Чи існує можливість екологічних заощаджень, інвестицій...?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Основи інвестування і допомога інвестору-початківцю. Як вкладати гроші в цінні папери? Портфельні інвестиції в акції та цінні папери та інвестиційний менеджмент в Україні.
Повідомлення Додано: П'ят 03 гру, 2010 13:43

Чи існує можливість екологічних заощаджень, інвестицій...?

Чи існує в Україні можливість екологічних заощаджень, інвестицій...?

Якщо найпростішими заощадженнями вважати депозити, то це, нмсд, не вихід.
Банк в деп-угоді передбачає повне право самостійно розпоряджатись коштами.
Кредити отримують і можуть оплачувати переважно ті, хто найбільше пограбує Природу — бо у них найбільші прибутки (в традиційному обчисленні, яке не передбачає врахування екологічних збитків [докладніше див. книгу А. Гора "Земля у Рівновазі"]. chtyvo.org.ua/authors/Al_Gore/Zemlia_u_rivnovazi

Відмовитись від деп-ів і купувати єври-долари (розраховуючи на низьку інфляцію в країнах-"емітентах") — теж кепська ідея, бо найбільше природних ресурсів на людину споживають саме в тих країнах, а, відтак, купувати їхні гроші — означає прямо підтримувати пограбування ними Планети :(... (напр., через видані країнам 3-го світу кредити).

Дорогоцінні метали? Теж, як мені здається, сумнівно, бо що ж доброго для довкілля від шахт і хімічних методів очистки руди?
Навіть якби золото вже добували з води нанороботами, то навряд чи, що при цьому додатково займались би й очищення води від висотокcичних речовин — бо ж де пряма вигода, хто це "оплатить"... :? ?

Акції і т.д. в Україні взагалі важко, нмсд, вважати заощадженнями, інвестиціями... навіть якби була можливість якось відстежувати виконання екологічних зобов’язань виробниками...

Навіть спалити гроші :) не вихід, бо цим швидко скористаються особи для яких слова "еко-світогляд" — незбагненні, а простої друкарського верстату в держскарбниці — неприпустимі (з огляду на те, що постійно необхідно купувати електорат, напр., про запас :)...)То що ж залишається людині, крім як купувати якісні товари тривалого вжитку (якщо вже вдасться придумати щось таке, що обов’язково знадобиться і згодом...), щоби хоча самому менше сміття "виробляти"? Та й де, власне, знайти товар, який дійсно гарантовано довго "житиме"?
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1537
З нами з: 24.08.10
Подякував: 103 раз.
Подякували: 134 раз.
 
Профіль
3
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама