Ситий голодному не товариш!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення питань про пенсії і питань пенсійної реформи 2011, пенсійний вік та інші питання на фінансовому форумі Finance.UA.
Повідомлення Додано: Нед 20 бер, 2011 18:17

Ситий голодному не товариш!

Обговорення пенсійної реформи
Ситий голодному не товариш.
Здоровий хворому не вірить.
Хай державні мужі не морочать людям голови пенсійною реформою.
Тому, що, коли назначали колосальну зарплату без референдуму, щоб покрила всі майбутні інфляції, депутатському корпусу, міністерствам, адміністрації, не подумавши про наслідки. Тому гривня упала в ціні. І ціни почали рости до небес, а зарплату людям не індексують і пенсії також.
Людям стає все тяжче виживати, а можновладці набивають собі кармани і жирують.
А потрібно зарплату всій державній верхівці установити не більше чим в два рази більшою від максимальної зарплати в промисловості, або шахтаря. А пенсію однакового процента від зарплати, що людям, той можновладцям. Тоді гривня стане мати свою стабільну ціну.
А бюджет наповнювати за рахунок робочих місць, які позакривали можновладці державні. Наприклад: «Більшовик», «Мотоциклетний», «Арсенал» та інші.
Київ, Ганна Миколаївна, пенсіонерка.
sandorik
 
 
Повідомлення Додано: Нед 03 лип, 2011 20:49

Re: Ситий голодному не товариш!

sandorik, ви дійсно були праві, коли сказали «виживати».Ситі голодних не розуміють. Мене дуже злить те, що Україна - райський куточок, тут є все: і чорноземи і клімат чудовий: зими досить м’які, літо тепле й сонячне, такий простір для дій! А нікому ні до чого нема діла, просто губимо свою країну і розпродаємо. А дуже шкода. Дивуються, чому так багато незадоволених і бунтуючи, згадаємо Панаса Мирного з його «Хіба ревуть воли..»час іде, а сюжети ті самі.
My_Opinion
 
 
Повідомлення Додано: Чет 07 лип, 2011 18:02

My_Opinion
Гадаю з часом наш свободолюбивий народ не витримає й дасть собі раду, адже я ще вірю в народ, в Україну вже схоже - ні...
Slim
 
 
Повідомлення Додано: Пон 11 лип, 2011 16:55

Незнаю, сможет ли наш народ, когда-нибудь "дати собі раду"? Все дело в том, что народ видит решение своих проблем в митингах, расправах, революциях и т.п., которые, как показывает практика - ни к чему не приводят, и не видит, что можно все уладить и решить без кровопролития, главное думать, и думать вместе - сообща, но все ждут "вождя", который поведет "стадо", и который подумает за всех.
yurij_t
 
 
Повідомлення Додано: Пон 11 лип, 2011 17:03

Re: Ситий голодному не товариш!

  Slim написав:Гадаю з часом наш свободолюбивий народ не витримає й дасть собі раду, адже я ще вірю в народ, в Україну вже схоже - ні...

Шутка года - "свободолюбивый народ". Заборы повыше, частокол поострее, замки и засовы покрепче. Всем пофиг на своего соседа, главное что бы корова у соседа сдохла раньше чем у самого.
ZlodeY
 
 
Повідомлення Додано: Пон 11 лип, 2011 17:13

Думаю,что сейчас проходит этап трансформации хохлов в украинцев. У меня есть знакомые которые мониторят ситуацию в Украине для зарубежных фондов, так они говорят, что в ближайшие 2-3 года нас ждут радикальные изменения. Интересно только в какую сторону.Ведь если нация не проснется от спячки, мы рискуем в очередной раз про срать свой шанс.
шурец
Аватар користувача
 
Повідомлень: 930
З нами з: 18.04.11
Подякував: 487 раз.
Подякували: 179 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 19 лип, 2011 12:56

Ну может, когда мы будем очень старенькими, нация, как раз и трансформируется)) Вряд-ли, за 2-3 года такое может произойти, по крайней мере, для трансформации нужно, или смена поколения, или промывка мозгов существующего поколения (для эффекта чечез три года).
yurij_t
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама