Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 74067407740874097410 ... 7907>
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 16:47

  Shaman написав:
  Бетон написав:❗️Кремль готується до великого наступу на фронті, — The Economist

📍Здатність України стримати російський наступ цього разу виглядає менш впевненою, ніж минулого року. Саме тому Києву необхідно терміново мобілізувати більше людей і побудувати більш надійну лінію оборони.
📍Україна дуже запізнилася зі зміцненням власних оборонних позицій. Оборону треба було будувати раніше, а зараз залишається "тільки молитись, щоб не було надто пізно".
📍В Україні все ще сподіваються на новий контрнаступ ЗСУ і бояться думки, що поточна лінія фронту "може перетворитися на щось дуже схоже на новий кордон", але зараз небезпека настільки велика, що такий "кордон", — це найменш поганий варіант для початку мирних переговорів.

Год назад этот текст был ипсо

Все дуже просто - рік тому були зовсім інші умови...

й звідки саме цитата?

https://frontnews.eu/ua/news/details/77082
Оригинал:
https://www.economist.com/leaders/2024/ ... front-line
yanyura
 
Повідомлень: 7057
З нами з: 09.01.09
Подякував: 2048 раз.
Подякували: 1536 раз.
 
Профіль
7
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 16:59

Круть-верть))

  Hotab написав:Ти кажеш нереальні речі.
Можно фантазувати про що завгодно, але для чого.
В цій ситуації АК буде платити в конверті. І не тому що не патріоти, а тому що в екіпажах повно іноземців, вони не будуть працювати за 3 замість 9. Їм наша війна потоку, вони розвернуться і підуть. Компанія зірве контракти ООН. Тобто ти розумієш, що такого не буде.
Зате якщо змусити всіх платити всіх 70%, і перейдуть на конверти, то ти будеш їсти тих котів, які ще вчора їли твої сарделі.

+20 кгрн я думаю навіть роботодавець за нас заплатить. Якщо таке приймуть. Або ми (ав.персонал) і самі зможемо з зп. Чи погодившись на зменшення на 500 дол.
Навіщо стільки тексту?
Мені достатньо відповіді так/ні ;)

Тож, запитаю втретє і востаннє: (НЕ важливо, чи в тебе зарплата 40Кгрн, 70, чи 150Кгрн!) - ти готовий САМ зі своєї реальної зарплати ЧЕСНО щомісяця віддавати 70%, чи піти на фронт "як звичайний пересічний"?(тобто, невідомо куди потрапиш)

Розумію, що це фантастично звучить - але от просто дай ЧЕСНУ відповідь на це питання?
Достатньо відповісти: "готовий платити", або "готовий піти на фронт".
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 17:29

  Успіх написав:.

Пане Долярчику, чі був/ чі є у вашому розрахунку брак снарядів?
Vadim_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3132
З нами з: 23.05.14
Подякував: 603 раз.
Подякували: 487 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 17:35

Успіх

Розумію, що це фантастично звучит

Ну якщо розумієш, то навіщо дурниці питаєш))
Мій вибір , це літати або там, або там. І про можливі варіанти я вже писав.

Якщо є бажання ставити квадратні питання, є ж муха, віталік.
Спитай, що вони виберуть , бусік чи 20 кгрн, наприклад.. Мені здається виберуть підпілля))
Hotab
 
Повідомлень: 12107
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2219 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 17:53

vitaliiangel
почему если тебе не нравится чей то вопрос


Кто сказал , что мне не нравится вопрос?Он «квадратный «, то есть не имеет ответа. Но не не нравится.

Вторая часть вопроса…. Вы оба очень активные (посмотри количество сообщений в год, или в целом) нигилиста. Я могу много говорить еще о вас, но нет смысла, ты сам о себе все знаешь.
Ну а если ты будучи нигилистом, так много и демонстративно себя видеть, значит должен любит внимание. Так что не так тогда? :lol:
подполье выбрали 40 тыс ухылянтов

Чес. Это вброшенные в почтовые ящики (в двери, на проходные предприятия и др) повестки. Уверен, что большинство из них даже не знают, что они ухылянты.
Но ты зто с мухой зря себя тешишь иллюзиями, что «раз нас миллионы, нам ничего не будет». Те может давно и не в Украине. А вы то здесь.
Hotab
 
Повідомлень: 12107
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2219 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 18:03

  Hotab написав:Чес. Это вброшенные в почтовые ящики (в двери, на проходные предприятия и др) повестки. Уверен, что большинство из них даже не знают, что они ухылянты.
Но ты зто с мухой зря себя тешишь иллюзиями, что «раз нас миллионы, нам ничего не будет». Те может давно и не в Украине. А вы то здесь.

Количество удивило и тоже об этом подумал. Просто в заяву прикрутили первые повестки, которые не были вручены лично. И теперь тцк звернувся в поліцію, щоб вони розшукали цих ухилянтов.)
hume
 
Повідомлень: 9719
З нами з: 27.12.12
Подякував: 944 раз.
Подякували: 1891 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 18:05

  Hotab написав:Но ты зто с мухой зря себя тешишь иллюзиями, что «раз нас миллионы, нам ничего не будет».
ну будет и что. расстреляют? всех или тебе достаточно нас с мухой? Есть системная проблема (точнее несколько) которые надо решать. Штрафами/расстрелами/уголовными сроками (ухылянтам) проблема не решается. Это удары головой о стену. Виновные пойманы-наказаны, а выхлопа нет. Какая цель наказать ухылянтов или набрать мотивированных людей? Скорее всего 1е. Путь наименьшего сопротивления.
  Hotab написав:Кто сказал , что мне не нравится вопрос?Он «квадратный «, то есть не имеет ответа.
патологический полисемантизм . Вопрос был предельно чёткий (долярчик другие не умеет задавать). Просто ответить что воевать ты не хочешь ты боишься. А я говорю то что думаю, и не боюсь что меня забросают тапками ты и тебеподобные.
Востаннє редагувалось vitaliiangel в Чет 28 бер, 2024 18:13, всього редагувалось 2 разів.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23153
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3342 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 18:12

  vitaliiangel написав:
  Hotab написав:Кто сказал , что мне не нравится вопрос?Он «квадратный «, то есть не имеет ответа.
патологический полисемантизм . Вопрос был предельно чёткий (долярчик другие не умеет задавать). Просто ответить что воевать ты не хочешь ты боишься. А я говорю то что думаю, и не боюсь что меня забросают тапками ты и тебеподобные.

Вот ты и ответь на вопрос Долярчика, если вопрос предельно чёткий

А я внимательно почитаю твой ответ
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9559
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 18:12

Специфічний ухилянт Хотаб ;)

  Hotab написав:Успіх

Розумію, що це фантастично звучит

Ну якщо розумієш, то навіщо дурниці питаєш))
Мій вибір , це літати або там, або там. І про можливі варіанти я вже писав.

Якщо є бажання ставити квадратні питання, є ж муха, віталік.
Спитай, що вони виберуть , бусік чи 20 кгрн, наприклад.. Мені здається виберуть підпілля))
Знову круть-верть, але все ж таки з тої розлогісто-непотрібно-довгої відповіді, таки можна виділити основне/ключове! ;)
Тобто, ти х ложив йти на фронт у "невідомість"!(на невідому посаду/роботу)
Хотів би йти лише по спеціальності, а якщо в штурмову, чи в піхоту - то "ні-ні-ні, фу-фу-фу"!
І це відповідь колишнього військового!!!
А що тоді хотіти/вимагати від простих пересічних вчорашніх баристів/трактористів?

Але ж вибору, на моменті, - НЕ дають!

Так може і Флай пішов би на дронщика, чи на якісь "компю'ютерні прошивки", знаючи, що ТОЧНО він туди попаде і буде там завжди, а не в будь-який момент переведуть десь в штурмовики/піхоту!

Те саме і Віталіан - міг би піти, наприклад, психологом і їздити інколи на прифронтові села за 30-50км від лінії фронту для двох-годинної бесіди з солдатами - але ж, якби він теж точно знав, що його не переведуть в штурмовики/піхоту!
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Чет 28 бер, 2024 18:20

В цю гру можна бавитись усім ;)

  pesikot написав:Вот ты и ответь на вопрос Долярчика, если вопрос предельно чёткий

А я внимательно почитаю твой ответ
От і ти дай відповідь на оте моє чітке питання, а я уважно почитаю твою відповідь ;)
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
  #<1 ... 74067407740874097410 ... 7907>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 27837
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 188922
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 622524
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама