Економічна криза, яка розпочалася у 2008-му, до 2011 року була кризою Західної цивілізації, а Східна отримала дивіденди...
Дивися повний текст Друга хвиля кризи прийде зі Сходу.
|
|
Друга хвиля кризи прийде зі СходуПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Друга хвиля кризи прийде зі Сходу. Я думаю що китайці в крайньому випадку будуть кредитувати Україну живими грошима, а от товарами то 100 %, що вони нас будуть кредитувати, під гарантії держави. Ті запаси в доларах які вони мають підуть на скупку активів(підприємств, банків, тощо)в Америці, Європі, Австролії, Канаді можливо ще в Індії і серовинних ринків Центральній і Південній Америці, Африці. Пострадянські країни її поки що навряд чи інтересні через високу корупцію, а от коли китайців в Україні стане мілліон і проникнуть вони у всі сфери і будуть вони такі дружні як євреї тоді вони і прийдуть сюда. Ісорія повторяється по спіралі. В 12 ст вони розвалили Київську Русь, після того Київ до тепер неможе оговтатись.
Враховуючи те що багато розвинених економік працює на проїдання а фінанси працюють на надування мильного пузиря навколо фінансових ринків, а не на безпосередньо виробництво. А от китайці працюють на виробництво. І люба тверезо мисляча людина вам скаже, що блага створюються в виробництві і в сфері послуг, а не в банківській сфері, хоча банки на протязі посліднього століття найбільше збагатилися. Звичайно можна сказати, що там сидять найкращі спеціалісти, а в виробництві найгірші - можливо,але малойвірно. Це все неправильно.Так що, скоро вони можуть тут бути великі зміни на горі олімп. Що нам чекати??? С такими Управліньцями як в нас нічого не відомо, але добра не буди для основної маси населення. Чому? Допоки ми будимо продавати пшеницю - а не етил, допоки ми будимо продавати металопрокат - а не станки машини і обладнання з того самого металу, і не ходити по світі з простягнуною рукою щоб нам дали гроші бо ми такі бідні. А за 20 років життя в вільній Україні ми так надругались, що я особисто майбутнього тут не бачу.
Re: Друга хвиля кризи прийде зі Сходукороче, Склифософские, мы все умрем?
Мне кажется что роль Китая в развитии мира несколько преувеличена автором. Врядли западная цивилизация или как ещё по другому называемое общество потребления согласится культивировать восточную культуру. Китайцы лишь только в том случае могут сгодиться западному обществу потребления, если это общество научится их есть.
Давно на рынке были? А в магазин давно заглядывали? Не продуктовый ессно. 90% (если не 95%) товара - Китай, Тайвань, Корея, Сингапур, и иже с ними. + у Китая гигантский ресурс дешевой рабочей силы в виде тяжело работающего по 12-14 часов за еду (в прямом смысле) сельского населения. И лет через 30-40 именно китайский язык скорее всего станет международным, на смену традиционному английскому.
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||