Продаж автотранспорту в Україні зріс на 22%

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12
Повідомлення Додано: Пон 21 січ, 2013 11:44

  Alexander_K написав:И это очень хорошо, что продажи авто падают! Ни к чему хомячкам личные машины. Пусть на троллейбусах ездят. И на трамваях. Экология скажет им за это спасибо!


я вот на тралике езжу - не умер же шь... пару раз правда 3.14зды от гопников получил, но то такое...
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 21 січ, 2013 12:04

  ngarash написав:Как при таком росте продаж авто может наблюдаться спад потребления бензина? По данным Государственной службы статистики (Госстат), в Украине за первые девять месяцев текущего года, в сравнении с аналогичным периодом годичной давности, потребление бензина в рознице упало почти на полтора процента — точнее, на 1,4%, до 2,48 миллионов тонн. http://www.autocentre.ua/news/autobusiness/potreblenie-benzina-v-ukraine-neznachitelno-no-snizilos-49329.html

Потребление падает ещё за счёт появления новых авто с лучшим КПД. Простой пример: Хонда Аккорд 2006-ого года с 2л. двигателем, "на ручке", по городу (Киев) есть около 10 литров. До этого была ауди 100 (1999-ого года) - ела 13 литров, но дизеля (при аналогичном объёме двигателя, бензиновый собрат ел литров 15).

Многолитражные авто, в более массовом сегменте, уходят из рынка. Но продажи авто реально идут вниз.

Честно говоря, сомневаюсь, что так мало снизилось потребление топлива за год.
vov4ick
 
Повідомлень: 2383
З нами з: 18.03.09
Подякував: 613 раз.
Подякували: 430 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 21 січ, 2013 12:18

vov4ick

1. Не погоджуся, що тільки в ККД справа, в мене колись Пасат 1.8 1983р по місту всього 8.5л/100км брав, сучасний Кадді 1.2TSI бере 10л/100...
2. Як не крути - 200тис автівок продали, але 200тис на злом на 100% не здали, так що кількість автівок збільшилась. І якщо при цьому зменшилося споживання - то значить що грошей на паливо уже не вистарчає. Мій знайомий, наприклад, на роботу на своїй автівці тепер лише в разі необхідності їздить, а ще рік тому їздив щодня. От так от
Taras Rudko
 
Повідомлень: 378
З нами з: 03.10.08
Подякував: 150 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 21 січ, 2013 13:59

Taras Rudko

Это не касается чиновников даже среднего эшелона, которые преодолевают 100 км пути на работу и обратно (100*2) ежедневно.
shev4uk
Аватар користувача
 
Повідомлень: 728
З нами з: 22.06.10
Подякував: 124 раз.
Подякували: 91 раз.
 
Профіль
 
  #<12
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 376
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:12
moveton
1 1871
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 тра, 2026 08:19
ludasavkiv
1 1648
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 тра, 2026 22:50
ludasavkiv
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама