Журналистов задержали в лесу, который является частью рез...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення статей з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: П'ят 26 сер, 2011 20:27

Журналистов задержали в лесу, который является частью рез...

Пропонуємо до обговорення:

Неизвестные в камуфляжной одежде задержали съемочную группу телеканала TVi в районе Днепровско-Тетеревского лесничества под Киевом во время выполнения редакционного задания


Дивися повний текст Журналистов задержали в лесу, который является частью резиденции Януковича.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 90381
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 134 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 сер, 2011 20:30

однако неофициально является частью резиденции Президента Украины Виктора Януковича.


Грррррррррррррр. :evil:
Back to USSR
delicious
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4684
З нами з: 01.04.09
Подякував: 130 раз.
Подякували: 374 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 сер, 2011 20:41

А скоро появятся статьи с примерно такими заголовками : "Журналистов задержали в СТРАНЕ, являющейся частью резиденции президента ВФЯ" :?
КАЙ_13
 
Повідомлень: 173
З нами з: 30.10.10
Подякував: 6 раз.
Подякували: 29 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 сер, 2011 21:01

2015, 26 Августа,

"Вчера были задержаны ряд граждан на улице Хрещатик, которые не смогли назвать цель своего пребывания в этомместе. Напомним, улица Хрещатик, а также Майдан с 2014 года являются часть резиденции В.Януковича".
Регулярно плюю на спину : Волгарь, ceba, M-A-X, sal, mister-svet, antey1969, antikkristall, RomanTik, Imp.
«Нам казалось мы терминаторы - но увозят нас рефрежираторы...» (с) ватно-русская, поминальная
Tip Top
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5814
З нами з: 28.05.10
Подякував: 735 раз.
Подякували: 1843 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 сер, 2011 22:13

...решил искупаться в ЧЕРНОМ ( АЗОВСКОМ ) море, но пара аквалангистов пояснила, что это часть территории резиденции президента...
abc111
 
Повідомлень: 2406
З нами з: 17.04.10
Подякував: 80 раз.
Подякували: 274 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 27 сер, 2011 11:59

Спасибо жителям Донбасса за президента пи..раса....
Ни чеого не добавить....
seregys
 
Повідомлень: 176
З нами з: 19.07.08
Подякував: 41 раз.
Подякували: 51 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 27 сер, 2011 13:43

...Однако вскоре к ним подплыли люди в камуфляжной форме, взяли лодку журналистов на буксир и стали отвозить в неизвестном направлении...
...
Территория Днепровско-Тетеревского лесничества официально является свободной для посещения, однако неофициально является частью резиденции Президента Украины Виктора Януковича.


ПОЧУЮ КОЖНОГО! - (с) "Витек - Всеслыщащее ухо"
Sergei
 
Повідомлень: 1864
З нами з: 01.03.07
Подякував: 77 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 27 сер, 2011 16:02

Более подробно

Для Януковича огороджують частоколом тисячу гектарів лісу
Татьяна Чорновил
lb.ua/news/2011/08/26/112131_Dlya_YAnukovicha_ogorodzhuyut_chastok.html
(многочисленные фото)
Дніпровсько-тетерівське лісництво, про яке йтиметься далі, вже потрапляло в центр уваги LB.ua (див., зокрема, статтю Тетяни Чорновіл від 7.06.2010). Сьогодні, коли цей текст готувався до публікації стало відомо, що у цьому лісництві було затримано двох співробітників телеканалу ТВі - журналіста Дмитра Гнапа та оператора Михайла Бражника, які виконували редакційне завдання, знімаючи сюжет про лісництво, вхід до якого офіційно є вільним.

Для Віктора Януковича з наближенням мисливського сезону готують безпечну зону для полювання в Дніпровсько-тетерівському лісо-мисливському господарстві.

Щоб максимально унебезпечити президента від ризиків, пов’язаних з полюванням, для Віктора Федоровича ізолюється великий шматок лісу між селами Авдієва Нива, Ритні, Рихти. Це квадрат майже чотири на чотири кілометри, більше тисячі га лісу. Раніше там були традиційні місця збору грибів для жителів згаданих сіл, а також саме там завжди полював Віктор Федорович. Про це автору повідомили люди, які живуть на території господарства, і з якими автор спілкувалася під час підготовки попередніх матеріалів про мисливські угіддя Віктора Федоровича.

Зокрема, автор саме на цих угіддях фотографував вишки для відстрілу кабанів, побудовані за часів прем’єрства Януковича в 2007 році. Тоді керівник господарства Микола Гордійчук розповідав, що полювання в господарстві заборонено. Але місцеві стверджували, що заборона стосується лише простих мисливців, а прем’єр-міністр користується цими вишками регулярно. Це підтверджував журналістам і Леонід Кравчук, який там полював разом з прем’єром. Нині старі вишки прибрали – будуються нові, вищі та міцніші.

Навколо лісу з вишками нині в розпалі будівельні роботи по зведенню частоколу. Його висота сягає три метри довжина близько чотирьох кілометрів. Цей факт автору підтвердили і в Богданівській сільській раді. Біля будівництва, на узбіччі дороги з’явилися плакати, які повідомляють, що це буде центр розмноження та вирощування оленів. А навіщо тоді вишки для відстрілу? Чи те, що пишеться на плакатах, просто зла іронія?

Колись територія Дніпровсько-тетерівського господарства – понад 30 тисяч га – мала статус заповідної і вхід туди простим смертним був заборонений. Та в період свого першого прем’єрства Віктор Федорович облюбував ці місця для полювання і постарався, щоб цей статус було ліквідовано. Однак закритість території залишалася. Керівництво господарства пояснювало це підпорядкуванням Кабінету міністрів та особливим режимом відвідування через наявність державних резиденцій «Острів» та «Акація».

Резиденція "Острів"
Фото: Тетяна Чорновіл
Резиденція "Острів"

Потім ці резиденції були приватизовані фірмою «Дім лісника». Як відомо, вона близька до бізнесу родини Віктора Януковича. При цьому пропускний режим на території господарства зберігся.

Цю абсолютно незаконну закритість території автору цікаво пояснював директор господарства Микола Гордійчук. Він розповідав, що в ліс нікого не пускають, бо їх господарство знаходиться за крок від отримання статусу заповідника.

Однак, коли президент Віктор Ющенко підписав указ про внесення господарства до переліку заповідних територій шляхом перетворення на Національний парк, залежне від Януковича керівництво Дніпровсько-тетерівського господарства почало блокувати виконання цього рішення. Мовляв, не можна тут робити Національний парк, бо територія господарства жахливо радіоактивно забруднена. Розсмішили!!! Адже якщо це правда, то охорону екс-прем’єра та нинішнього президента Януковича потрібно судити, адже вона неодноразово допускала тривале перебування високопосадовця на небезпечній для життя території.

Одним словом з заповідним статусом нічого не вийшло. А керівник Господарства Микола Гордійчук за боротьбу з «заповідництвом» отримав підвищення – очолив Громадську організацію «Товариство мисливців та рибалок «Кедр». Ця структура також близька до бізнесу родини Януковича. Працівники Дніпровсько-тетерівського господарства влучно називають її «надструктурою» над їх державною організацією.
Отже у підсумку господарство, яке було заповідним, залишилось закритим, як заповідник, але змінило статус на мисливський.

Нині це мисливське господарство, більше закрите ніж в попередні роки. На в’їздах в ліс чатують охоронці, які пропускають лише за перепустками. Коли приїжджають віп-мисливці, пости з’являються і всередині господарства таким чином ізолюються ті чи інші шматки лісу. Окремі дороги час від часу перекриваються шлагбаумами. Плюс господарством завжди розїзджають «природоохоронні» патрулі, які чомусь мають нашивки приватної фірми з Донецька – «Деліт», бійці якої охороняють і відоме «Міжгір’я». Біля сіл, які знаходяться в господарстві, і які Янукович, на його превеликий жаль, ніяк не може ліквідувати, розставлені сотні плакатів, які попереджають, що в ліс ходити не можна, рибу ловити не можна, плавати на човнах не можна, гриби збирати не можна. Плакатами звичайно наших людей не дуже зупиниш. Тому патрулі час від часу ловлять людей в лісі і залякують.
Але попри такі міри жителі сіл все одно не хочуть сидіти в межах відведених їм зон і просочуються у ліс. Тому, очевидно, і з’явилася думка оточити його парканом.

По-суті, всі 36 тисяч га господарства перетворилися на приватну власність одного віп-мисливця. З одним лише зауваженням. Справа в тому, що законна приватна власність на землю, це не лише права, але і обов’язки. Наприклад, якби цей ліс був приватизований насправді, то власнику довелося би платити податок на землю, а це величезні кошти зважаючи на величину лісу. А так нічого платити не треба, більше того – будь-який благоустрій фінансується Держлісом. Лише в цьому році платники податків виклали кілька мільйонів гривень на лісників і охорону, на ремонт доріг, на будівництво майже чотирьох кілометрів паркану, на сотні плакатів з забороною ходити в ліс – фактично за утримання приватного лісу Януковича.

Такий довгий дерев’яний паркан – дороге задоволення. Звідки у Дніпровсько-тетерівського лісомисливського господарства такі кошти, які не мають жодні лісництва, по якій статті вони проведені? І чому господарство дозволяє собі таке марнотратство, якщо зарплати простим робітникам бідняцькі.
Автор звичайно хотіла би почути ці відповіді від керівництва господарства. Тай, чесно кажучи, сподівань на це мало. Рік тому під час спілкування з директором Дніпровсько-тетеріського ЛМГ Андрієм Волковим на всі питання автор та знімальна група СТБ, отримували скупі три варіанти відповідей: «Без коментарів», «Блін», «Камеру розіб’ю».
Р.S. Коли матеріал вже був готовий, автор знайшов у Віснику державних закупівель цікаве оголошення. Дніпровсько-Тетерівське ДЛМГ шукає виконавця на будівництво 20,8 км. лісогосподарських доріг. Конкурс пройде в вересні, тоді ми і дізнаємося скільки коштували державі непотрібні дороги, коли в країні такий дефіцит потрібних.
Дніпровсько-тетерівське господарство і так накрито щільною сіткою хороших доріг. В той же час в селах, які знаходяться в цьому господарстві доріг не має – машини грузнуть посеред сільських вулиць у піску, або у калюжах, зважаючи на сезон. Зате мільйони гривень обійдуть ці села, вони підуть на облаштування доріг серед глухого лісу, мабуть, щоб віп-мисливці могли б на ходу стріляти дичину.
IIS
 
Повідомлень: 1240
З нами з: 07.02.09
Подякував: 3298 раз.
Подякували: 306 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 27 сер, 2011 20:53

Президент заверил, что власть подготовилась к такому сценарию. «Мы спланировали наши действия, как говорят, призвали общество, всех, кто живет в Украине, и наших партнеров понять ситуацию, и - кому нужно - затянуть пояса», - сказал он.
MrVlad
 
Повідомлень: 279
З нами з: 19.03.10
Подякував: 14 раз.
Подякували: 49 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 1620
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 23 вер, 2016 11:51
kutusov
9 3431
Переглянути останнє повідомлення
Пон 31 бер, 2014 22:31
tiamin
5 4161
Переглянути останнє повідомлення
Чет 06 чер, 2013 23:11
unrokan_pff
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама