Атака на продацов и застройщиков. ПОКУПАТЕЛИ объединяйтесь!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 45678 ... 13>
Повідомлення Додано: Нед 30 сер, 2009 11:21

lebon написав:
Задумчивый написав:хозяина строительной конторы - риэлтора

Ничего не путаете ? :wink:


да нет , я просто его так назвал, не детализируя прослойку посредников между владельцем и покупателем :wink:
Задумчивый
 
 
Повідомлення Додано: Нед 30 сер, 2009 11:26

1.Население нашей страны за 12 лет существенно уменьшилось.

Вже змучився повторювати що нічого вічного не має ,будинки помирають так само як і люди , тільки в два-три рази повільніше .За рахунок смертності кількість житла на одну людину збільшується на 0,08 м кв в рік , якщо така швидкість покращення Ваших житлових умов Вас влаштовує , то і прапор Вам в руки
2.Большая часть лично моих знакомых болт ложили на те скворешники которые вы строите, а строили НОРМАЛЬНОЕ жильё для себя, а не для продажи и поверьте что стоимость кв.м . занимала не первое место в их сметах.

Я промовчу що і на що я ложив в Ваших повідомленнях , але чи бачили Ви хоч одну з квартир які я побудував :?: Думаю що ні , тоді що Ви пробуєте мені довести своїм повідомленням про будівництво без кошторису :?: Потратити більше і зробити гірше - навіть дурень зможе , а от навпаки - не кожен :D
Если товар потерял ликвидность он просто никому не нужен по той цене , по которой вы его хотите впарить и у вас только один выход: скидывать цену забыв о себестоимости

Якщо він не потрібен Вам , не факт що він не потрібен іншим . Поки що бажаючі є ,а як закінчаться я обовязково прислухаюсь до Вашої думки і запрошу до себе на роботу , де заплачу Вам 10 % від тих сум які Ви допоможете мені зекономити на будівництві , але в разі результату в мінус Вам прийдеться мені доплачувати :evil:

в киеве есть у вас варианты?


В мене навіть у Львові не має , а тільки біля Львова :(

Причому величина прибутку буде залежати від перевищення попиту над пропозицією і так по всьому ланцюжку від землі ло рієлтора.


Нет - вы таки оригинал. Рости по рыночным законам - вы рады, а как падать - то ну его этот рынок - "я ж должен заработать".


А де я відміняв ринкові закони :?:
Буде перевищення попиту ----- ріст ціни за рахунок збільшення прибутку
Буде перевищення пропозиції - падіння ціни за рахунок зменшення прибутку до нуля
Зменшення ціни продажу нижче собівартості - фіксація збитків , згортання діяльності
Розширення виробництва при ціні нижчій від собівартості - не буде , не залежно від попиту і пропозиції[/quote]
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27429
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 30 сер, 2009 11:56

cfa_expert написав:Исходя из этого мне сейчас интересно понять:

1. как проверить правда ли то, что застройщики блефуют когда говорят про последние 3-5 квартир?
2. как их уболтать на рассрочку оплаты до 2-х лет?
3. как у застройщика найти квартиру по себестоимости или приближенной к ней?

отвечу ИМХО, на своем же опыте...

cfa_expert написав:1. как проверить правда ли то, что застройщики блефуют когда говорят про последние 3-5 квартир?

если у Вас есть другое занятие в жизни - никак.
поиск информации и подтверждение\опровержение и заявлений займет столько времени и сил... в нашем мутном болоте... что мама дорогая!

cfa_expert написав:2. как их уболтать на рассрочку оплаты до 2-х лет?

доказать им, что шансы выжить у них в эти 2 года, если только они не продадут Вам на Ваших же условиях, нулевые.:) насколько это возможно? думаю, практически - нет.

cfa_expert написав:3. как у застройщика найти квартиру по себестоимости или приближенной к ней?

думаю, только если у Вас найдутся серьезные рычаги влияния на него. в проивном случае - вряд ли.
но все это касается краткосрочных перспектив, так сказать, если нужно "сегодня" решить вопрос.
но только зачем все это?
Вы посмотрите, как Будивельнык крутится... как уж на сковородке. но секретных данных он не выдаст.;)

я бы предложил подождать. со временем все станет на свои места.
как говорят на востоке, кто первый заговорил о бизнесе (начал суетиться) - тот проиграл;)
ИМХО
br-harl
 
 
Повідомлення Додано: Нед 30 сер, 2009 13:09

Додано: Пт 13 Лют, 2009 00:17
Полгода назад ответы были немного другими,думаю время проведённое ЯКОБЫ "СТРОИТЕЛЕМ" не пропало даром. :!:
ЗЫ:В недорогой гостинице RONG BAO г.Пекина проехав в огромезном безшумном лифте первый раз я подумал что он сломан-дверь закрылась и через 3-4 сек(5 этаж ) открылась,никаких звуков,вибраций я не ощутил.
Так вот, чтобы говорить (а тем более строить) о качестве жилья нужно как минимум его увидеть,пощупать и пожить в нём
(У БУРЖУЕВ НЕТ ПОНЯТИЯ ЕВРОРЕМОНТ-ОН ИЛИ ЕСТЬ ИЛИ ЕГО НЕТ)
А говорить о качестве того что сдают наши горе budivelniki я говорить не буду,думаю ни для кого не секрет что чтобы довести его до ума нужно потратить почти столько-же сколько стоит это горе(ПАРДОН ЭЛИТ или ПРЕМИУМ класс) жильё.
В итоге цена оного в3-4 раза превышает аналогичные буржуйские кв.м. :shock: :shock: :shock:
leon1601
 
 
Повідомлення Додано: Нед 30 сер, 2009 13:14

cfa_expert написав:
budivelnik написав:
1. каждый из застройщиков убеждает что якобы осталось 3-5 квартир в доме, и что все остальное продано.


3. каждый третий готов идти на 10 - 25% скидки при покупке больше 100 кв.м. (обычно это трешки


Я пішов іншим шляхом і почав перепланування , благо конструктивно це можливо , що до великих площ , то на сьогодні знижка в 10 % реальна ( правда при моїй ціні в 750 , 10 % це 75 $ :D )


в киеве есть у вас варианты?


Думаю нет вообще никаких вариантов budivelnik появился как раз когда пропал ЮРИЙ2008
leon1601
 
 
Повідомлення Додано: Нед 30 сер, 2009 13:45

Дозиметр в Киеве показывет 3 дня подряд немного завышеную норму радиации (гамма-частицы). Добро пожаловать в Киев! Покупайте жилье в Киеве...
JamesBond
 
Повідомлень: 242
З нами з: 29.11.08
Подякував: 3 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 30 сер, 2009 14:00

JamesBond написав:Дозиметр в Киеве показывет 3 дня подряд немного завышеную норму радиации (гамма-частицы). Добро пожаловать в Киев! Покупайте жилье в Киеве...

Когда в Киеве наконец-то прорвет дамбу, как это сейчас происходит в России - половины этого города вообще не станет.
lebon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 652
З нами з: 26.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 30 сер, 2009 14:20

Полгода назад ответы были немного другими,думаю время проведённое ЯКОБЫ "СТРОИТЕЛЕМ" не пропало даром.


Ви ж ніби привели мої відповіді від 13 лютого , і що там помінялось в порівнянні з моїми сьогоднішніми відповідями :?:

в киеве есть у вас варианты?

Думаю нет вообще никаких вариантов budivelnik появился как раз когда пропал ЮРИЙ2008


Це дуже легко перевірити :D Особливо якщо на одній з гілочок мій телефон у відкритому доступі залишився , як тормоз для мамкіна , а у електронній газеті Ваш магазин цей же телефон є контактним для продажу житла у Львові + дехто з форумчан у Львові вже особисто зі мною зустрічався :D
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27429
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 30 сер, 2009 14:53

budivelnik написав:
Полгода назад ответы были немного другими,думаю время проведённое ЯКОБЫ "СТРОИТЕЛЕМ" не пропало даром.


Ви ж ніби привели мої відповіді від 13 лютого , і що там помінялось в порівнянні з моїми сьогоднішніми відповідями :?:

в киеве есть у вас варианты?

Думаю нет вообще никаких вариантов budivelnik появился как раз когда пропал ЮРИЙ2008


Це дуже легко перевірити :D Особливо якщо на одній з гілочок мій телефон у відкритому доступі залишився , як тормоз для мамкіна , а у електронній газеті Ваш магазин цей же телефон є контактним для продажу житла у Львові + дехто з форумчан у Львові вже особисто зі мною зустрічався :D

ПЕРЕВЕДИ :?:
leon1601
 
 
Повідомлення Додано: Нед 30 сер, 2009 15:22

тормоз для мамкіна

Є такий користувач mamkin , працює по його словам десь в сфері аудиту або щось близько до цього , дуже йому не подобається що я настоюю на тому що ПДВ сплачується не тільки на прибуток , а й на фонд заробітної плати і навіть на податки які з цього фонду сплачуються ( не прямо звичайно , але сплачуються ) і так він мене вже дістав , що прийшлось залишити свій телефон на форумі , щоб цей шановний фахівець міг зі мною напряму звязатись і розставити крапки над і . Поки телефон у відкритому доступі , є в мене надія що до питання ПДВ ми повертатись не будемо :D
електронній газеті Ваш магазин

http://vashmagazin.ua/
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27429
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 45678 ... 13>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Акции застройщиков
Assistant_Portal » Чет 13 вер, 2018 12:39
9 2865
Переглянути останнє повідомлення
Сер 19 вер, 2018 21:59
Скептик
Как проверить застройщиков 1, 2
Anonymous » Вів 12 лют, 2013 21:55
10 8287
Переглянути останнє повідомлення
Чет 07 бер, 2013 15:05
TimohaD
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама