Въезд в Ивано-Франковск будет платным

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Нед 08 кві, 2012 14:56

Въезд в Ивано-Франковск будет платным

Пропонуємо до обговорення:

Ивано-Франковск решил ввести плату за въезд автотранспорта в историко-архитектурную часть города. Соответствующее решение горисполком принял 28 марта.


Дивися повний текст Въезд в Ивано-Франковск будет платным.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 08 кві, 2012 14:58

Такое давно пора ввести во всех крупных городах, в том же Киеве, Донецке, Днепре, Одессе и тд. А то уже машин столько, шо не помещаются на улицах.
big539
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7923
З нами з: 05.12.08
Подякував: 1622 раз.
Подякували: 1405 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 08 кві, 2012 16:00

Что-то не адекватный тариф!!!
saweliy
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 08 кві, 2012 16:03

А я что государственную границу пересек?
gontar
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 08 кві, 2012 18:15

  gontar написав:А я что государственную границу пересек?


Пешком бесплатно, а на машине плати бабло. Места на всех не хватает. А людям дишать нада.
delicious
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4598
З нами з: 01.04.09
Подякував: 130 раз.
Подякували: 374 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 08 кві, 2012 18:18

  delicious написав:
  gontar написав:А я что государственную границу пересек?


Пешком бесплатно, а на машине плати бабло. Места на всех не хватает. А людям дишать нада.


А я не люди? :) :) :)
gontar
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 09 кві, 2012 09:46

  gontar написав:
  delicious написав:
  gontar написав:А я что государственную границу пересек?


Пешком бесплатно, а на машине плати бабло. Места на всех не хватает. А людям дишать нада.


А я не люди? :) :) :)

Це поширена в культурних країнах практика, яка дозволяє розвантажити центр міста. Ви також людина - тож Вам запропонують пройти пішки як і іншим.
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 09 кві, 2012 10:48

Re: Въезд в Ивано-Франковск будет платным

В центрі міста вже давно зручніше ходити пішки ніж пересуватись автомобілем. Центр невеликий.
До речі в горах давно є неофіційні платні дороги. В основному для вантажівок.
Дороги роблять, а головне підтримують! самі жителі за свій кошт. За рух стороннього транспорту беруть оплату. 2009р. з мене брали 50 грн. за проїзд ЗІЛ 131.
Gogia
Аватар користувача
 
Повідомлень: 245
З нами з: 16.02.09
Подякував: 157 раз.
Подякували: 30 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 4077
Переглянути останнє повідомлення
Пон 28 сер, 2017 08:47
hodkonem36
1 2398
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 чер, 2017 09:25
otg
12 5410
Переглянути останнє повідомлення
Сер 06 лип, 2016 08:31
Starikan
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама