Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 80918092809380948095 ... 8323>
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:45

  Banderlog написав:
  Shaman написав:
й є поліцейські операції, коли розвинені країни намагаються покласти край
у вас каша в голові, набір зомбо кліше, їх створили після 2ї світової і довго втовкмачували в голови розказуючи що більше воєн не буде. Це брехня. В 2 світові які держави були цивілізовані а які бандити? ) а в першій? Поліцейська операція можлива лише при тотальній перевазі.
Коли почнеться конфлікт між сша і китаєм це буде не поліцейська операція а така ж війна як і в нас.

хто переміг, то "добро", а переможені "зло"

воювати будуть де вна Тайвані чи вна Алясці?
хто кому СВО?
Востаннє редагувалось flyman в Суб 11 тра, 2024 17:47, всього редагувалось 1 раз.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 35118
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1582 раз.
Подякували: 2774 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:47

detroytred

Віталій не повторює свій прогноз...


Просто періодично вистрілює нові.
Нещодавно видав «26 рік».
Ну наче ж переконався вже сам, що ніде нічого не вгадує. Навіщо молоти дурниці?
Hotab
 
Повідомлень: 12316
З нами з: 15.02.09
Подякував: 344 раз.
Подякували: 2235 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:48

Будівельник
Твої намагання рахувати вплив-значення золотника (регулятора. Завдяки якому ти можеш піти до ...) в папугах (в годинах) --- це груба помилка.
На цьому все.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:54

  Hotab написав:detroytred

Віталій не повторює свій прогноз...


Просто періодично вистрілює нові.
Нещодавно видав «26 рік».
Ну наче ж переконався вже сам, що ніде нічого не вгадує. Навіщо молоти дурниці?

Припустимо, що прогнози не збуваються. Саме пропустимо - бо прогноз його коли ніхто й гадки не мав, не очікував зменшення допомоги. Навпаки чекали тільки збільшення!!! --- це був суперпрогноз. В напрямку влучання!!!

Припустимо. Але кому до цього діло, щоб глузувати з його думок. Отак глузувати.
Він, коли доказував свій, отоді просто доказував чи отак!!! глузував з незгодних?
Якщо друге, то вправі...
Якщо ж ні, то ні.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:58

detroytred

Віталій не повторює свій прогноз...


Повторює завжди кожен свій прогноз і кожного, хто не згоден з його прогнозом - обливає брудом

Ну все, як тобі подобається )

А коли його прогноз не справдився, а не справдився жоден його прогноз, то робить вигляд, що то не він писав і взагалі немає ніякого відношення до того прогнозу )
Востаннє редагувалось pesikot в Суб 11 тра, 2024 18:01, всього редагувалось 1 раз.
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9733
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:58

  flyman написав:
  fox767676 написав:Де написано що штраф щомісячно, а не щоденно ?

оновлення даних після кожного продовження ВС, яке кожні 90 днів, в найгіршому випадку щовквартальний "податок" на неоновленого ухилянта

Треба подивитися в закон.
Продовження чи введення ВС?
Не пам'ятаю.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:58

Re: Напад росії і білорусі на Україну



В середні відео бажаючий непалець каже, чого поїде вбивати українців - дають 2 тис. доларів і громадянство РФ.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8935
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1342 раз.
Подякували: 1734 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 17:58

  detroytred написав:
Ви читати вмієте?
Он вище написано - "вибачте"))).
Можу і без смайлика - вибачте.
В мене з цим проблем нема і ніколи не було.
З тим, що формально підловили, згоден. Прямого безпосереднього вказання, що саме про мене, не було. Ще раз - вибачайте. Помилився. Визнаю.

Ну а контекст (три пункти) для кукарікующій куриці, яка ще й пояснює що курки не кукарікають, неважливий. Це отаке формальне вам алаверди. Це про курицю (про глубіну глубін).

Але мене цілком влаштовує, що про унылого неунылого вы не бажаєте говорити. Це добре. Краще про кукарікующую курицю.

Я всегда говорю основываясь на фактах. А у вас много букв в ерашике. Мы с интелектуально развитым Фейслесом дальше бы обсудили дно -10000 слов. И пробить дно. Вы же влезли в наш интеллектуальный разговор. Нормально ж абстрагированно общались с Виталей почему вместо труса не может служить воен.пенс. Зачем было вам влазить в не свой разговор и придумывать что-то с потолка? А потом как обычно сливаться на кукарекающую курицу придуманную вне фактов...
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4939
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 18:00

  detroytred написав:Будівельник
Твої намагання рахувати вплив-значення золотника (регулятора. Завдяки якому ти можеш піти до ...) в папугах (в годинах) --- це груба помилка.
На цьому все.
пояснюю люмпену ще раз
1 Чи може Голова Бюджетного комітету ВР знищити поточний бізнес Будівельника введення тієї чи іншої дебільної норми - так може
2 Чи може Голова Бюджетного комітету ВР забрати в Будівельника його статки зароблені в попередніх періодах - ні не може.
я тобі навіть ще одне напишу
3 Власник Рошену , довів Президенту України Порошенко , що діяльність Рошену в Україні Президента Порошенка без використання офшорів - неможлива.
Тому
Як бачиш ти мал і глуп ..і не розумієш очевидного.
Те що я ВЖЕ маю - в мене не забереш , і розмір того що я маю від минулих дій влади(коли я це заробляв) - фактично не залежав.
Все що я заробив/створив - це моє ОСОБИСТЕ досягнення, яке досягнуто за рахунок власної праці як по організації роботи працівників, так і по організації юридичної підтримки варіантів нівелювання дебільних дій законодавців.Я погоджуюсь що якби працював вільніше-міг би заробити більше, але й тут не факт, адже я вмів працювати під тиском там де ті хто не вмів працювати під тиском-не працювали , тому у випадку більш вільної ситуації виникло б два вектора
Один -легше заробляти бо менше перепон
Другий - складніше заробляти бо більша кількість конкурентів...

Це тільки в тебе-обнесли парканом площу, назвали ринком ..і бабло потекло навіть якщо там цигани нужду справляють.
Востаннє редагувалось budivelnik в Суб 11 тра, 2024 18:03, всього редагувалось 1 раз.
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27585
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 18:02

  pesikot написав:detroytred

Віталій не повторює свій прогноз...


Повторює завжди свій кожен прогноз і кожного, хто не згоден з його прогнозом - обливає брудом

Ну все, як тобі подобається )

А коли його прогноз не справдився, а не справдився жоден його прогноз, то робить вигляд, що то не він писав і взагалі немає ніякого відношення до того прогнозу )

Тобто злився ти вп'ятнадцяте? Чи скільки там? Я вже збився.

А про бруд чути від тебе - це ота комедія, як з Василем. Дорікає мені хамством -- що на "ти" до нього, після отакого потоку брехні, бруду на мою адресу.
Зав'язувате... Рахуйте собі мої абзаци.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 80918092809380948095 ... 8323>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 38483
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 199469
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 650002
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама