застройщикам:

за последнюю неделю оббегал и переобщался с застройщиками порядка 10 новостроев Киева.

делюсь своими обобщениями и возникшими вопросами:

1. каждый из застройщиков убеждает что якобы осталось 3-5 квартир в доме, и что все остальное продано.
2. каждый второй готов идти на рассрочку от 1-3 месяцев(в редких случаях до 12 месяцев)
3. каждый третий готов идти на 10 - 25% скидки при покупке больше 100 кв.м. (обычно это трешки)

Исходя из этого мне сейчас интересно понять:

1. как проверить правда ли то, что застройщики блефуют когда говорят про последние 3-5 квартир?
2. как их уболтать на рассрочку оплаты до 2-х лет?
3. как у застройщика найти квартиру по себестоимости или приближенной к ней?
Востаннє редагувалось cfa_expert в Нед 30 сер, 2009 00:53, всього редагувалось 1 раз.
cfa_expert
 
 
Повідомлення Додано: Нед 30 сер, 2009 00:51

leondim_68 написав: Що робить валютний спекулянт, якщо він на передодні ввійшов в долар по 8грн.40коп., а сьогодні курс впав до 8грн.16коп.


Создает "дутый" ажиотаж :twisted:
lebon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 652
З нами з: 26.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 30 сер, 2009 09:39

1. каждый из застройщиков убеждает что якобы осталось 3-5 квартир в доме, и что все остальное продано.


Як правило будувалось за гроші майбутніх власників житла і у забудовника залишалось не більше 20 % квартир від загальної кількості . Стандартний будинок 9 поверхів , 2 підїзди по 4 квартири на поверсі , отже 72 квартири х 20 % = 14-15 квартир було всього , нічого дивного що за рік їх залишилось 3-5 :D

2. каждый второй готов идти на рассрочку от 1-3 месяцев(в редких случаях до 12 месяцев)


Особисто я пропоную слідуючі умови . 70 % відразу , остальні 30 % - безвідсотковий кредит на рік з шомісячним погашенням тіла кредиту , або 5 % знижки при оплаті всієї суми зразу

3. каждый третий готов идти на 10 - 25% скидки при покупке больше 100 кв.м. (обычно это трешки


Я пішов іншим шляхом і почав перепланування , благо конструктивно це можливо , що до великих площ , то на сьогодні знижка в 10 % реальна ( правда при моїй ціні в 750 , 10 % це 75 $ :D )

Буде дешевшати , чи дорожчати - це не до мене , а от те що за 8 місяців 2008 здали в експлуатацію приблизно 2,5 млн кв м житла ( в 2007-2008 за такий самий період часу здавали 6-7 млн кв м ) говорить про те вільних квартир в новобудовах не так вже й багато
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27429
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 30 сер, 2009 10:37

leon1601 Додано: Пт 13 Лют, 2009 00:17

Допитливий


З нами з: 16.01.09
Вік: 33
Повідомлень: 95
Звідки: Хмельницкий


budivelnik написав:
Ви праві ціна продажу може бути нижчою від собівартості , а от нове будівництво - ні . Враховуючи те що кожен з нас десь живе , то під час кризи кожен буде економити хто , як зможе. Один з варіантів економії це не покращувати свої житлові умови.Якщо припустити що в 2008 році було викуплено все житло ,яке було в цьому ж році побудоване , а це 10,7 млн.кв.м х приблизно 1000 у.о. = 10700 млн х 5,05 = 54 млрд грн що становить 10% всіх доходів населення за рік. Не дуже вже й зекономиш
При повній відсутності попиту будівельники зупинять будівництво нового , і перепрофілюються на ремонт старого житла
В якийсь момент життя в постійному ремонті заставить задуматись , а що далі ? І відразу зявиться попит за ціною яка = собівартість + прибуток . Причому величина прибутку буде залежати від перевищення попиту над пропозицією і так по всьому ланцюжку від землі ло рієлтора.
Попит= 0 ціна = собівартість + 0 х прибуток
Попит = ажіотажний ціна = ажіотажна собівартість + ажіотажний прибуток
[b]Буде дешевшати , чи дорожчати - це не до мене[/b]


Бред!!!!! Полнейший!!!!
1.Население нашей страны за 12 лет существенно уменьшилось.
2.Большая часть лично моих знакомых болт ложили на те скворешники которые вы строите, а строили НОРМАЛЬНОЕ жильё для себя, а не для продажи и поверьте что стоимость кв.м . занимала не первое место в их сметах.
3. 70-80% того что вы построили инвестировалось для спекуляций-это был один из самых прибыльных(легальных) бизнесов.
4.РЫНОК НЕДВИЖИМОСТИ как и все остальные рынки будет жить по законам рынка и главную роль в нём будет играть сотношение спроса и предложения.
Поймите не будет рентабельности не будет и производства- но рынок останется. у ВАС ТОЛЬКО ОДИН ВЫХОД ИЛИ СОКРАЩАТЬ ПО МАХ. РАСХОДЫ И ЭТИМ СНИЖАТЬ СЕБЕСТОИМОСТЬ(помнятся мне времена, когда руководящее звено строительных компаний зарабатывало по 100куе. в месяц в конвертах) ИЛИ УХОДИТЬ ИЗ ЭТОГО БИЗНЕСА.
Я понимаю, когда на 10 произведённых панелей было 15 покупателей, цена на стройматериалы росла, но сейчас (или через полгода) они наф...г никому не нужны. Продажа недвижимости уже больше года в ж...пе и вы это знаете лучше меня
Если товар потерял ликвидность он просто никому не нужен по той цене , по которой вы его хотите впарить и у вас только один выход: скидывать цену забыв о себестоимости. :D :D :D
Востаннє редагувалось leon1601 в Нед 30 сер, 2009 12:37, всього редагувалось 1 раз.
leon1601
 
 
Повідомлення Додано: Нед 30 сер, 2009 10:58

budivelnik написав:
1. каждый из застройщиков убеждает что якобы осталось 3-5 квартир в доме, и что все остальное продано.


3. каждый третий готов идти на 10 - 25% скидки при покупке больше 100 кв.м. (обычно это трешки


Я пішов іншим шляхом і почав перепланування , благо конструктивно це можливо , що до великих площ , то на сьогодні знижка в 10 % реальна ( правда при моїй ціні в 750 , 10 % це 75 $ :D )


в киеве есть у вас варианты?
cfa_expert
 
 
Повідомлення Додано: Нед 30 сер, 2009 11:03

budivelnik написав:Ви праві ціна продажу може бути нижчою від собівартості , а от нове будівництво - ні .
І відразу зявиться попит за ціною яка = собівартість + прибуток .


Завидую вам - вы обречены на получение прибыли)))
Рассказать другой сценарий? Вам с судом или со взрывами?

budivelnik написав:При повній відсутності попиту будівельники зупинять будівництво нового , і перепрофілюються на ремонт старого житла


Хвала небесам - в накладе не останетесь. Что ж вы агитируете-то.

budivelnik написав:Причому величина прибутку буде залежати від перевищення попиту над пропозицією і так по всьому ланцюжку від землі ло рієлтора.

Нет - вы таки оригинал. Рости по рыночным законам - вы рады, а как падать - то ну его этот рынок - "я ж должен заработать".

Вот скоро мне разрешат писать приватные сообщения в форуме - первое вам. Вы же умный и добрый дядька и пишите эти свои "аргументы" только из-за стороны баррикад :D
Andriy.Tyurnikov
 
 
  #<1 ... 34567 ... 13>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: cherchiltank і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Акции застройщиков
Assistant_Portal » Чет 13 вер, 2018 12:39
9 2865
Переглянути останнє повідомлення
Сер 19 вер, 2018 21:59
Скептик
Как проверить застройщиков 1, 2
Anonymous » Вів 12 лют, 2013 21:55
10 8285
Переглянути останнє повідомлення
Чет 07 бер, 2013 15:05
TimohaD
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама