Послуги незалежного фінансового консультанта. ТАК-НІ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Все про страхування: медичне страхування, страхування майна і ризиків, автострахування КАСКО та ОСЦПВ.
  #<123
Повідомлення Додано: Вів 27 вер, 2011 18:15

ВалентинХ написав:Більшість так званих незалежних фін. консультантів, насправді ними не являються, тому що продають продукт однієї компанії, тобто є скорше агентами.


Так кто же такой Финансовый Консультант???

Это Специалист в области финансов имеющий достаточную компетенцию, позволяющую разбираться сразу в нескольких сферах, например: лайфовое и рисковое страхование + банковские услуги…

Другими словами, если консультант заявляет что он "финансовый" – следовательно, от него можно получить исчерпывающую информацию относительно как минимум двух сфер финансовых услуг.

В большинстве своем так называемые "финансовыe" консультанты представляют лайфовых брокеров, да и то уровень компетенции большинства "финансовых консультантов" оставляет желать лучшего…
Egorov.Anatoliy
 
 
Повідомлення Додано: Вів 04 гру, 2012 22:35

ukalviv
[size=150]Якби Валентин був НФК,а не аматором чи початквівцем,то він би сказав Вам,що у компанії працює АЦ(аналітичний центр),який відбирає фінансові установи за 100 критеріями.І НФК пропонує продукти лише тих компаній,які увійшли в цей список.На фінансовому ринку України таких установ одиниці,які пройшли всі вимоги,їх 8,наступного року приєднаються ще 2.Взагалі ситуація фін.ринку в Україні нагадує мені базар:банків в Україні-176,страхових компаній-близько 250,а далі інвестиційні фонди,недержавні пенсійні фонди...перелічувати всього не буду.Як же людина може обрати для себе продукт серед натовпу брокерів,які те і роблять,що тикають брошурки,сумнівної надійності компанії,досвід роботи якої ледве перевалив 5 років?Для вирішення цієї проблеми і був створений АЦ.Ми пропонуємо продукти тільки тих компаній,які пройшли відбір.
Роман Литвиненко
 
 
Повідомлення Додано: Вів 04 гру, 2012 22:37

  ukalviv написав:ВалентинХ
А топ 10 ви звідки берете ? З тих хто більше Вам платить ?
Вашої компанії, то якої ?

Якби Валентин був НФК,а не аматором чи початквівцем,то він би сказав Вам,що у компанії працює АЦ(аналітичний центр),який відбирає фінансові установи за 100 критеріями.І НФК пропонує продукти лише тих компаній,які увійшли в цей список.На фінансовому ринку України таких установ одиниці,які пройшли всі вимоги,їх 8,наступного року приєднаються ще 2.Взагалі ситуація фін.ринку в Україні нагадує мені базар:банків в Україні-176,страхових компаній-близько 250,а далі інвестиційні фонди,недержавні пенсійні фонди...перелічувати всього не буду.Як же людина може обрати для себе продукт серед натовпу брокерів,які те і роблять,що тикають брошурки,сумнівної надійності компанії,досвід роботи якої ледве перевалив 5 років?Для вирішення цієї проблеми і був створений АЦ.Ми пропонуємо продукти тільки тих компаній,які пройшли відбір.
Роман Литвиненко
 
 
  #<123
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама