Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 74057406740774087409 ... 7909>
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 15:23

  _hunter написав:
  stm написав:
  _hunter написав:А есть где-то разбивка? -- ну типа "задонатили с прибыли -- 1% (от всей суммы донатов), наколядовали на кассах -- 99%"?

Нет.

Ну а хоть какое-то подтверждение, что они именно с прибыли хоть что-то донатят -- есть? :roll:

В финотчете компании.
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4877
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 15:45

Тернопіль звичайно умовний, реальна локація інша, але тил

  Успіх написав:
  Hotab написав:Бетон

Смори, такие серьёзные штрафы- будут оскаржені.


Для мягкого проникновения штрафы думаю уменьшат до 20 и 50 крнг на первый и второй раз.
И да, бедных и «у меня действительно ничего нет» уже выгребли. Они были в селах.
В городах все у всех есть, и даже не особо меньше стало.

Давай предметно:
Из активных писателей тут, кто не отдаст еще + 20-ку грн в месяц, если вопрос служба или деньги?
Ты? Отдашь!

Я (если ничего интересного в армии не предложат , а дурачком сидеть где-то под Тернополем ) - отдам. Буду занимался своим любимым делом, а не строиться по утрам и вечерам и не летать и вообще без пользы сидеть в армии.

Кто еще?
Хотаб, от мене оце☝️ виділене зацікавило ;)
Тобто ти(якщо тобі не запропонують на фронті якесь "тепле/цікаве місце/посаду") то ти краще будеш сплачувати "дань/мзду", ніж йти на фронт?
Я правильно зрозумів?


А ти то чим читаєш?
Якраз там написано, що якщо запропонують тепленьке місце під Тернополем , то нах воно мені треба. А зараз нічого цікавішого не запропонують. Відрядження політати/постріляти з «Тернополя» на схід будуть на місяць / через півроку. Не цікаво місяцями (10 з 12) займатись куйньою під Тернополем.
Hotab
 
Повідомлень: 12109
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2219 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 15:50

  unicdima написав:Хто знає, чому свинота так ненавидить Притулу?
Може просто зазарять тому, що він зробив собі ім'я під час війни. Він вже не гуморист, тепер впливова людина.
Цікаву інфу бачив і вперше замислився. За часи війни українці ( народ та бізнес) задонатили приблизно 2,5 мільярди доларів. А "заграніца" за цей час дала допомоги на 170 мільярдів. Десь 10% гумканітарка а інше навпіл зброя та гроші. Ще не забуваємо, що україна витрачає "свої" з бюджету на війну. Але у всіх на слуху тільки те, що фронт тримається тільки на волонтерах. Може і із за цього хтось не долюблює "медійно відомих" особистостей.
d44
 
Повідомлень: 292
З нами з: 07.03.14
Подякував: 4 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 15:58

  stm написав:
  _hunter написав:
  stm написав:Нет.

Ну а хоть какое-то подтверждение, что они именно с прибыли хоть что-то донатят -- есть? :roll:

В финотчете компании.

Т.е. не знаете. Но что Бетон не прав -- уверены... :shock:
_hunter
 
Повідомлень: 7843
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 484 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 16:01

  Бетон написав:❗️Кремль готується до великого наступу на фронті, — The Economist

📍Здатність України стримати російський наступ цього разу виглядає менш впевненою, ніж минулого року. Саме тому Києву необхідно терміново мобілізувати більше людей і побудувати більш надійну лінію оборони.
📍Україна дуже запізнилася зі зміцненням власних оборонних позицій. Оборону треба було будувати раніше, а зараз залишається "тільки молитись, щоб не було надто пізно".
📍В Україні все ще сподіваються на новий контрнаступ ЗСУ і бояться думки, що поточна лінія фронту "може перетворитися на щось дуже схоже на новий кордон", але зараз небезпека настільки велика, що такий "кордон", — це найменш поганий варіант для початку мирних переговорів.

Год назад этот текст был ипсо

Аналогічно.
За словами керівника Центру протидії дезінформації Андрія Коваленка, у противника абсолютно немає ресурсів на те, щоб узяти під свій контроль обласний центр на сході. Харкову зараз загрожують виключно обстріли.
Дедалі частіше з'являються розмови про те, що російські окупанти найближчим часом мають намір розпочати новий масштабний наступ, і їхньою метою нібито може стати Харків. У Центрі протидії дезінформації (ЦПД) прокоментували чутки.

Зазначається, що інформація про підготовку до можливої окупації Харкова — частина ворожої кампанії під назвою "пропаганда страху". Це не відповідає дійсності.
https://focus.ua/uk/voennye-novosti/636 ... -na-harkiv
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11898
З нами з: 18.06.08
Подякував: 55 раз.
Подякували: 776 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 16:02

Успіх
70% від 8К грн - всі виберуть "плати мзду". :lol:
_Mykola_
 
Повідомлень: 4798
З нами з: 09.02.09
Подякував: 665 раз.
Подякували: 684 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 16:07

  _Mykola_ написав:
  Успіх написав:Ок.
Давай без тих "круть-верть" відповідей ;)
Перефразую: Якщо завтра приймають закон, що "плати мзду(70% від твоєї з/п), або йди на фронт" - що вибереш?

70% від 8К грн - всі виберуть "плати мзду". :lol:

по легенді в пілота ЧВК 8..10куе (не гривень) в місяць
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34874
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 16:17

  vitaliiangel написав:
  Hotab написав:А зараз нічого цікавішого не запропонують
ты весь такой незаменимый и дорогостоящий, но почему то ничего тебе не предлагают. А для тех кого ловят бусиками есть несколько супер предложений, от которых невозможно отказаться.

Це якесь питання чи пропозиція? З чим ти не згоден?
Ти б хотів щоб ловили в бусік і везли під Тернополя їх? І раз в півроку давали їм літати на сході?
Чи ти б хотів щоб мене в бусік посадили? І що далі? Що ти хочеш сказати?
Ти розкажи краще коли почнеш фінансувати Успіха сарделі?

Успіх,
Ок.
Давай без тих "круть-верть" відповідей ;)
Перефразую: Якщо завтра приймають закон, що "плати мзду(70% від твоєї з/п), або йди на фронт" - що вибереш?


Ти кажеш нереальні речі.
Можно фантазувати про що завгодно, але для чого.
В цій ситуації АК буде платити в конверті. І не тому що не патріоти, а тому що в екіпажах повно іноземців, вони не будуть працювати за 3 замість 9. Їм наша війна потоку, вони розвернуться і підуть. Компанія зірве контракти ООН. Тобто ти розумієш, що такого не буде.
Зате якщо змусити всіх платити всіх 70%, і перейдуть на конверти, то ти будеш їсти тих котів, які ще вчора їли твої сарделі.

+20 кгрн я думаю навіть роботодавець за нас заплатить. Якщо таке приймуть. Або ми (ав.персонал) і самі зможемо з зп. Чи погодившись на зменшення на 500 дол.


Віталік, може я щось і придумав, але ти заздриш полковнику який нічого не робить в тилу і з з/п 70 кгрн, а я не бажаю ним бути)))
Можеш далі не нити, хто мав би бути ленлордом, якби..))
Востаннє редагувалось Hotab в Чет 28 бер, 2024 16:28, всього редагувалось 5 разів.
Hotab
 
Повідомлень: 12109
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2219 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 16:18

  _hunter написав:Т.е. не знаете. Но что Бетон не прав -- уверены... :shock:

Да, уверена.
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4877
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 16:33

  Ukrainian написав:
  Бетон написав:❗️Кремль готується до великого наступу на фронті, — The Economist

📍Здатність України стримати російський наступ цього разу виглядає менш впевненою, ніж минулого року. Саме тому Києву необхідно терміново мобілізувати більше людей і побудувати більш надійну лінію оборони.
📍Україна дуже запізнилася зі зміцненням власних оборонних позицій. Оборону треба було будувати раніше, а зараз залишається "тільки молитись, щоб не було надто пізно".
📍В Україні все ще сподіваються на новий контрнаступ ЗСУ і бояться думки, що поточна лінія фронту "може перетворитися на щось дуже схоже на новий кордон", але зараз небезпека настільки велика, що такий "кордон", — це найменш поганий варіант для початку мирних переговорів.

Год назад этот текст был ипсо

Аналогічно.
За словами керівника Центру протидії дезінформації Андрія Коваленка, у противника абсолютно немає ресурсів на те, щоб узяти під свій контроль обласний центр на сході.
...
Зазначається, що інформація про підготовку до можливої окупації Харкова — частина ворожої кампанії під назвою "пропаганда страху". Це не відповідає дійсності.

Так, вроде, с апреля вторая волна мобилизации планируется?

Ну да, а года два назад, помню, что-то похожее про шашлыки/ЗНО говорилось. И в тот раз это была ворожа кампанія для подрыва экономической стабильности, вроде :roll:
_hunter
 
Повідомлень: 7843
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 484 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 74057406740774087409 ... 7909>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 27871
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 188981
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 622837
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама