Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 83448345834683478348 ... 8683>
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2024 20:38

ЛАД
й взагалі, Раша Харків не окупує, але зруйнувати може, це так. тому рекомендую їхати не в Черкаси, а в країну де розбираються в нацизмі - в Німеччину. тобі все одно, а дітям буде краще. й ця дурня про Рашу швидко розсіється у них 8)
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6240
З нами з: 29.09.19
Подякував: 600 раз.
Подякували: 1427 раз.
 
Профіль
2
4
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2024 21:04

  Schmit написав:
  dimo_0n написав:
  Vadim_ написав:Мова йде шо за 20000грн/місяць підприємства зможуть бронювати робітників.

Залишилось подумати, звідки підприємцям взяти ті 20К грн, якщо ти не Рошен\Мхп\ДТЕК та таке інше.

Ну як звідки, працівник, який отримував 30-ку, буде отримувати 10-ку - все просто.
та отож.
але кріпаку більше й не треба :)
flysoulfly
 
Повідомлень: 5000
З нами з: 13.01.09
Подякував: 1641 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2024 22:15

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Я считаю что никакого рпв не будет. Для путина эта война драйвер развития страны. Новая сильная военная элита. Запуск социальных лифтов и рост ВВП. Пока есть людской ресурс можно не останавливаться. Скорее будет капитуляция.
Mimohod
Аватар користувача
 
Повідомлень: 264
З нами з: 13.10.08
Подякував: 442 раз.
Подякували: 44 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2024 22:17

  Mimohod написав:Я считаю что никакого рпв не будет. Для путина эта война драйвер развития страны. Новая сильная военная элита. Запуск социальных лифтов и рост ВВП. Пока есть людской ресурс можно не останавливаться. Скорее будет капитуляция.

пидерации?
Прохожий
 
Повідомлень: 13715
З нами з: 05.06.13
Подякував: 912 раз.
Подякували: 1442 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2024 22:18

  budivelnik написав:1 Рядовий в ЗСУ - нижчий ніж Лейтенант - проти цього ти нічого не маєш я надіюсь?

Якщо лейтенант (до речі - пишеться з маленької букви) - це кадровий військовий з 3+ років досвіду, а солдат - контрактник, або принаймі мобілізований люмпен - то все ОК. Але якщо другий - 20-річний пацан, якого достроково випустили із 3-курсу військового ВУЗу в квітні 2022-го, а перший 40+ - високооплачуваний спеціаліст успішний бізнесмен і т.п., - то це звичайно повний треш з реального досвіду. І ще добре що він із династії воєнпенсів та без особливих амбіцій і після стажування влаштувався на посаду "anykey" в штаб бригади. А міг би захотіти почати кар"єру як КВУД або навіть СОБ батареї і вже давно бути комбатом з відповідними наслідками для його підлеглих...
І таки було-б краще воєнпенсів полковників відправити командувати взводами/ротами, а їх внукам дати довчитися в ВВУЗі, але як тут вже писали - "погони жмуть"
2 Професор в ВУЗі - вищий ніж студент.....- проти цього ти також я надіюсь заперечувати не будеш...

Виключно в сфері своєї компетенції, якщо вона дійсно є - згадую як на першому курсі ще в далекому 1991 році таки добилися заміни некомпетентного викладача системного програмування, правда не пам"ятаю була та бабуся професором, чи доцентом.

В ЗСУ в окопах було і є десятки професорів, якими керував Залужний....
Але як тільки ГЕНЕРАЛ прийшов в аспірантуру - ним помикали якісь кандидати наук...

Тому
твоя маніпуляція в узагальненні...
Ти ПОВИНЕН виконувати вказівки хірурга( якщо ти на хірургічному столі) навіть якщо ти в цей час є Міністром Охорони Здоровья....

ПС
Те що у нас в окоп потрапляють деколи не ті хто повинен туди потрапити в першу чергу(наприклад ти в черзі в окоп точно повинен бути перед мною, але в мене чомусь повістка є , а в тебе відсутня)- не говорить про те що ПРОФЕСОР не повинен виконувати вказівки ЛЕЙТЕНАНТА


Це ти маніпулюєш - в нормальному житті хірурга вибираю я сам (точніше моя страхова компанія), якщо мені навіть просто здасться що він некомпетентний чи неадекватний я завжди можу вибрати іншого, а виконання вказівок - базується на довірі та моєму особистому виборі. Навіть в державному медзакладі - некомпетеного неадеквата можуть таки поставити на адміністритивну посаду типу головного лікаря, але не допустять до хірургічного столу. А в армії - вказівок немає, є НАКАЗИ за невиконання яких кримінальна відповідальність, і перші 15 місяців доводилось виконувати накази в частині, де у КД єдина повноцінна освіта - це ПТУ...
candle645
Аватар користувача
 
Повідомлень: 119
З нами з: 25.01.20
Подякував: 38 раз.
Подякували: 21 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2024 22:25

  Прохожий написав:
  Mimohod написав:Я считаю что никакого рпв не будет. Для путина эта война драйвер развития страны. Новая сильная военная элита. Запуск социальных лифтов и рост ВВП. Пока есть людской ресурс можно не останавливаться. Скорее будет капитуляция.

пидерации?

Канешна. Ведь у них проворовавшихся генералов сажают, а у нас награждают. Перемога незабаром.
Mimohod
Аватар користувача
 
Повідомлень: 264
З нами з: 13.10.08
Подякував: 442 раз.
Подякували: 44 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2024 22:31

  Mimohod написав: у них проворовавшихся генералов сажают.
смешно.
прям по заветам Навального начали жить
flysoulfly
 
Повідомлень: 5000
З нами з: 13.01.09
Подякував: 1641 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2024 22:39

Росіяни зайняті нарощуванням угруповання військ поблизу кордонів Чернігівської та Сумської областей, — Генштаб
https://ukranews.com/ua/news/1008703-ro ... a-sumskoyi

Когда будем бить по ним? Опять нельзя? Это уже за гранью!!!
hxbbgaf
 
Повідомлень: 22587
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1677 раз.
Подякували: 2368 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2024 22:46

  hxbbgaf написав:Росіяни зайняті нарощуванням угруповання військ поблизу кордонів Чернігівської та Сумської областей, — Генштаб
https://ukranews.com/ua/news/1008703-ro ... a-sumskoyi

Когда будем бить по ним?
"Мы - мирные люди,
Но наш бронепоезд ..."
...остался стоять в Аризоне
flysoulfly
 
Повідомлень: 5000
З нами з: 13.01.09
Подякував: 1641 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2024 22:57

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Модератор написав:Шановні форумчани) Спілкуйтеся ввічливо, будь ласка. Повідомлення образливого характеру, або провокаційні будуть видалятися. Користувач, який продовжуватиме їх писати буде заблокований. Дякую за розуміння! Гарних і спокійних вихідних!

Нарешті, дякую, модерація має бути жорсткою наразі, бо працюєш з ранку до ночі - заходиш почитати щось по темі, а тут тони флуду та офтопу і реальної дурні :twisted:
Василь-Рівне
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6070
З нами з: 07.04.12
Подякував: 6896 раз.
Подякували: 3106 раз.
 
Профіль
2
2
  #<1 ... 83448345834683478348 ... 8683>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: flyman і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
11 48761
Переглянути останнє повідомлення
Чет 06 чер, 2024 01:05
katso
1493 208811
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 673968
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама