Київ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг українських банків, страхових компаній і компаній з управління активами і рівень обслуговування в них. Архіви народних рейтингів на Finance.UA.
  #<1 ... 295296297298299>
Повідомлення Додано: Вів 21 лип, 2009 10:08

llllll написав:
olegflash написав:**-**
Негативний висновок Національного банку України щодо доцільності відкликання банківської ліцензії та ліквідації банку є підставою для залишення заяви без розгляду.
Якщо банк-боржник не спроможний виконати свої зобов'язання відповідно до рішення суду про примусове стягнення протягом шести місяців і за цей час не досягнуто домовленостей щодо реструктуризації визначеного боргу, Національний банк України зобов'язаний відкликати ліцензію та ініціювати процедуру ліквідації банку. ********
Итого по описанию, Банк имеет полное право еще месяцев 6 никому ничего не платить.
НБУ будет признавать что ликвидировать банк не имеет смысла, а банк говорить что мы типа в процессе договоренностей. ....
Ой надеюсь что все будет не так ....


Ой, якби ж Ви знали наскільки багатогранне українське законодавство. ;)
Якщо Ви надішлете, рекомендованого листа до НБУ наприклад 10 серпня з заявою типу додатку 1, то відповідно до закону "про звернення громадян" ця організація повинна відповісти в 10 денний термін, але посадовці НБУ будуть керуватися законом "про банки і банківськіу діяльність" і приймуть рішення по Вашій заяві в 30 денний термін. Що це дає? А те, що числа 20 Ви, як фізична особа, маєте повне законне право звернутися до суду з позовом до НБУ припинити дію банківської ліцензії АКБ "Київ". Якщо таких заяв буде з десяток, то юристи НБУ не будуть мати фізичної можливості відвідати всі засідання судів, а після неявки представників відповідача на декілька засіданнь суд приймає рішення без їх участі. Головне це довести що посадові особи не виконують покладених на них законами обов`язків і це не дозволяє Вам отримати свої гроші мирним шляхом, тому ви вимагаєте банкрутства АКБ "Київ". Те що протягом дії мораторію призначені НБУ посадові особи ТА уникали вирішення питаннь вкладників, які до них звертались, залишали запити без відповідей, не вели переговорів про урегулювання вимог мирним шляхом ні для кого з нас не є великою таємницею. Доводимо це в суді і судовим рішенням добиваємось відкликання банківської ліцензії АКБ "Київ", а потім і визнання банку банкрутом, йдемо до ФГВ і отримуємо свої гроші раніше ніж мине пів-року. Іншої можливості отримати свої гроші, при такій роботі банкірів у нас нема.

Додаток 1
Голові НБУ
від громадянина .......ПІБ.........
що мешкає за адресою.......
Заява.

Я,..ПІБ....., є вкладником АКБ "Київ" відповідно до угоди.... від.......... Дія депозитного договору закінчилась .ДД.ММ.РРРР, кошти мені повернуто не було. Під час дії введеного НБУ мораторію на повернення вкладів, представниками тимчасової адміністрації не було проведено зі мною переговорів про мирне урегулювання ситуації, що склалась, на мої звегрнення до посадових осіб банку та тимчасової адміністрації про порядок повернення моїх грошей, відповіді не надійшло. В зв`язку з тим, що дія мораторію закінчилась, а мої вимоги по поверненню грошей не задоволено, прошу Вас припинити дію банківської ліцензії АКБ "Київ", та провести банкрутство означеного фінансового закладу відповідно ст. 88 Закону України "Про Банки та банківську діяльність".

дата підпис

До заяви докладаю копію депозитної угоди, копії зверненнь до посадових осіб банку та тимчасової адміністрації.


Оригинально. А Вы сами, уважаемый IIIIII, прошли этот путь, или еще в пути? И неужели Вы не занете, что в этой стране на хитрую жо****у есть ***уй с винтом????? Хоть один чел получил по судебному решению денежку (кроме блатных)?????
vkladchik banky
 
 
Повідомлення Додано: Вів 21 лип, 2009 10:09

Требовать банкротства банка нужно было раньше, т.к. если это произойдет сейчас, либо в ближайшие месяцы, то денег до выборов мы не увидим, это 100%. А курс гривни к доллару можем увидеть такой, что будет совсем нехорошо. Поэтому, думаю, нужно требовать возврата денег и именно сейчас, а не к концу года или еще когда-то. Каким образом? Скорее всего, нужно устраивать акции под Нацбанком и Кабмином. Собрать хотя бы человек 20 и начинать.
Юлія
 
 
Повідомлення Додано: Вів 21 лип, 2009 10:30

Ну Укрпром хотя бы платит проценты регулярно. И вкладчикам Укрпрома беспокоиться нужно больше. Им рекап не светит пока что. А в Киеве вроде все идет к тому что деньги все-таки вернут. Рано или поздно. Давайте дождемся 9 августа. Чего панику разводить? Не накричались еще за 6 месяцев?
MByte
 
Повідомлень: 835
З нами з: 07.02.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 105 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 21 лип, 2009 10:51

А денег нет на кор. счету, и когда будут не кто не знает. Причем если вы в судебной суматохе дошли до исполтительной службы, то знаете, что пока денег нет и арестовывать не чего (это я утрирую, т.к. всем нужны, наверное, деньги)...
Чукча
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1412
З нами з: 04.12.08
Подякував: 31 раз.
Подякували: 30 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 21 лип, 2009 11:15

llllll написав:
olegflash написав:**-**
Негативний висновок Національного банку України щодо доцільності відкликання банківської ліцензії та ліквідації банку є підставою для залишення заяви без розгляду.
Якщо банк-боржник не спроможний виконати свої зобов'язання відповідно до рішення суду про примусове стягнення протягом шести місяців і за цей час не досягнуто домовленостей щодо реструктуризації визначеного боргу, Національний банк України зобов'язаний відкликати ліцензію та ініціювати процедуру ліквідації банку. ********
Итого по описанию, Банк имеет полное право еще месяцев 6 никому ничего не платить.
НБУ будет признавать что ликвидировать банк не имеет смысла, а банк говорить что мы типа в процессе договоренностей. ....
Ой надеюсь что все будет не так ....


Ой, якби ж Ви знали наскільки багатогранне українське законодавство. ;)
Якщо Ви надішлете, рекомендованого листа до НБУ наприклад 10 серпня з заявою типу додатку 1, то відповідно до закону "про звернення громадян" ця організація повинна відповісти в 10 денний термін, але посадовці НБУ будуть керуватися законом "про банки і банківськіу діяльність" і приймуть рішення по Вашій заяві в 30 денний термін. Що це дає? А те, що числа 20 Ви, як фізична особа, маєте повне законне право звернутися до суду з позовом до НБУ припинити дію банківської ліцензії АКБ "Київ". Якщо таких заяв буде з десяток, то юристи НБУ не будуть мати фізичної можливості відвідати всі засідання судів, а після неявки представників відповідача на декілька засіданнь суд приймає рішення без їх участі. Головне це довести що посадові особи не виконують покладених на них законами обов`язків і це не дозволяє Вам отримати свої гроші мирним шляхом, тому ви вимагаєте банкрутства АКБ "Київ". Те що протягом дії мораторію призначені НБУ посадові особи ТА уникали вирішення питаннь вкладників, які до них звертались, залишали запити без відповідей, не вели переговорів про урегулювання вимог мирним шляхом ні для кого з нас не є великою таємницею. Доводимо це в суді і судовим рішенням добиваємось відкликання банківської ліцензії АКБ "Київ", а потім і визнання банку банкрутом, йдемо до ФГВ і отримуємо свої гроші раніше ніж мине пів-року. Іншої можливості отримати свої гроші, при такій роботі банкірів у нас нема.

Додаток 1
Голові НБУ
від громадянина .......ПІБ.........
що мешкає за адресою.......
Заява.

Я,..ПІБ....., є вкладником АКБ "Київ" відповідно до угоди.... від.......... Дія депозитного договору закінчилась .ДД.ММ.РРРР, кошти мені повернуто не було. Під час дії введеного НБУ мораторію на повернення вкладів, представниками тимчасової адміністрації не було проведено зі мною переговорів про мирне урегулювання ситуації, що склалась, на мої звегрнення до посадових осіб банку та тимчасової адміністрації про порядок повернення моїх грошей, відповіді не надійшло. В зв`язку з тим, що дія мораторію закінчилась, а мої вимоги по поверненню грошей не задоволено, прошу Вас припинити дію банківської ліцензії АКБ "Київ", та провести банкрутство означеного фінансового закладу відповідно ст. 88 Закону України "Про Банки та банківську діяльність".

дата підпис

До заяви докладаю копію депозитної угоди, копії зверненнь до посадових осіб банку та тимчасової
адміністрації.


- МОЛОДЕЦ ! ПРАВИЛЬНО ПИШЕТ ! я ЗА ! ! !
-если после 9 августа ничего не сдвинется ,нужно так и делать ! тогда только они могут зашевелиться
sam-s
 
Повідомлень: 163
З нами з: 02.03.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 21 лип, 2009 13:40

Чукча написав:А денег нет на кор. счету, и когда будут не кто не знает. Причем если вы в судебной суматохе дошли до исполтительной службы, то знаете, что пока денег нет и арестовывать не чего (это я утрирую, т.к. всем нужны, наверное, деньги)...

имущество ... или эт оне выход :?
olegflash
 
 
Повідомлення Додано: Вів 21 лип, 2009 15:18

Shadow Lord написав:Кто тут кичился что на этой неделе будут давать проценты? Получили свои болты? :-)

харош стебать народ.
если есть чего сказть или обговорить, давай конструктивно.
Или пиши в ПМ, если есть к кому конкретно вопрос.

Я вот например не могу понять твой подход с судом.
я так понял, что ты собираешься подавать заяву после 8 числа, что автоматом озхначает еще порядка пол года на разбор дела в суде.
Думаешь это оптимальный вариант :?
olegflash
 
 
Повідомлення Додано: Вів 21 лип, 2009 15:37

DEMIREL написав:ARDI, думал вы засланный казачок. Перечитал ваши сообщения, вроде не похож на казачка. Не мог понять, в чем же дело, почему Вы так паникуете и гнете одну депрессивную линию. Хотел было Вам написать, что стыдно должно быть мужчине так себя вести, и случайно наткнулся на ваше сообщение, которое начиналось "я спробовалА".
Теперь ясно, откуда декаданс, растерянность и отчаяние.
Не нужно все это выливать в эфир, видете, многие подхватывают.
Идти на акции укрпрома безусловно нужно, как и бороться с иными несправедливостями в нашей стране.
Но, я не вижу смысла туда ходить мне, как вкладчику банка Киев.

Не надо меня лечить. Мой родной язык русский и "спробовала" в моем лексиконе нет. По стилю твоих сообщений или ты сам "засланный", или тебе много лет. Мужики энергичные свои деньги выбивают активно. Один при мне получал во время моратория в евро. А как там Надра поживают?
ardi
 
 
Повідомлення Додано: Вів 21 лип, 2009 15:48

Юлія написав:Требовать банкротства банка нужно было раньше, т.к. если это произойдет сейчас, либо в ближайшие месяцы, то денег до выборов мы не увидим, это 100%. А курс гривни к доллару можем увидеть такой, что будет совсем нехорошо. Поэтому, думаю, нужно требовать возврата денег и именно сейчас, а не к концу года или еще когда-то. Каким образом? Скорее всего, нужно устраивать акции под Нацбанком и Кабмином. Собрать хотя бы человек 20 и начинать.

Сначала каждый пробует после 10 августа выбить сам. Моратория уже не будет. Главное уверенность в своей правоте. По - доброму вклад отдавать не планируют. Отдельные вклады самым строптивым могут отдать.
ardi
 
 
Повідомлення Додано: Вів 21 лип, 2009 15:57

MByte написав:Ну Укрпром хотя бы платит проценты регулярно. И вкладчикам Укрпрома беспокоиться нужно больше. Им рекап не светит пока что. А в Киеве вроде все идет к тому что деньги все-таки вернут. Рано или поздно. Давайте дождемся 9 августа. Чего панику разводить? Не накричались еще за 6 месяцев?

А зачем такой рекап, если даже проценты не платили и не платят. Хочу деньги рано, а не поздно. Деньги мои и я хочу решать лично, держать их в банке или обклеить туалет. А за меня уже решили еще до рекапа, что деньги не мои.
ardi
 
 
  #<1 ... 295296297298299>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама