Обвал цен на недвижимость спровоцируют залоговые квартиры!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 82838485>
Повідомлення Додано: Нед 07 лют, 2010 22:10

Вслед за попытом снизятся цены. По теперешним никому эти метры не нужны, разве что безбашенным наследникам или падения прочей шары
Vitalych
 
 
Повідомлення Додано: Нед 07 лют, 2010 22:26

Ви не зрозуміли , попит залишиться на рівні 2009 , разом з цінами 2009 , а знизиться попит від рівня 2008 , так і ціни в валюті від рівня 2008 вже знизились .
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27429
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 07 лют, 2010 23:45

Ніяк не вплине. ІМХО
Le}{us
Аватар користувача
 
Повідомлень: 544
З нами з: 20.11.08
Подякував: 6 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 08 лют, 2010 00:14

А если доллар вырастет до 20, то вплине ??? :oops: :lol:
Микола
 
 
Повідомлення Додано: Пон 08 лют, 2010 00:48

Скорее всего будем наблюдать рост доллара, соотвественно и падение. Это предаварительно, всё зависит кто как когда и куда рассядится
ApisOSN
 
 
Повідомлення Додано: Пон 08 лют, 2010 00:50

А если доллар вырастет до 20, то вплине ???

Да хоть до 50-ти, квартиры будут плавно опускатся до той границы где у людей есть деньги давно лежащие в баксах по матрасам. На этой точке тем кому нужна квартира немного прикупятся и цены постоят. Некоторые продав купят больший метраж или лучшее качество. А потом оставшийся неликвид провалится еще глубже.
Потому, что рост цен возможен только при накоплении денег у среднего слоя и молодежи или открытии кредитования под невысокий процент. Ни то ни другое в ближайшее время не ожидается.
ib52
 
 
Повідомлення Додано: Пон 08 лют, 2010 09:36

Потому, что рост цен возможен только при накоплении денег у среднего слоя и молодежи

У молоді ніколи грошей на купівлю житла не було і не буде , в противному разі прогрес зупиниться .
Якщо людина до 30 зможе себе забезпечити всім чим потрібно, то їй не потрібно буде напрягатись в подальшому , а вік 30-45 - найпродуктивніший для роботи і створення мат цінностей.
А если доллар вырастет до 20, то вплине ???

Вплинуть будь які потрясіння , але я Вам не бажаю їх переживати .
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27429
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 08 лют, 2010 11:59

У молоді ніколи грошей на купівлю житла не було і не буде , в противному разі прогрес зупиниться .

А я и не говорю что были, молодежи недвижимость доступна только за счет ипотеки которой нет и не будет (по разумным процентам).
Я просто перечислил категории которым нужны те самые квартирки 1-2-3 комнаты.
Люди с деньгами квадратами давно обеспечены выше крыши и в спекулияции недвигой не полезут еще очень долго.
ib52
 
 
Повідомлення Додано: Пон 08 лют, 2010 12:08

и в спекулияции недвигой не полезут еще очень долго.

Крім спекуляцій ( тобто активних рухів ) є ще й накопичення і збереження існуючого ( пасивно ) , головною метою збереження є не створення додаткового , а збереження існуючого , нерухомість тут дуже добре допомагає
1 Права на власність нікому не передаються ( на відміну від грошей які потрібно фізично від себе в банк перемістити )
2 Не потребує додаткових вкладень для зберігання ( наприклад золото чи акції потрібно в депозитну ячейку перемістити яка щось коштує + в разі банкрутства банку можна нічого назад не отримати )
3 Можна отримувати постійний дохід , величина якого напряму залежить від середньої зарплати в регіоні .
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27429
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 08 лют, 2010 14:41

budivelnik написав:1 Права на власність нікому не передаються ( на відміну від грошей які потрібно фізично від себе в банк перемістити )

разве при размещении денег в банке права собственности на них переходят банку?;)
Когда Вы сдаете в наем квартиру, Вы ее контролируете достаточно косвенно;)
у меня лично был опыт. я жил в одном городе, а квартира у меня сдавалась в другом. головняк еще тот был... контролировать квартиру и арендателей.

budivelnik написав:2 Не потребує додаткових вкладень для зберігання ( наприклад золото чи акції потрібно в депозитну ячейку перемістити яка щось коштує + в разі банкрутства банку можна нічого назад не отримати )
3 Можна отримувати постійний дохід , величина якого напряму залежить від середньої зарплати в регіоні .

как это?
бизнес аренды достаточно головняцкий. и доп. расходы там есть;)
не нужно сказки рассказывать. как минимум - ремноты.
эти заявления какие-то очень теоретические. и работают только в случае гиперскачка цен. чего не предполагается в ближайшее время. в текущих условиях эффективност подобных "вложений" требует очень качественно просчета и построения поведения. а так как ведет сей бизнес "пересичный", то я могу утверждать (возьму на себя такую смелость), что много новоявленных "бизнесменов" от аренды в ближайшее время столкнется с большими трудносятми.
br-harl
 
 
  #<1 ... 82838485>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
117763 29532098
Переглянути останнє повідомлення
Нед 28 кві, 2024 11:05
The_Rebel
25 21854
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 бер, 2024 10:40
Модератор
7 5311
Переглянути останнє повідомлення
Сер 02 лют, 2022 23:55
lejko_vit
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама