ПУМБ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг банків, що діють в Україні, на форумі Finance.UA. Відгуки клієнтів щодо роботи українських банків та рівня обслуговування в них. Вислови свою думку про якість обслуговування в банку
  #<1 ... 220221222223224 ... 534>

Оцініть обслуговування в цьому банку та обґрунтуйте свою оцінку

ПУМБ 3.3 5 66
1- Дуже погане. Грубіянили тощо.
14%
9
2- Погане. Некомпетентне.
17%
11
3- Задовільне. Хотілося б краще.
17%
11
4- Добре. Як і повинно бути.
32%
21
5- Відмінне. Дуже сподобалося.
21%
14
Всього голосів : 66
Повідомлення Додано: Нед 14 сер, 2022 14:10

Re: ПУМБ

  AVF написав:Кешбек в этой категории был 20-300 грн/мес, никакого свинорыльства
300? так эт реальное свинство, а еще и не постеснялся качать права за 5%, када у всех было 3% -- свыня у хвадрати.
Ото и отдыхайте 8) :lol:
Amethyst
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5319
З нами з: 05.05.21
Подякував: 403 раз.
Подякували: 1019 раз.
 
Профіль
1
1
9
Повідомлення Додано: Нед 14 сер, 2022 14:39

  PUMB написав:
  vililit написав:ХТО ВІДКРИВ ЦЕЙ ОВЕРДРАФТ?!
Ще раз я внесла власні кошти на свою карту і ці ж власні кошти в цьому ж банку перевела на свій депозитний рахунок, а банк вирішив списати з мене якісь проценти і ще не зрозуміло що і це не зветься вкрав або поцупив?!
чи пумб зараз тут скаже, що я не вносила на свій рахунок свої кошти і що я не закривала больше ніж рік тому цей не потрібний мені овердрафт?
може пумб для того і відкрив сам мені цей овердрафт, щоб поцупити ці гроші?

Ваш овердрафт був оформлений 14/12/2021 при відкритті Вами рахунку. Тож, Ви його не могли закрити "більше року тому".

хм, т.е. у вас есть подписанное клиентом заявление на открытие овердрафта? если нет, то должны вернуть и наказать сотрудника, который его включил.
а крадете вы часто, вот у меня заблокировали все счета, причем без предупреждения и объяснений так и не дали, при этом заблокировали кредитку и возможность ее погашения, а также средства для ее погашения. специально затянули рассмотрение моих документов так, чтобы кредитка выпала из льготного периода и после разблокировки начислили проценты, хотя вина была банка и до сих пор нет никакого мотивированного ответа ни почему был блок ни на каком основании начислены проценты и почему их не вернули. фактически это и есть воровство.
ol_zy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7460
З нами з: 20.01.15
Подякував: 449 раз.
Подякували: 788 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 14 сер, 2022 15:17

  AVF написав:Как-то, неприятно, как я понимаю, это некий индивидуальный подход ко мне, других подобных историй здесь не читал.

Те, що Ви не читали, не означає, що про це тут ніхто не писав. Крім того, "індивідуальний підхід" застосовують абсолютно випадковим чином навіть до тих, хто не скандалив і нічого не вибивав, на стільки просунуті у ПУМБи штучні інтелекти у машинних алгоритмах.
klug
 
Повідомлень: 8455
З нами з: 18.08.14
Подякував: 357 раз.
Подякували: 1182 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 14 сер, 2022 21:43

Re: ПУМБ

  ol_zy написав:внутренним распоряжением они приняли, что все что заходит - это наличное пополнение... и сброс раз в месяц счетчика - не факт что реализовано уже, но пока криков новых не было, но на счетах и депозитах лучше держать суммы около 0, чтобы не жалко было поморозить 2-3 месяца

спасибо, что разложили по полочках.
виплату з СІЧі уже получу в Примате, поберегу нерви ПУМБА , там явно счетчик на 400к пойдет по второму кругу.
Goodman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6510
З нами з: 23.11.14
Подякував: 755 раз.
Подякували: 566 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 14 сер, 2022 23:15

  Goodman написав:
  ol_zy написав:внутренним распоряжением они приняли, что все что заходит - это наличное пополнение... и сброс раз в месяц счетчика - не факт что реализовано уже, но пока криков новых не было, но на счетах и депозитах лучше держать суммы около 0, чтобы не жалко было поморозить 2-3 месяца

спасибо, что разложили по полочках.
виплату з СІЧі уже получу в Примате, поберегу нерви ПУМБА , там явно счетчик на 400к пойдет по второму кругу.

думаю - это правильное решение, как я понял они требуют доки о происхождении средств, которые пришли от фонда - мол фонд у пумбы уже не котируется (хотя я выкладывал список принимаемых док-ов о доходах и там фонда, действительно, не было)...
ol_zy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7460
З нами з: 20.01.15
Подякував: 449 раз.
Подякували: 788 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 15 сер, 2022 09:32

ol_zy
а де є описаний офіційний список підтверджуючих документів?
greenozon
 
Повідомлень: 16192
З нами з: 01.06.14
Подякував: 426 раз.
Подякували: 1594 раз.
 
Профіль
1
1
3
Повідомлення Додано: Пон 15 сер, 2022 10:44

  Vert написав:PUMB

Коли планується запуск купівлі іноземної валюти на тримісячний депозит?

Вітаємо! Ми працюємо над цим. Згодом на нашому сайті та в соціальних мережах з'явиться інформація з датами відкриття.
PUMB
Аватар користувача
Представник банку
 
Повідомлень: 3113
З нами з: 19.07.11
Подякував: 796 раз.
Подякували: 201 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 15 сер, 2022 10:47

Re: ПУМБ

Вімкнули платежі в онлайн банкінгу, ну якщо чесно як постріл в ногу - невже там такі великі гроші на підтримку були, раніше комуналку платив через пумб тепер буду через інший банк
gonzo
 
Повідомлень: 325
З нами з: 05.01.17
Подякував: 21 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 15 сер, 2022 10:50

  greenozon написав:ol_zy
а де є описаний офіційний список підтверджуючих документів?

Банк аналізує кожне поповнення окремо, за результатами перевірки формується перелік документів, які необхідно надати в Банк для подальшого вивчення. Стандартного списку немає.
Для уточнення переліку документів, які необхідно надати Вам, Ви можете звернутися за електронною адресою info@fuib.com.
PUMB
Аватар користувача
Представник банку
 
Повідомлень: 3113
З нами з: 19.07.11
Подякував: 796 раз.
Подякували: 201 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 15 сер, 2022 10:54

  gonzo написав:Вімкнули платежі в онлайн банкінгу, ну якщо чесно як постріл в ногу - невже там такі великі гроші на підтримку були, раніше комуналку платив через пумб тепер буду через інший банк

З 15 серпня 2022 року у веб-версії ПУМБ Online припиняється підтримка сервісів з оплати та переказів. Ми пропонуємо більш зручну альтернативу для здійснення своїх звичних операцій – мобільний застосунок ПУМБ Online.
PUMB
Аватар користувача
Представник банку
 
Повідомлень: 3113
З нами з: 19.07.11
Подякував: 796 раз.
Подякували: 201 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 220221222223224 ... 534>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама