Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 78797880788178827883 ... 7987>
Повідомлення Додано: Чет 25 кві, 2024 14:37

  UA написав:
  vitaliiangel написав:Зображення

Відділи кадрів організацій та підприємств почали гнати чоловіків на оновлення даних



Люди йдуть офіційно працевлаштовуватися
sens
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16637
З нами з: 12.09.13
Подякував: 34 раз.
Подякували: 914 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 25 кві, 2024 14:37

whois2010

В мене теж є історія ........

Прийняли пораненого , мінно-вибухове ....
Торакльне , пожкодження кінцівок , ЗЧМТ ..... тримає мене за руку і питає ,дядя я жити буду ?
Обов,язково , бодро кажу я !
Відвезли в операційну(осколки , АЗФ і т. д. ) потім в реанімацію . Це після таких травм і оперцій обов,зково .

Пішов другого пораненного приймати .... вертаюсь , а в реанімації вже плачуть бо хлопчик помер ....
І повір ,я ще нічого не розповів про різні випадки .
Так що ідіть всі ви гуртом в ТЦК , бо мені бракує відчуттів .
.............і запахів
БО ХВАШИСТ
холява
2
 
Повідомлень: 4487
З нами з: 27.09.12
Подякував: 4116 раз.
Подякували: 4506 раз.
 
Профіль
5
22
1
Повідомлення Додано: Чет 25 кві, 2024 14:38

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Schmit написав:А давайте розглянем такий "фантастичний" сценарій.
Працює собі рандомний зразковий сім'янин (жінка, двоє дітей) і законослухняний громадянин на якомусь підприємстві високооплачуваним спеціалістом.
Тут стається ТЦК, придатний, навчальний центр.
Там за тиждень-місяць... просто від в важких/незвичних умов, емоційних/фізичних навантажень... (не важливо) загострюються не помічені на ВЛК хронічні захворювання, що призводить до інвалідизації людини... Додамо трагізму, нехай ще жінка подає на розвод, забирає дітей, все продає і виїздить за кордон.

Отже у результаті дій держави громадянин, навіть не доїхавши до фронту:
- втратив високооплачувану роботу;
- втратив сім'ю і майно;
- втратив здоров'я і можливо працездатність;
- якщо навіть ще працездатний - влаштуватись на роботу не може, бо ж продовжує бути мобілізованим;
- вимушений існувати/бомжувати на 800 грн.

І ніхто нікому нічіво нє должен.
Це нормально?
То "А ему должны сколько платить .?"


ви описали випадок з життя мого знайомого, який повернувся після інсульту з непрацюючою половиною тіла. у 22-му році пішов добровольцем, висточило на декілька місяців.
дружина покинула, можливо діти якось допомогають...
держава нічого не вина, по документам написали служив у частині, а не виконував бойові задачі.
Slon_Nosov
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2486
З нами з: 13.07.09
Подякував: 1051 раз.
Подякували: 703 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 25 кві, 2024 14:39

  pesikot написав:vitaliiangel
Так что там с признанием, что прогноз "помощь только до конца 2023 года" и "помощь будет уменьшаться" ?

Готов признать ? что был не прав с прогнозом


Дуже важливе визнання , від цього залежить майбутнє майбутнього для майбутнього)
sens
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16637
З нами з: 12.09.13
Подякував: 34 раз.
Подякували: 914 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 25 кві, 2024 14:40

  unicdima написав:
  Schmit написав:А давайте розглянем такий "фантастичний" сценарій.
Працює собі рандомний зразковий сім'янин (жінка, двоє дітей) і законослухняний громадянин на якомусь підприємстві високооплачуваним спеціалістом.
Тут стається ТЦК, придатний, навчальний центр.
Там за тиждень-місяць... просто від в важких/незвичних умов, емоційних/фізичних навантажень... (не важливо) загострюються не помічені на ВЛК хронічні захворювання, що призводить до інвалідизації людини... Додамо трагізму, нехай ще жінка подає на розвод, забирає дітей, все продає і виїздить за кордон.

Отже у результаті дій держави громадянин, навіть не доїхавши до фронту:
- втратив високооплачувану роботу;
- втратив сім'ю і майно;
- втратив здоров'я і можливо працездатність;
- якщо навіть ще працездатний - влаштуватись на роботу не може, бо ж продовжує бути мобілізованим;
- вимушений існувати/бомжувати на 800 грн.

І ніхто нікому нічіво нє должен.
Це нормально?
То "А ему должны сколько платить .?"



Який зв`язок між “хронічними захворюваннями” і “державою”.

Держава змушує людей пити спиртне, курити тютюн (який ще й вбирає з повітря всілякі отрути), переїдати, не дбати про своє здоров`я?

Держава перетворює людей на настільки тепличні й немічні “черешні”?

Держава повинна оплатити дорожезну глибоку діагностику кожного організму (КТ, МРТ, пункції кістк.мізків і т.д......), бо особи навіть за два роки не змогли всі свої хвороби знайти і задокументувати в лікарнях?


А вже тут у війську бачу бува “осіб”, що напиваються і наїдаються пересмаженого, пересоленого, перекопченого, а потім блюють день за днем і шкандибають як здихаючі зомбі.
Чи усвідомлють вони свої вчинки і наслідки? Чи перестають вони лити і пхати в себе отруту? Вгадайте з 3х разів..?
То куди таких? До красивих чи до розумних?
І скільки платники податків їм винні?
Хто тут у нас в ініціат.групі від платників? Що скажете?

А якби було розслідування і встановили, що людина займалась фактично самоскаліченням, і якби дали строк, і оздоровчу дієту у в`язниці (крупи) -- то яким тоді було би обурення тилів? І за що саме?

І взагалі є питання до всіх видів інвалідностей, що не вроджені чи виробничі, а набуті людиною “власними силами”. Чому держава дає якісь групи і виплати в таких випадках? Чому держбюджет оплачує самоскалічення навіть і у мирний час?
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2102
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 25 кві, 2024 14:50

  Slon_Nosov написав:ви описали випадок з життя мого знайомого, який повернувся після інсульту з непрацюючою половиною тіла. у 22-му році пішов добровольцем, висточило на декілька місяців.
дружина покинула, можливо діти якось допомогають...
держава нічого не вина, по документам написали служив у частині, а не виконував бойові задачі.

Чергова брехня.
Твоє просто служив в документах пишеться як "пов’язано з проходженням військової служби", в цьому випадку за інвалідність теж призначається одноразова грошова допомога і пенсія, просто менше ніж при "захисті Батьківщини" і "виконанні обов'язків"
unicdima
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2795
З нами з: 10.06.19
Подякував: 106 раз.
Подякували: 191 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 25 кві, 2024 14:54

  unicdima написав:Чергова брехня.
Твоє просто служив в документах пишеться як "пов’язано з проходженням військової служби", в цьому випадку за інвалідність теж призначається одноразова грошова допомога і пенсія, просто менше ніж при "захисті Батьківщини" і "виконанні обов'язків"

тому кого покинула дружина, напевно, стане легше від одноразової допомоги та мізерної пенсії
Примат
 
Повідомлень: 437
З нами з: 09.12.21
Подякував: 22 раз.
Подякували: 38 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 25 кві, 2024 14:56

  Примат написав:
  unicdima написав:Чергова брехня.
Твоє просто служив в документах пишеться як "пов’язано з проходженням військової служби", в цьому випадку за інвалідність теж призначається одноразова грошова допомога і пенсія, просто менше ніж при "захисті Батьківщини" і "виконанні обов'язків"

тому кого покинула дружина, напевно, стане легше від одноразової допомоги та мізерної пенсії

Покажи мені роботодавця який буде тобі стільки платити за інвалідність?
unicdima
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2795
З нами з: 10.06.19
Подякував: 106 раз.
Подякували: 191 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 25 кві, 2024 14:57

sens

мовчки читають .


З останніх сил. Лишень спитайте.


Покажи мені роботодавця який буде тобі стільки платити за інвалідність?


Питання важке і завжди будуть ті, хто вважає що з ними несправедливо.
Люди йдуть служити не абсолютно здорові, бо таких майже нема. Прослужив півроку-рік, хвороба загострилась, спирався, і хоче немаленьке пожиттєве утримання. «Бо мене ж насильно забрали». Але ж 90% свого здоровʼя він втратив сам ще до ЗСУ. Невже держава повинна його утримувати за його 6м відданих їй?
Інша справа якщо це на війні, відірвало , поранило.. Тут держава повністю відповідальна. Вона його в цю війну взяла.
Востаннє редагувалось Hotab в Чет 25 кві, 2024 15:01, всього редагувалось 1 раз.
Hotab
 
Повідомлень: 12202
З нами з: 15.02.09
Подякував: 359 раз.
Подякували: 2232 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Чет 25 кві, 2024 14:58

  unicdima написав:
  Slon_Nosov написав:ви описали випадок з життя мого знайомого, який повернувся після інсульту з непрацюючою половиною тіла. у 22-му році пішов добровольцем, висточило на декілька місяців.
дружина покинула, можливо діти якось допомогають...
держава нічого не вина, по документам написали служив у частині, а не виконував бойові задачі.

Чергова брехня.
Твоє просто служив в документах пишеться як "пов’язано з проходженням військової служби", в цьому випадку за інвалідність теж призначається одноразова грошова допомога і пенсія, просто менше ніж при "захисті Батьківщини" і "виконанні обов'язків"

Ну да -- "пенсия" АЖ в 300 гривен :shock:
https://tsn.ua/exclusive/z-viyni-u-pidz ... 15093.html
-- действительно: какая еще структура платит ТАКИЕ ДЕНЬЖИЩЩИ :lol:
_hunter
 
Заблокований
Повідомлень: 7837
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 484 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 78797880788178827883 ... 7987>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: fox767676, unicdima і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 28641
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 190324
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 624935
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама