Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 78877888788978907891 ... 8017>
Повідомлення Додано: П'ят 26 кві, 2024 17:57

  buratinyo написав:
  hxbbgaf написав:Опять по телеку говорили, что хотят увеличить количество патрульных, набирают туда людей. И это когда людей в стране меньше, разъехались или воюют, и преступлений в разы меньше. Может, здоровые годные ребята сейчас немного в другом месте нужны? Или будем строить полицейское государство а на фронт начхать, это главнее?


Странно, что Вы вдруг начали верить телеку.

Во первых, там в мирное время 90% передаваемой "информации" имеет признаки манипуляции со стороны политических группировок, оппозиции. А во время войны там все 100% лжи, но по причине дезинформации внешнего агрессора.
Во вторых, увеличение числа патрульных вполне можно осуществить за счет перестановок внутри полиции без набора дополнительных сотрудников. Это если Вас действительно интересует этот вопрос.
В третьих, полиция полиции рознь. В Украине за последние пять лет работу полиции я бы оценить на 8 из 10 (это просто отлично). Ну, и
В четвертых, май месяц 2024 года возможно станет очень неспокойным в Киеве. Вероятно кремль предпримет попытку устроить Зеленскому судьбу Януковича - попытается либо убить, либо выкрасть и вывезти в росию для осуществления шантажа. Поэтому усилить полицию к такому событию просто базовая необходимость.
В пятых, часть сотрудников полиции воюет. Это точно.

А почему мне не верить, если прямо сказали, что надо больше патрульных, набирают новых патрульных, желающие обращайтесь? Что за чушь вы пишете? Какая тут ложь? Речь не о перестановках. Абы шо сказать. Кацапские каналы я не смотрю, если что.
А я бы оценил на ноль, я уже писал о своем опыть, украли 100 баксов, заяву даже не зарегистрировали, когда меня избивали, они ехали час, а когда знакомых ограбили, дорогая мобилка была еще несколько дней в сети и отследить ее ничего не стоило, но это было никому не надо - ни ее искать, ни самих воров!
Выкрасть Зелю? Это даже комментировать не буду...
Воюют те, что пошли добровольцами в батальон Лють?
Востаннє редагувалось hxbbgaf в П'ят 26 кві, 2024 18:24, всього редагувалось 1 раз.
hxbbgaf
 
Повідомлень: 22522
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1674 раз.
Подякували: 2365 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 26 кві, 2024 18:01

Ой+

Добавить це їм чи їхнім батькам любові чи бажання служити?


Можливо як тимчасову латку (а потік переоформлювачів був шалений) заборонили всім чоловікам, а тим часом розробляють механізм щоб показували по яким документам виїхав: якщо все прозоро, то зроблять новий паспорт, якщо Тиса та інший «шлях» з підробними (на принтері) довідками про інвалідність , то це інша справа.
Ну а про школярів тут взагалі проблема не серйозна. Невже вони з мамами зовсім не бувають в Україні? До родичів там чи ще куди. В першому ж райцентрі України можна оформити.
Kate0000
 
Повідомлень: 36
З нами з: 22.11.21
Подякував: 5 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 кві, 2024 18:05

dimo_0n

Коли в дідсдку - теж щось дай, та дай на підготовку перед школою, бо препадши у садку тільки в інстаграм ї залипають.
Потім школа. Там теж дай. Як ні ремонт, так якась фігня навколо. З харчуванням також там біда. Ніяких безплатно..
Потім підготовка до вступу на вишку. Теж дай. Потім дай ще за екзамени, домовся за практику... Та десь всунь дитину...бо без всунь в багатьох випадках - кассир/охранник у АТБ, або нову пошту... Ну чи якщо ровера ще докупиш дитині - то у глово піде )))

Так де податкі?


Порівняйте суму «дай» і вартість приватного садка чи школи за рік
Kate0000
 
Повідомлень: 36
З нами з: 22.11.21
Подякував: 5 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 кві, 2024 18:07

Re: Валютний ринок в контексті ДС

А шо вам в АТБ не так?
Investor_K
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9845
З нами з: 21.12.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 897 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 кві, 2024 18:09


Sergiy Zadunayskiy ▶ Криївка

ДУМИ ОКАЯННІ...

НА ФРОНТІ - БІЛЯ 300 ТИСЯЧ УКРАЇНЦІВ, В ТОЙ ЖЕ ЧАС, ПО ДОКУМЕНТАЦІЇ, В УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇЇ - БІЛЬШЕ МІЛЬЙОНА! ... ДЕ ЩЕ 700 ТИСЯЧ ВІЙСЬКОВИХ?! ...
1 год · Facebook for Android · Загальнодоступна г


і справді цікаво...
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2114
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 26 кві, 2024 18:09

По поводу пустых квартир, если люди уезжают, то ничего ценного и легко переносимого обычно не оставляют, и воры это знают. По поводу мародерства, его у нас, практически, нет, совесть большинству людей не позволяет этим сейчас заниматься.
А уровень преступности падает с 2015-го года, когда начался массовый свал людей, я приводил ссылки раньше, повторю только последние цитаты.
С момента начала вторжения России на май 2022 года в Киеве уровень преступности снизился почти на 50%.

В сентябре 2023 года глава МВД Украины Игорь Клименко рассказывал, что уровень преступности в Украине за время войны снизился до 15%.

Во время ковида тоже было падение. И это совсем не из-за работы ментов, примеры которой я привел выше, а из-за того, что стало меньше людей, во время войны вырос уровень сознания, и из-за того, что менты часто просто не регистрируют заявы.
Не вижу причин для увеличения количества ментов.
То что мобилизация идет, вы напомнили, это да, но опять начинают не с тех, надо бы часть ментов, 40-летних пенсионеров-силовиков и прочих здоровых быков сперва мобилизировать, а потом уже ограниченно пригодных психованных очкариков. Или я неправ? Психованные очкарики больше принесут пользы на фронте, чем обученные, державшие оружие, полностью здоровые, сами выбравшие профессию силовика ребята?
hxbbgaf
 
Повідомлень: 22522
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1674 раз.
Подякували: 2365 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 26 кві, 2024 18:13

  Bobua написав:

Sergiy Zadunayskiy ▶ Криївка

ДУМИ ОКАЯННІ...

НА ФРОНТІ - БІЛЯ 300 ТИСЯЧ УКРАЇНЦІВ, В ТОЙ ЖЕ ЧАС, ПО ДОКУМЕНТАЦІЇ, В УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇЇ - БІЛЬШЕ МІЛЬЙОНА! ... ДЕ ЩЕ 700 ТИСЯЧ ВІЙСЬКОВИХ?! ...
1 год · Facebook for Android · Загальнодоступна г


і справді цікаво...

А сколько еще отсавников ментов, погранцов, военных и т.д., им от 38-40 лет и они что, вообще, выпадают с учета или как, кто-то в курсе? Просто на фупе одна девушка писала такую историю (не знаю, ИПСО или правда, но на штабную не похожа):

Re: Мобилизация ограниченно пригодных, а что с ментами и молодыми пенсами?
19 квітня 2024 22:10:32
IP/Host: ---.mobile.vf-ua.net
Ю-ла
Я бачила їх точно випускають за кордон лоботрясів відставників трохи за 40. Типу у "відпустку". Їхало декілька в потязі біля мене, радились прямо над вухом прикордонники що відставникам можна виїзджати тому і чула.
Офігіла. Харчувались за бюджет а тепер воно ніпрічом бо розовощокий пєнсіонєр в 40.
Десь місяць тому це було.
hxbbgaf
 
Повідомлень: 22522
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1674 раз.
Подякували: 2365 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 26 кві, 2024 18:19

Re: Валютний ринок в контексті ДС

  Kate0000 написав:Порівняйте суму «дай» і вартість приватного садка чи школи за рік

Так що? Є крайїни на западі, де це безкоштовно. За гроші платників. Я саме так бачив вступ до Євросоюзу, коли на майдані був...
А в нас за гроши платників - землі, вілли, нерухомість в ЄС... Але не у всіх, а у обраних... Але мій спіч не про це. А саме про суспільний договір між владою та рабами.
Якщо влада 30+ років порушує його, чому пересічний повинен його виконувати?

  Investor_K написав:шо вам в АТБ не так?
все добре, якщо я акціонер/овнер. Але сдати туди дитину саме на кассу.. ну якщо для вас це ок, то ок. Не буду сперечатись.
dimo_0n
 
Заблокований
Повідомлень: 305
З нами з: 21.10.18
Подякував: 15 раз.
Подякували: 103 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 кві, 2024 19:08

  Kate0000 написав:dimo_0n

Коли в дідсдку - теж щось дай, та дай на підготовку перед школою, бо препадши у садку тільки в інстаграм ї залипають.
Потім школа. Там теж дай. Як ні ремонт, так якась фігня навколо. З харчуванням також там біда. Ніяких безплатно..
Потім підготовка до вступу на вишку. Теж дай. Потім дай ще за екзамени, домовся за практику... Та десь всунь дитину...бо без всунь в багатьох випадках - кассир/охранник у АТБ, або нову пошту... Ну чи якщо ровера ще докупиш дитині - то у глово піде )))

Так де податкі?


Порівняйте суму «дай» і вартість приватного садка чи школи за рік

Мова не за гроші.
Спікер не розуміє, чому за послуги, що він один раз сплатив через податки, він має щось тицяти "мимо каси".
Це, вочевидь, ображає його громадянську гідність.(Ніхто від сміху не помер? То я продовжу;))
Я так розумію цей спіч, що завдяки оцим тицанням у нас селекція хітрожопих повним ходом.
І щодо податків, і щодо багато чого іншого.
Навуходоносор
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2576
З нами з: 21.09.13
Подякував: 820 раз.
Подякували: 1002 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 26 кві, 2024 19:37

Навуходоносор

Спікер не розуміє, чому за послуги, що він один раз сплатив через податки, він має щось тицяти "мимо каси".


Бо він сплатив, а хтось не сплатив. Або «майже не сплатив». Хіба в Європах є конверти з зарплатами?
Kate0000
 
Повідомлень: 36
З нами з: 22.11.21
Подякував: 5 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 78877888788978907891 ... 8017>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Mimohod і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 29450
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 191115
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 626773
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама