|
Рада скасувала закон про залучення китайського кредиту на 3 |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 30 лип, 2012 13:56
Пропонуємо до обговорення: Верховна Рада скасувала закон про залучення кредитних коштів у розмірі $3 млрд китайських інвестицій для реалізації проектів у сфері сільського господарства...
Дивися повний текст Рада скасувала закон про залучення китайського кредиту на 3 млрд дол.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 30 лип, 2012 13:56
Интересный ход....
-
Александр_Охрименко
-
-
- Повідомлень: 3501
- З нами з: 13.07.12
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 180 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 30 лип, 2012 14:00
Угум, ще скажіть, що це Янеку самому у голову прийшло..
-
Boogie Bear
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 30 лип, 2012 14:32
Значит не такие уж и дураки в Украине принимают решения.
-
Luckyland
-
-
- Повідомлень: 165
- З нами з: 27.12.10
- Подякував: 5 раз.
- Подякували: 22 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 30 лип, 2012 14:46
Продовольствие дорожает...
-
vbh2007
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 30 лип, 2012 14:46
Хоть что-то сделали правильно
-
de+3
-
-
- Повідомлень: 159
- З нами з: 28.11.11
- Подякував: 6 раз.
- Подякували: 17 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 30 лип, 2012 14:54
Александр_Охрименко написав:Интересный ход....
И что Вы скажете по перспективам стратегического сотрудничества с Китаем? Кстати, не исключаю, что наши доморощенные "ынвесторы" (SKM, Group DF, etc...) понимают, что если придут китайцы - они костей не соберут. Либо был звонок с белокаменной о недопустимости излишнего братства. А то, что сами додумались до такого решения - навряд. Сейчас ПРавильная партия живёт по принципу "нацаревал и удрал". По-этому у кого брать, у кого не брать даже не задумываются. Берут взаймы у всех и побольше - домик в австрийской деревне есть.
-
vov4ick
-
-
- Повідомлень: 2383
- З нами з: 18.03.09
- Подякував: 613 раз.
- Подякували: 430 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 30 лип, 2012 15:11
не разрешили в брюсельском или вашингтонском обкоме..да и только.
-
ua-ua-ua
-
-
- Повідомлень: 994
- З нами з: 02.01.11
- Подякував: 42 раз.
- Подякували: 141 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 30 лип, 2012 15:11
Luckyland написав:Значит не такие уж и дураки в Украине принимают решения.
Помиляєтесь: ті самі дурні, що 30го проголосували "Проти"- 4го голосували "За". vov4ick правий: або свої "інвестори" гаркнули, або з "білокам'яної" смикнули 
-
Cris
-
-
- Повідомлень: 1126
- З нами з: 10.10.08
- Подякував: 355 раз.
- Подякували: 335 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 30 лип, 2012 16:32
vov4ick написав: И что Вы скажете по перспективам стратегического сотрудничества с Китаем? Кстати, не исключаю, что наши доморощенные "ынвесторы" (SKM, Group DF, etc...) понимают, что если придут китайцы - они костей не соберут. Либо был звонок с белокаменной о недопустимости излишнего братства. А то, что сами додумались до такого решения - навряд. Сейчас ПРавильная партия живёт по принципу "нацаревал и удрал". По-этому у кого брать, у кого не брать даже не задумываются. Берут взаймы у всех и побольше - домик в австрийской деревне есть.
Наверное МВФ популярнно объяснил, что "Украина его корова и он будет ее доить". И вообще, не положено, чтобы в гетто кто-то принимал самостоятельные решения!
-
Litovec
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
734 |
|
|
|
1 |
1015 |
|
|
|
1 |
1788 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|