ТАСКОМБАНК

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг банків, що діють в Україні, на форумі Finance.UA. Відгуки клієнтів щодо роботи українських банків та рівня обслуговування в них. Вислови свою думку про якість обслуговування в банку
  #<1 ... 296297298299300 ... 309>

Оцініть обслуговування в цьому банку та обґрунтуйте свою оцінку

ТАСКОМБАНК 3.2 5 23
1- Дуже погане. Грубіянили тощо.
13%
3
2- Погане. Некомпетентне.
17%
4
3- Задовільне. Хотілося б краще.
22%
5
4- Добре. Як і повинно бути.
30%
7
5- Відмінне. Дуже сподобалося.
17%
4
Всього голосів : 23
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 09:54

ТАСКОМБАНК

sens

Після того, як будуть прийняті умови оферти для подальшого обслуговування в ТАСКОМБАНКУ ми автоматично перевипустимо Ваші картки Спорт банк на віртуальні картки success card.
Відобразимо в застосунку TAS2U усі ваші продукти оформлені у Спорт банк для подальшого користування.
TASCOMBANK
Аватар користувача
Представник банку
 
Повідомлень: 2993
З нами з: 17.07.15
Подякував: 12 раз.
Подякували: 224 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 09:58

ТАСКОМБАНК

  Howl написав:TASCOMBANK, сьогодні я звернувся до Білоцерківського відділення № 50 (09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Героїв Небесной Сотні, 2) з питанням перевипустити основну картку В5 (на пластику строк дії 11/23) безкоштовно на віртуальну. Система це зробити не дає, оскільки я через сайт продовжив її до 07/24. Ну як це так?

У моєму населеному пункті відділення немає, приїхав у гості й вирішив зайти до відділення ТАСКОМБАНКу й так така лажа.


Дійсно, здійснити перевипуск карти можливо на той тип продукту, який було відкрито.
Якщо карта пластикова – перевипуск також тільки на пластикову карту.
Наразі можливо тільки замовити додаткову віртуальну карту до рахунку.
TASCOMBANK
Аватар користувача
Представник банку
 
Повідомлень: 2993
З нами з: 17.07.15
Подякував: 12 раз.
Подякували: 224 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 13:35

  TASCOMBANK написав:sens

Після того, як будуть прийняті умови оферти для подальшого обслуговування в ТАСКОМБАНКУ ми автоматично перевипустимо Ваші картки Спорт банк на віртуальні картки success card.
Відобразимо в застосунку TAS2U усі ваші продукти оформлені у Спорт банк для подальшого користування.
я запитав слідуюче , після 06 травня картки будуть спорт працювати чи ні? Чи тільки доступно буде як віртуальна через нфс?
sens
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16625
З нами з: 12.09.13
Подякував: 34 раз.
Подякували: 914 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 14:13

Почитал около 10 страниц, ответ не нашел. Простите если ответ раньше был.
ВОПРОС: если я до 6 мая и дальше не буду подписывать соглашение в приложении ТАС по переходу с Спортбанка на Таскомбанк, счет закроется автоматически, или надо топать в отделение для закрытия ???????
gkost05
 
Повідомлень: 89
З нами з: 03.03.18
Подякував: 17 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 14:17

  gkost05 написав:Почитал около 10 страниц, ответ не нашел. Простите если ответ раньше был.
ВОПРОС: если я до 6 мая и дальше не буду подписывать соглашение в приложении ТАС по переходу с Спортбанка на Таскомбанк, счет закроется автоматически, или надо топать в отделение для закрытия ???????

Явного ответа на этот вопрос нет.
Но, зная Таскомовские порядки, с вероятностью 99% счёт автоматически не закроется 8)
ramzes4
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1082
З нами з: 29.08.13
Подякував: 2336 раз.
Подякували: 291 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 14:35

  gkost05 написав:Почитал около 10 страниц, ответ не нашел. Простите если ответ раньше был.
ВОПРОС: если я до 6 мая и дальше не буду подписывать соглашение в приложении ТАС по переходу с Спортбанка на Таскомбанк, счет закроется автоматически, или надо топать в отделение для закрытия ???????

Здається до часу Ч або переходу до ТАСі можна закрити через підтримку Спорта, якщо вони Вам не потрібні. Це щоб не пертися у відділення. Спробуйте, бо інфа не 100%.
klug
 
Повідомлень: 8465
З нами з: 18.08.14
Подякував: 358 раз.
Подякували: 1183 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 22:04

Re: ТАСКОМБАНК

  TASCOMBANK написав:Дійсно, здійснити перевипуск карти можливо на той тип продукту, який було відкрито.
Ну про таке ви писали, коли робиться перевипуск через контакт-центр і тому тип картки перевипуску можна здійснити через відділення.

Відділення не може зробити перевипуск картки у зв'язку зі закінчення строку дії картки через те, що в системі цей строк був продовжений мною через сайт.

На мою думку продовження строку дії картки на сайті було для те, щоб клієнт міг тимчасово користуватися карткою до можливості відвідати відділення. Клієнт відвідав населений пункт, де виявилося відділення ТАСКОМБАНКу й замість отримати послуги, отримав неприємний сюрприз. Банк вимагає кошти за перевипуск платіжної картки.

Це називається неклієнтоорівтовність. IMHO.
Howl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5952
З нами з: 08.03.18
Подякував: 546 раз.
Подякували: 1089 раз.
 
Профіль
2
1
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 22:38

когда спортовский кешбек будет доступен в ТАСе?
emeta
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2830
З нами з: 19.03.09
Подякував: 147 раз.
Подякували: 234 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 24 кві, 2024 11:39

Тут деякі люди писали, що були клієнтами спорта, але не були клієнтами тасі. Чи буди їм виплати за програмою Приведи друга? Бо спорт, так би мовити, привів в таз всіх своїх друзів, що в нього були.
Boundless
 
Повідомлень: 2208
З нами з: 12.02.08
Подякував: 89 раз.
Подякували: 138 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 24 кві, 2024 13:45

Re: ТАСКОМБАНК

Дичина додатку після спорту:

1. Не вказані категорії кб в додатку і немає права вибору наскільки я зрозумів.
2. Не вказується сума відсотків по депозиту на поточну дату, замість цього пишуть лог операцій з відрахуванням податків, які нікому не цікаві і засирають історію.
3. Немає права вибору методу виводу тіла депозиту після закінчення (в налаштуваннях тільки "закрити депозит").
vadlme
 
Повідомлень: 82
З нами з: 20.02.22
Подякував: 0 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 296297298299300 ... 309>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Ferlakur, IDAN і 3 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама