Стратегии

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок цінних паперів, аналітика фондового ринку, покупка і продаж акцій, котирування і дивіденди, а також акції-неліквіди. Інтернет-трейдинг на фондовій біржі і брокерські послуги.
  #<1 ... 891011>
Повідомлення Додано: Сер 21 вер, 2011 08:14

mandelbrot
Ну я так и подумал, что экстремумы пройдены :)
Посмотрите на вчерашнюю корзину, это не первый случай, когда в минусах только шлак и "перекуп" (в сравнении с остальным рынком). Наверно, рынок пока неготов. :? Хотя потом может за день и пульнуть на десяток процентов. Но пока мало денег, пока нет желания ни у кого брать шлак. Где-то так, возможно ошибочное.

http://fotohost.org/images/a1e0c813-11kB.png
San
Аватар користувача
 
Повідомлень: 33504
З нами з: 08.04.08
Подякував: 2332 раз.
Подякували: 2612 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 29 вер, 2011 16:42

Сьогодні відкрив-таки шорт АЗСТ проти лонгу ЄНМЗ. Можливо і не вгадав правильний момент відкриття, але рівні занадто привабливі. Готовий до того, що тримати позицію доведеться довго. Але потенціал там такий, що воно того варте. Побачимо...

San
Розумію про що ви... Саме так, розраховую на те що "пульне" на десятки %% (причому необов'язково Єнакієвка :wink:). І не хочеться пропустити цей момент.
mandelbrot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 421
З нами з: 14.09.10
Подякував: 53 раз.
Подякували: 159 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 жов, 2011 19:10

Азовка vs Алчевки. теоретически и надолго. ставлю на жемчужинку.
San
Аватар користувача
 
Повідомлень: 33504
З нами з: 08.04.08
Подякував: 2332 раз.
Подякували: 2612 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 29 жов, 2011 19:00

Конкретно щодо АЛМК-АЗСТ, у мене нейтральний в'ю (позитивне значення сигналу - треба купувати Алчевку):
http://i42.tinypic.com/x5xyqx.png
Але в принципі АЗСТ мені НЕ подобається.
До речі, Сан, що думаєте по вагонах? Щось Стаханів починає звабливо виглядати порівняно з Крюковкою...

По АЗСТ-Єнакієво поки що ні туди, ні сюди:
http://i40.tinypic.com/2d96yic.png
Хоча цього тижня г, тобто шлак, почало спливати. ;)
mandelbrot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 421
З нами з: 14.09.10
Подякував: 53 раз.
Подякували: 159 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 29 жов, 2011 19:16

  mandelbrot написав:До речі, Сан, що думаєте по вагонах? Щось Стаханів починає звабливо виглядати порівняно з Крюковкою...

:) Помню, как мы еще обсуждали идею продажи СВГЗ по 7 против покупки КВБЗ по 19. Сейчас 3.7/23. Казалось бы, пора встать в обратку. Но это если говорить сухими цифрами статарбитража. По факту, покупать Жеваго тут у меня нет желания, как и продавать Крюковку там.
San
Аватар користувача
 
Повідомлень: 33504
З нами з: 08.04.08
Подякував: 2332 раз.
Подякували: 2612 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 29 жов, 2011 19:47

  San написав:
  mandelbrot написав:До речі, Сан, що думаєте по вагонах? Щось Стаханів починає звабливо виглядати порівняно з Крюковкою...

:) Помню, как мы еще обсуждали идею продажи СВГЗ по 7 против покупки КВБЗ по 19. Сейчас 3.7/23. Казалось бы, пора встать в обратку. Но это если говорить сухими цифрами статарбитража. По факту, покупать Жеваго тут у меня нет желания, как и продавать Крюковку там.


Ага, класна ідея була. :D 8) Здається, так давно було, а подивився на історію - середина серпня! Стільки всього сталося з того часу, ніби півроку пройшло, аж страшно...

Просто тримати в лонг вагонобудування чесно кажучи не хочеться, по-моєму сектор відносно переоцінений (взагалі не маю його зараз у портфелі). Хіба що як арбітражна ідея. Але згоден з вами, поки що рано.
mandelbrot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 421
З нами з: 14.09.10
Подякував: 53 раз.
Подякували: 159 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 29 жов, 2011 19:55

  mandelbrot написав:Просто тримати в лонг вагонобудування чесно кажучи не хочеться, по-моєму сектор відносно переоцінений (взагалі не маю його зараз у портфелі).

вот и я об этом намекал в "идеях" в пятницу. Тоже нет в портфеле.
Стаханов сейчас может вырасти на том, что "куда ни плюнь - все отскочит", ну а потом? Кто будет покупать предприятие с проблемами и неважной коньюнктурой рынка? Я его еще от 4.5 повторно вшортил (да, я шортю время от времени теперь, каюсь), но не выдержал, что он медленно падал и откупил на 4.2, когда алчевка достигла 0.07Х. Относительно алчевки вроде правильно определил, но потом Стаханов ускорился, за что было обидно. На "юле" не рискнул еще раз вшортить по 3.7, хотя написал об идее шорта Жеваго. А стаханов таки до 3.00 сходил.
San
Аватар користувача
 
Повідомлень: 33504
З нами з: 08.04.08
Подякував: 2332 раз.
Подякували: 2612 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 30 жов, 2011 22:40

  San написав:
  mandelbrot написав:Просто тримати в лонг вагонобудування чесно кажучи не хочеться, по-моєму сектор відносно переоцінений (взагалі не маю його зараз у портфелі).

вот и я об этом намекал в "идеях" в пятницу. Тоже нет в портфеле.
Стаханов сейчас может вырасти на том, что "куда ни плюнь - все отскочит", ну а потом? Кто будет покупать предприятие с проблемами и неважной коньюнктурой рынка? Я его еще от 4.5 повторно вшортил (да, я шортю время от времени теперь, каюсь), но не выдержал, что он медленно падал и откупил на 4.2, когда алчевка достигла 0.07Х. Относительно алчевки вроде правильно определил, но потом Стаханов ускорился, за что было обидно. На "юле" не рискнул еще раз вшортить по 3.7, хотя написал об идее шорта Жеваго. А стаханов таки до 3.00 сходил.


Ага, бачив вашу ідею, погоджуюся. Якщо вже лізти в машинобудування, то краще в Січ.

Не знаю, я намагаюся навіть не думати про втрачені можливості, продавати на хаях або купувати на лоях просто нереально, крапка. А при нормальному ризик менеджменті (і якщо не розпилятися на дрібні позиції, які з'їдають більше нервів ніж приносять грошей), достатньо вгадувати 6-7 ідей з 10, і вже буде дуже крутий перформенс.
mandelbrot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 421
З нами з: 14.09.10
Подякував: 53 раз.
Подякували: 159 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 30 жов, 2011 22:51

  mandelbrot написав:
Ага, бачив вашу ідею, погоджуюся. Якщо вже лізти в машинобудування, то краще в Січ.

Не знаю, я намагаюся навіть не думати про втрачені можливості, продавати на хаях або купувати на лоях просто нереально, крапка. А при нормальному ризик менеджменті (і якщо не розпилятися на дрібні позиції, які з'їдають більше нервів ніж приносять грошей), достатньо вгадувати 6-7 ідей з 10, і вже буде дуже крутий перформенс.

Сич +1. Богуслаева бы заставить 25-30%% на дивы направить, цены бы не было. Ни ему, ни Мотору.

Не, я тут не парюсь об упущенных шортах. Т.к. заработок на шорте - это бонус, который не входит в стратегию, но за который когда-то могу поплатиться. Вот за упущенную супер лонг-идею буду больше переживать. Глобально надо определить даже не 7 из 10, а две, но самые драйвовые. Как в 2009 Мотор и в 2010 УНАФ. И махито с девочками, если не на островах, то хотя бы в Одессе :lol:
San
Аватар користувача
 
Повідомлень: 33504
З нами з: 08.04.08
Подякував: 2332 раз.
Подякували: 2612 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 01 лис, 2011 00:48

  San написав:
  mandelbrot написав:
Ага, бачив вашу ідею, погоджуюся. Якщо вже лізти в машинобудування, то краще в Січ.

Не знаю, я намагаюся навіть не думати про втрачені можливості, продавати на хаях або купувати на лоях просто нереально, крапка. А при нормальному ризик менеджменті (і якщо не розпилятися на дрібні позиції, які з'їдають більше нервів ніж приносять грошей), достатньо вгадувати 6-7 ідей з 10, і вже буде дуже крутий перформенс.

Сич +1. Богуслаева бы заставить 25-30%% на дивы направить, цены бы не было. Ни ему, ни Мотору.

Не, я тут не парюсь об упущенных шортах. Т.к. заработок на шорте - это бонус, который не входит в стратегию, но за который когда-то могу поплатиться. Вот за упущенную супер лонг-идею буду больше переживать. Глобально надо определить даже не 7 из 10, а две, но самые драйвовые. Как в 2009 Мотор и в 2010 УНАФ. И махито с девочками, если не на островах, то хотя бы в Одессе :lol:


Під вгадуванням 6-7 ідей з 10 я мав на увазі чисто спекулятивні позиції (маркет-ньютрал арбітраж, короткострокові входи на якомусь інсайді, прокататися на чужій спині по тренду і т.п.), тобто співвідношення прибуткових до збиткових ідей 2:1.

Богуслаєва мені здається виправить тільки повноцінний вихід на зовнішні біржі. Навіщо він показує прибутки, якщо не для цього?
mandelbrot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 421
З нами з: 14.09.10
Подякував: 53 раз.
Подякували: 159 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 891011>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
16 7294
Переглянути останнє повідомлення
Вів 28 лют, 2017 12:09
Nikolos
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама