Кошторис приватного будинку на хлопський розум

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 1415161718 ... 24>
Повідомлення Додано: Суб 02 лип, 2011 10:16

  slavek написав:
  budivelnik написав:Робота по виготовленню даху - 150 грн м2 = 30 000 грн


Читаю вас и умиляюсь.
У вас что, заказчики кроме двускатных, максимум четырехскатных крыш других конфигураций не заказывают и при этом не говорят, что в мансарде не должно быть стоек?

Славек
В мене замовник я сам :D , а так як виконавець також я - то не дивно що і один і другий вибирають найпростіші варіанти :D :D

Realtylviv » Сб 02 июл, 2011 08:07
investor7a писал(а):budivelnik
Работа: Кладка 250 * 0,25 = 63 грн. Пенопласт = 50 грн./м2

тобто за 125шт цегли - 63грн.? мені сказали за 1000шт - 750 грн. Це нормально чи дорого? :roll:

Я попереджав , що я привожу кошторис по цінам які виплачую я , і що у інших навряд чи вдасться отримати таку ціну.
750 за 1000 цегли - нормальна ціна , особливо якщо в неї вкладено все ( чорноробочі , замішування розчину і так далі ).
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27429
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 02 лип, 2011 21:53

  budivelnik написав:В мене замовник я сам :D , а так як виконавець також я - то не дивно що і один і другий вибирають найпростіші варіанти

Насколько я понял вы строите бюджетное жилье на продажу не имея конкретного заказчика.
И как, средний класс Украины еще не разорился окончательно?
Хотя если вы работаете на Западной Украине, то дом там - это фетиш, его будут строить при любом доходе.
slavek
 
Заблокований
Повідомлень: 4876
З нами з: 16.08.09
Подякував: 101 раз.
Подякували: 871 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 02 лип, 2011 22:02

slavek
Строить без заказа - риск. Можно влететь по самые ягодицы
Investor_K
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9829
З нами з: 21.12.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 896 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 02 лип, 2011 22:24

  slavek написав:
  budivelnik написав:В мене замовник я сам :D , а так як виконавець також я - то не дивно що і один і другий вибирають найпростіші варіанти

Насколько я понял вы строите бюджетное жилье на продажу не имея конкретного заказчика.
И как, средний класс Украины еще не разорился окончательно?
Хотя если вы работаете на Западной Украине, то дом там - это фетиш, его будут строить при любом доходе.

1 Так
2 Поки що ні
3 Фетиш , не фетиш . а жити всім десь потрібно .

ПС
Криза дала можливість зупинитись і трошки подумати , на виході трошки перероблена технологія а-ля панельне , але для котеджів , розрахунки показують можливість здешевлення десь на 10-15% в порівнянні з монолітом.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27429
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 02 лип, 2011 22:51

А где, простите, водопровод, канализация, системы отопления, вентиляции, дымоудаления, водоотведения, кондиционирования, грозозащиты, основного и резервного электроснабжения и освещения, противопожарной и охранной сигнализации, орошения участка и остальные инженерные системы дома и земельного участка?

Или тут осмечивается курятник в стиле сельского жилья 1950-х годов XX века?
Сашун
 
Повідомлень: 4558
З нами з: 09.11.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 259 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 03 лип, 2011 09:10

  Сашун написав:А где, простите, водопровод, канализация, системы отопления, вентиляции, дымоудаления, водоотведения, кондиционирования, грозозащиты, основного и резервного электроснабжения и освещения, противопожарной и охранной сигнализации, орошения участка и остальные инженерные системы дома и земельного участка?

Или тут осмечивается курятник в стиле сельского жилья 1950-х годов XX века?

тут основні комунікації
Добавлено: Пн 06 июн, 2011 20:20
Трошки щось все затягнулось , тому надіюсь останній ривочок
Отже, нам залишились:
Комунікації електрика + вода + каналізація+газ
Електрика ( якщо у Вас все згідно чинного законодавства)то - 3000 грн
Якщо так як всюди ____________________________________________10 000
Каналізація ____________________________________15 000 + 5000 робота
Газ_______________________________________________25 000
Вода______________________________________________10 000
Всього____________________________________________60 000

Все інше , а саме
Сигналізація ( охоронна/пожежна ) , кондиціонери, автономна система електропостачання і тим більше зрощувальна система для участу - до будівельних робіт не відноситься і встановлюється майбутнім власником самостійно виходячи з власних фінансових можливостей і уподобань.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27429
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 03 лип, 2011 10:53

  Сашун написав:А где, простите, водопровод, канализация, системы отопления, вентиляции, дымоудаления, водоотведения, кондиционирования, грозозащиты, основного и резервного электроснабжения и освещения, противопожарной и охранной сигнализации, орошения участка и остальные инженерные системы дома и земельного участка?

Или тут осмечивается курятник в стиле сельского жилья 1950-х годов XX века?


Так инженерные системы сильно зависят от того, где находится дом и что в этом районе уже есть.
Тогда уже нужно сравнивать подключение к местной водопроводной сети и канализации или устройство автономной, причем в разных вариантах - от примитивной выгребной ямы до септиков.
Отопление и электроснабжение зависит от наличия газопроводов и ТП в данном районе, а также ТУ которые выдаст вам на подключение газовая контора или обдэнерго.
Дымоудаление, противопожарная сигнализация,по-моему, для частного дома - лишние, они и в офисе-то не очень нужны - в основном для троглодитов-пожарников.
Что касается вентиляции ( кроме санузлов) и кондиционирования, то проветривание при большом объеме комнат намного лучше для здоровья.
В общем здесь для каждого конкретного дома цифры могут отличаться на порядок.
slavek
 
Заблокований
Повідомлень: 4876
З нами з: 16.08.09
Подякував: 101 раз.
Подякували: 871 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 03 лип, 2011 10:55

  Investor_K написав:slavek
Строить без заказа - риск. Можно влететь по самые ягодицы


При наших заказчиках, особенно олигархах, риск не меньше поскольку кидалово,к сожалению, в Украине непредосудительно
slavek
 
Заблокований
Повідомлень: 4876
З нами з: 16.08.09
Подякував: 101 раз.
Подякували: 871 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 03 лип, 2011 11:08

  slavek написав:
  Investor_K написав:slavek
Строить без заказа - риск. Можно влететь по самые ягодицы


При наших заказчиках, особенно олигархах, риск не меньше поскольку кидалово,к сожалению, в Украине непредосудительно

+100
Починав в 90-их власним будівельним кооперативом , ясно що будували тоді тільки для распальцовщиків/чиновників/олігархів - такого кидалово як тоді .....
На сьогодні також бувають проблеми , так як продаю з відтермінуванням платежу , і як тільки залишається останніх 10% доплатити , так відразу затяжки /відговорки , але поки що всі розраховувались повністю і до серьозних конфліктів не доходило
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27429
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 03 лип, 2011 12:54

  budivelnik написав:На сьогодні також бувають проблеми , так як продаю з відтермінуванням платежу , і як тільки залишається останніх 10% доплатити , так відразу затяжки /відговорки , але поки що всі розраховувались повністю і до серьозних конфліктів не доходило


Это потому, что вы работаете с средним классом, как попадете к олигархам, сразу все вспомните.
Поэтому не берите заказы в Конче-Заспе под Киевом никогда
slavek
 
Заблокований
Повідомлень: 4876
З нами з: 16.08.09
Подякував: 101 раз.
Подякували: 871 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 1415161718 ... 24>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 2841
Переглянути останнє повідомлення
Суб 27 жов, 2018 19:10
Квесторе_поверніться
5 24164
Переглянути останнє повідомлення
Сер 26 січ, 2011 14:42
Miola
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама